Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:

dobra ja uciekam :sexinbed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehe pewnie

:jerk::yeah::radocha::polew: :polew: :polew::decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 23:34_________________________________________________napisali o mojej kolezance o ktorej nie raz juz mowilem

zobaczcie naglowek

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20111025%2FSPORT09%2F557556447

jedna literka a jak wiele zmienia

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tobie to tylko tyłeczki w głowie :naughty:

bo tyłeczek C6 polifta jest po prostu piękny......... :kox:

Opublikowano
  • Autor
:sesese::pierdzioch::travolta::brawo:
Opublikowano

Siemka wszystkim ludziską z rańca :P dobrze już czwartek a dzisiaj mnie czeka wycieczka do ozorkowa w godzinach szczytu lol:P

Seba pakować trzeba hehe :P

Opublikowano
  • Autor

a tak z rana

300055_10150360327564823_6020654822_8425225_1444624386_n.jpg[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 05:48_________________________________________________

Siemka wszystkim ludziską z rańca :P dobrze już czwartek a dzisiaj mnie czeka wycieczka do ozorkowa w godzinach szczytu lol:P

Seba pakować trzeba hehe :P

:hi: :hi: :hi:

a jak :D:naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

No jak zobaczyłem że jesteś na forum to wiedziałem że zaraz jakaś kocica tutaj zostanie wklejona :D

Opublikowano
  • Autor

hehehe mam nadzieje ze nie jest Ci zle z tego powodu :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 06:59_________________________________________________

hehe no budda budda ale wiesz co mi po fajnie wygladajacej lapie czy po tym ze mi klata urosla jak bebzon mam nadal jak mialem :P

fakt nie cwicze brzucha :D no chyba ze piwo :D a na silce teraz mam cel poddciagnac sie na drazku 10 razy ... to jakas masakra

pamietam jak przyszedlem to nawet raz nie dawalem rady :D takze cel mam zacny :P a uniesc te 100 kg nie jest latwo :P im wyzszy czlowiek

i dluzsze rece tym ciezej a ja mam nad wyraz dlugie jak na swoj wzrost :D

rece jak orangutan :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Powitać z rana w czwartunio. Jest dużo przyjemniejszy od poniedziałku

Opublikowano
  • Autor

no co nie moja wina :D taki juz sie zmutowany urodzilem :D

siema Bruno ;) co to za nieobecnosc na poprzednim spocie ??

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

A ja Wam powiem, że coraz bardziej zarażam się nieuleczalną chorobą zwaną A5 :kox: :kox: :kox: :kox:

I nie chodzi tu jedynie o szok wywołany Remikową 3.0TDi, ale generalnie coś we mnie pękło, gdy wczoraj w GD minęła mnie na ulicy stalowoszara S5. Zawsze miałem słabość do tego auta, ale teraz dociera do mnie, że tak - to jest TO AUTO, to jedno jedyne, o którym śni się po nocach i ma się od tych snów kisiel w gaciach :D :D :D

Opublikowano
  • Autor

hehe kazdy ma po czyms innym kisiel w gaciach :) hehehehe :P no to ci powiem ze albo kredycik albo zapomniales odkladac jakies 25 lat temu :)

Opublikowano

qrde, chyba mnie strzeli... Do A6 C6 graty sa bez problemow i w dobrych cenach, a do C5 dyktuja sobie ceny typu 700zl maska...qrde, gdzie tu logika?! Dzwonie od ponad 2h po ludziach i nikt nie ma wszystkiego, co potrzebuje...

Opublikowano

bo to bardzo chodliwi towar a C5 jeszcze lata bardzo dużo.... bardzo dużo jest też przygód więc i zapotrzebowanie jest duże a tym samym dostępność mniejsza... :)

Opublikowano

Panton- zycie to nie je bajka - to je bitwa :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heheheh no to moze taniej bedzie ja jednak przerobic ;)

Opublikowano

nom chyba nie koniecznie bo między C5 a C6 duża jest różnica

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

DJ jak chcesz mieć wyjątkowy model to przerabiaj a jeżeli chcesz zginąć w tłumie to zostań przy oryginale :cool1:

Szczerze mówiąc ja tam wole 100% oryginał ale każdy ma swój gust :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

zawsze małą zmianę w oryginale warto zrobić ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.