Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PYKnie PYKnie :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dajecie :polew:

Opublikowano

dajecie :polew:

przeca my nie dawajki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tera

Opublikowano

3000

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=1210

czy ktoś zna kolegę :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:52_________________________________________________

3000

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :D :D :D

Opublikowano

3000

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:P:D
Opublikowano

źle wyliczyłem :tongue4:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:55_________________________________________________czyli co :drunk:

Opublikowano

żebym tylko mógł to bym chyba coś dziabnął :(

Opublikowano

:D :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :bicz: :oklaski: :oklaski: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Załapałem się na trzytysięczną stronę;p

Opublikowano
  • Autor
:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
Opublikowano

witam :hi: a ja dzisiaj smigalem sobie nowa v60 i powiem tak, ten samochod ma tyle elektroniki ze idzie oszalec ciagle piszczy jak sie zblizam do innych aut do pasow jak pieszy idzie ulica rowerzysta, tragedia po prostu nie mozna normalnie sobie pojezdzic ale nie powiem na komfort jazdy nie mozna zlego slowa powiedziec

Opublikowano

ale krasz testa nie zrobiłeś, to nie wiesz czy bezpieczne :D

Opublikowano

pow Ci ze razm bylo blisko bo szef mnie zagadal a cysterna sie zatzymala ale auto samo zwolnilo a wrecz prawie sie zatrzymalo wiec lipa w sumie :P nie zobaczylem ile ma poduszek

Opublikowano

eeeee to lipa :P

Opublikowano

ciekawe co by zrobiło jakbyś nagle przy 90km/h machną kierą na rondko przy Realu :D

Opublikowano

pod siebie

Opublikowano

witam :hi: a ja dzisiaj smigalem sobie nowa v60 i powiem tak, ten samochod ma tyle elektroniki ze idzie oszalec ciagle piszczy jak sie zblizam do innych aut do pasow jak pieszy idzie ulica rowerzysta, tragedia po prostu nie mozna normalnie sobie pojezdzic ale nie powiem na komfort jazdy nie mozna zlego slowa powiedziec

coś w tym jest :good: ja dziś rozmawiałem z kolesiem który śmiga jednym z najnowszych VOLVO (TIR) - elektroniki itp. itd. fpytę i powiedział szczerze, że masakra - kiedyś kierowca to się nie nudził powożąc tego typu auta, co chwilkę trzeba było na coś rzucić okiem (mieć kontrolę na zegarach :decayed: ), trza było troszkę się po siłować z kierownicą, w mieście po wajchować a teraz możesz w sumie spać bo jak jest coś nie tak to zaraz PIK PIK PIK :gwizdanie: NUDA NUDA I JESZCZE RAZ NUDA :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

i tak rodzą się pysie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.