Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czy przod i tyl od c6 a srodek od c5 to mala zmiana ?? :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe kazdy ma po czyms innym kisiel w gaciach :) hehehehe :P no to ci powiem ze albo kredycik albo zapomniales odkladac jakies 25 lat temu :)

Otóż nie :D

Za jakieś 7-8 lat A5/S5 z pierwszych lat produkcji powinny chodzić po jakieś 30-40 kawałków.

Kwota do ogarnięcia przez ten czas :D

Opublikowano

tylko czy Ci się gust nie zmieni ;):rolleyes:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

tylko czy Ci się gust nie zmieni ;):rolleyes:

No w sumie słuszna uwaga :D

Ale są takie samochody, które zawsze mi się podobały i zawsze będą podobać, mimo upływających lat.

Z początków swojej motoryzacyjnej pasji (początek lat 90-tych) są to m.in.

- VW Corrado

- Dodge Stealth / Mitsubishi 3000GT

- Pontiac Firebird (generacja 82-89)

- Ford Escort Cosworth

- Mercedes SL R230

- BMW E46 Coupe (oraz E36 Coupe) - ale tylko w tych wersjach nadwoziowych

- Saab 9-3 SportSedan

i jeszcze kilka innych.

Do tej listy ostatnio (w ciągu ostatnich dwóch-trzech lat powiedzmy) dołączyły:

- Audi S4 (od B5 do B8, sedany)

- Audi RS4 (B7, sedan)

- Audi A6 C5 S6/RS6 C5

- Audi A5/S5/RS5

Za tymi samochodami zawsze się obejrzę na ulicy i każdy z nich podoba mi się niezmiennie od momentu wejścia na rynek.

Także o swój gust mogę być spokojny :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja tam ciągle myślę, że jak kiedyś będę bogaty, będę miał dom i wielki garaż to 3 perełki w nim na okazjonalne przejażdżki wstawię:

Toyota Supra

Nissan GTR najnowszy

jakiegoś Mustanga Fastbacka Shelby z lat 1960-1970 :P

a na co dzień jakaś RSa, może RS6-R ? :gwizdanie:

no cóż pomarzyć można ;) :>

Opublikowano

Cos nie mam szczescia...obdzwonilem cale allegro i nie szukalem oczywiscie tylko w woj. lodzkim... Te czesci rozchodza sie jak cieple buleczki;/

Opublikowano
  • Autor

Cos nie mam szczescia...obdzwonilem cale allegro i nie szukalem oczywiscie tylko w woj. lodzkim... Te czesci rozchodza sie jak cieple buleczki;/

Mistrzu sprawdzaj mazowieckie przeciez moge podjechac i na weekendzie przywiezc ... :)

Opublikowano

lepiej gadaj, czy odpalil :decayed:

Opublikowano

lepiej gadaj, czy odpalil :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie nie odpalalem chyba zostawie ta przyjemnosc na jutro na 6 rano :D jak bede sie zbieral do LDZ ;) [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 12:46_________________________________________________no chyba ze Was bardzo cisnie to moge zejsc w kazdej chwili i sprawdzic :P

Opublikowano

nie nie odpalalem chyba zostawie ta przyjemnosc na jutro na 6 rano :D jak bede sie zbieral do LDZ ;) [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 12:46_________________________________________________no chyba ze Was bardzo cisnie to moge zejsc w kazdej chwili i sprawdzic :P

dawaj :> :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ehhh no to chwila musze sie ubrac zejsc i wrocic ;)[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 12:55_________________________________________________no dobra wiec ...

mozna powiedziec ze zapalil od kopa ale ... szarpnelo silnikiem i zaskoczyl i poszedl kontrolka od aku zgasla po czym zapalila sie na ulamek sekundy i znowu zgasla

ale poszarpuje nim troche no i przy gaszeniu jakby w sekundzie stawal co powoduje tez szarpanie jakby go ktos zrzucil z pietra zeby zatrzymac dziwne to takie

jedyne co rozni ten tydzien od tamtego to to ze mam dj aku i temperatury byly wyzsze nie wiem juz sam co o tym myslec wszystkim

Opublikowano

Sebek nie szukaj dziury w całym :wink4: jak pali to znaczy że jest ok

Opublikowano
  • Autor

hyhyyhy nie no nie jest ok ;)

zgasl juz kilka razy sam z siebie podczas jazdy ;) takze na pewno cos jest na temacie :)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi::wink4:
Opublikowano
  • Autor

siemano Mariano :):hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Witamy miśka;D

Opublikowano

no to fajrant na dziś :> do jutra :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.