Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym spróbował jeszcze tak jak DJ pisał,włączyć światła i spróbować może faktycznie włącznik jest uwalony :mysli:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 23:15_________________________________________________ale wtedy by też ciężko palił na ciepłym silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

najlepsze jest to, że włącznik ma wpływ na odpalanie, ale nikt nie mówi jednoznacznie - dlaczego;p Poza tym, Panie Krzysiu - też to było sprawdzone;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom sprawdzalem

ale uwaga wchodze na wyzszy poziom mocy i zakupilem kabelek Pantonik mnie wyposazyl w odpowiedni ... wiadomo co i moge sam sprawdzac wszystko na vagu na zimnym silniku

takze :D damy rade ;) jutro sprawdze klemy to raz a dwa sprawdze z 10 razy napompowanie paliwka zobaczymy napisze czy cos pomoglo czy nic :D

tylko bede potrzebowal jakiegos szybkiego przeszkolenia z vaga :) pewnie to nie bedzie jakies skomplikowane bo cos tam podgladalem jak robiliscie tu czy tam :)

nie mowie o jakichs zmianach a o samym zczytaniu bledow skasowaniu czy cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie włącznik i światła nie mają znaczenia..... sory ale nie potrafię zrozumieć i znaleźć w tym logiki... oczywiście sprawdzić nie zaszkodzi ale..... dla mnie to bez sensu

Sebek co do VAG to ja nie śpię a Ty telefon do mnie posiadasz..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie, to powiedzcie mi, gdzie można szukać danych n/t geometrii zawieszenia w A6 C5? Głównie chodzi o zawieszenie przednie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem na zbieżności to koleś miał książkę... model, rocznik i miał tabelkę z danymi.......... w necie nic nie ma ? :mysli:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 23:35_________________________________________________albo na forum www.a6klub.pl zapytaj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tam są takie głowy, że pomogą :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie włącznik i światła nie mają znaczenia..... sory ale nie potrafię zrozumieć i znaleźć w tym logiki... oczywiście sprawdzić nie zaszkodzi ale..... dla mnie to bez sensu

Sebek co do VAG to ja nie śpię a Ty telefon do mnie posiadasz..... ;)

jasne bede pewnie sie odzywal no bo co mi pozostaje najwyzej Luk pojdziemy do auta... :D :D :D [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 23:37_________________________________________________ide porobic bo sie noc konczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie, to powiedzcie mi, gdzie można szukać danych n/t geometrii zawieszenia w A6 C5? Głównie chodzi o zawieszenie przednie...

jeżeli coś pomoże to znalazłem jakiś wydruk http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdf789169bcf038a.html[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 23:46_________________________________________________i wątek z A6 do wydruku :naughty:http://www.a6klub.pl/15155.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie, to powiedzcie mi, gdzie można szukać danych n/t geometrii zawieszenia w A6 C5? Głównie chodzi o zawieszenie przednie...

jeżeli coś pomoże to znalazłem jakiś wydruk http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdf789169bcf038a.html

dobre dane tylko dla FWD a DJ ma Q............... a to pewnie ma znaczenie przy tych parametrach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Dzięki krzysiu, dzięki pantonie;) Już widzę, jakie powinny być kąty i inne wymiary, szkoda jeszcze, że nie mam wymiarów typowo blacharskich, ale do tego potrzebne były by pewnie specjalistyczne programy, które dodają przy zakupie ram blacharskich... Na razie oprę się na wymiarach tej nieuderzonej strony i zobaczymy, co wyjdzie - aczkolwiek chciałbym mieć wymiary wzorcowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...