Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj obiecałem , że wyjaśnimy sprawę z Malikiem. Zapewne za chwilę Łukasz się tu pojawi i coś napisze :hi: I tak naprawdę w tej sprawie to Łukasz jest najbardziej poszkodowany , bo został wjebany na minę i teraz musi się z tego tłumaczyć :thumbdown: A kolegę Prometeo znowu poniosło i nawrzucał Łukaszowi oraz poprosił o usunięcie konta.

Ja dla kolegi Prometeo wcale się nie dziwię bo został potraktowany tak jak został.... też bym na jego miejscu darował sobie to forum jeżeli są takie klimaty, że nowy user jak się wychyli i komuś z góry narazi to zaraz ma "załatwionego" bana.

Łukasz dostał zgłoszenie od Malika to nawet tego nie analizował bo po co.... kolega dobry przecież nie robi wała a zrobił i wjebał go na gówno tylko, że wtedy Łukasz powinien się obudzić i być OBIEKTYWNY do sytuacji a nie dalej iść w zaparte i być adwokatem Malika. Finalnie sprawa została załatwiona... ukarany ten co był niewinny a ten co zrobił wała czyli Malik de fakto nie poniósł kary - został wybroniony. Każdy inny nawet stary user czy klubowicz za taki numer dostałby bana a tutaj duuupa.

Ja bym wcale Łukasza nie bronił bo jakby facet miał JAJA a nie gumkę od majtek to by sprawę załatwił tak jak powinna czyli sprawiedliwie a tego nie zrobił na żadnym etapie postępowania (wykazywał stronniczość czego nie powinien robić na takim stołku) i w tym całym "wyroku."

Dobrze, że TY prezes masz mózg i nie przeszedłeś do porządku dziennego przemilczając temat tylko podzielasz nasze zdanie. Szacunek kolego - szkoda, że nie cała władza tego klubu dorosła do Twojego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tutaj jestem dzisiaj ostatni raz - na miesiąc sam się uciszę... od taki znak protestu.

Kolego to co Ty dzisiaj robisz na forum online ? Piszesz jedno, robisz drugie. A tak Twoje narzekanie i protest jest nic nie warte. Z gęby zrobiłeś cholewę.

:disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tylko w 1 poście, bo nie mam czasu na przepychanki - Prometeo mógł załatwiać sprawę na PRIV i chociaż poczekać aż ktoś z nas dojdzie do komputera i zobaczy, że Malik spreparował PW. Ja dałem ciała, że tego nie sprawdziłem przed daniem uciszenia, ale niestety nie spodziewałem się, że akurat Malik dopuści się czegoś takiego. Jestem na siebie wku.rwiony i na Malika chyba jeszcze bardziej.

Malik jest na tym forum kilka lat, sporo do niego wniósł i wnosi, a jego zbanowanie (jak twierdzisz, że powinno być zrobione) nie przyniosłoby forum pożytku, bo szkoda jego wiedzy i zaangażowania.

Poza tym niepotrzebnie napisałem, że z Malikiem znamy się spoza forum, bo wtedy nikt nie zarzucałby kolesiostwa. I nie pisz proszę że byłem adwokatem Malika - jeżeli tak twierdzisz to pokaż mi w którym miejscu broniłem go. Daj mi jakiś przykład to z chęcią poczytam.

Nie dostałby uciszenia gdyby nie to, że zamiast poczekać chociaż te 2h to złamał regulamin i zaczął robić aferę, a te jak wiem z historii forum lubią tu gościć i części ludzi sprawiają radość.

Unosisz się tą sprawą jakbyś to Ty został skrzywdzony. Prometeo niby taki kulturalny i miał szacunek do innych jak sami pisał to skąd po tej akcji takie PW do mnie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.msg2706495#msg2706495

Dalej twierdzisz, że wszystko jest ok ? Nawet jakbym był strasznie wkur... na kogoś i zły to bym nie zniżył się do napisania takiego PW. Jak to skomentujesz ? Tylko nie pisz, bo był zdenerwowany, bo zdenerwowanie można okazać w inny sposób, a nie totalnym brakiem kultury.

I nie wyskakuj mi z tekstami, że nie mam jaj tylko gumkę od majtek, bo zniżasz się tym do bardzo niskiego poziomu. Ciekawe jakie jaja Ty byś miał będąc na moim miejscu - ciekawy jestem mądralo.

Poza tym na tym forum i tak są miękkie reguły, bo znam kilka innych for internetowych gdzie takie sprawy są załatwiane twardą ręką i nie ma miejsca na pieniactwo, a tego typu posty w spotach lokalnych jak Twoje zostałyby od razu usunięte, a Ty po poście typu, że na znak protestu nie będziesz się tu logował zostałbyś z forum wywalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj jestem dzisiaj ostatni raz - na miesiąc sam się uciszę... od taki znak protestu.

Kolego to co Ty dzisiaj robisz na forum online ? Piszesz jedno, robisz drugie. A tak Twoje narzekanie i protest jest nic nie warte. Z gęby zrobiłeś cholewę.

:disgust:

To, że Pan Prezes tego forum napisał, że sprawę wyjaśni więc z "akcja protestacyjna" została wstrzymana.... kolejny adwokat Malika czy Łukasza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Kłótnie tutaj nic nie dadzą :thumbdown: Aby uniknąć takich sytuacji wprowadziliśmy zmiany w regulaminie. Miejmy nadzieję , że wyjdzie to nam na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tylko w 1 poście, bo nie mam czasu na przepychanki - Prometeo mógł załatwiać sprawę na PRIV i chociaż poczekać aż ktoś z nas dojdzie do komputera i zobaczy, że Malik spreparował PW. Ja dałem ciała, że tego nie sprawdziłem przed daniem uciszenia, ale niestety nie spodziewałem się, że akurat Malik dopuści się czegoś takiego. Jestem na siebie wku.rwiony i na Malika chyba jeszcze bardziej.

Malik jest na tym forum kilka lat, sporo do niego wniósł i wnosi, a jego zbanowanie (jak twierdzisz, że powinno być zrobione) nie przyniosłoby forum pożytku, bo szkoda jego wiedzy i zaangażowania.

Poza tym niepotrzebnie napisałem, że z Malikiem znamy się spoza forum, bo wtedy nikt nie zarzucałby kolesiostwa. I nie pisz proszę że byłem adwokatem Malika - jeżeli tak twierdzisz to pokaż mi w którym miejscu broniłem go. Daj mi jakiś przykład to z chęcią poczytam.

Nie dostałby uciszenia gdyby nie to, że zamiast poczekać chociaż te 2h to złamał regulamin i zaczął robić aferę, a te jak wiem z historii forum lubią tu gościć i części ludzi sprawiają radość.

Unosisz się tą sprawą jakbyś to Ty został skrzywdzony. Prometeo niby taki kulturalny i miał szacunek do innych jak sami pisał to skąd po tej akcji takie PW do mnie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.msg2706495#msg2706495

Dalej twierdzisz, że wszystko jest ok ? Nawet jakbym był strasznie wkur... na kogoś i zły to bym nie zniżył się do napisania takiego PW. Jak to skomentujesz ? Tylko nie pisz, bo był zdenerwowany, bo zdenerwowanie można okazać w inny sposób, a nie totalnym brakiem kultury.

I nie wyskakuj mi z tekstami, że nie mam jaj tylko gumkę od majtek, bo zniżasz się tym do bardzo niskiego poziomu. Ciekawe jakie jaja Ty byś miał będąc na moim miejscu - ciekawy jestem mądralo.

Poza tym na tym forum i tak są miękkie reguły, bo znam kilka innych for internetowych gdzie takie sprawy są załatwiane twardą ręką i nie ma miejsca na pieniactwo, a tego typu posty w spotach lokalnych jak Twoje zostałyby od razu usunięte, a Ty po poście typu, że na znak protestu nie będziesz się tu logował zostałbyś z forum wywalony.

Super czyli mamy typowy system totalitarny ? Wszystkie formy protestu i krytyki powinny być od razu banowane ? Dobrze się czujesz - szczerze pytam?

Taka skomplikowana sytuacja i Cię przerosła.... kolego sprawa jest prosta jak budowa cepa.

1. Uniewinniam kolegę Prometeo i piszę mu wiadomość na priva by powstrzymał emocje na przyszłość i zachował większy poziom przy wymianie zdań.

2. Uciszam Malika na miesiąc.

3. Koniec.

Tylko jak ktoś się kieruje emocjami, sympatią to faktycznie sprawa jest bardzo skomplikowana. Dziwisz się, że chłopak Ci nawrzucał a ja się mu nie dziwię bo chłopaka wkurrrwiliście takimi zagrywkami a jak są emocje... negatywne emocje to trudno czegoś innego się spodziewać. Serio chłopaki strzelcie po browarku... wyluzujcie się i na spokojnie zastanówcie czy sprawę faktycznie rozwiązaliście OK. Ale tak zupełnie na spokojnie bez emocji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj jestem dzisiaj ostatni raz - na miesiąc sam się uciszę... od taki znak protestu.

Kolego to co Ty dzisiaj robisz na forum online ? Piszesz jedno, robisz drugie. A tak Twoje narzekanie i protest jest nic nie warte. Z gęby zrobiłeś cholewę.

:disgust:

To, że Pan Prezes tego forum napisał, że sprawę wyjaśni więc z "akcja protestacyjna" została wstrzymana.... kolejny adwokat Malika czy Łukasza?

Nie, po prostu rozpoznaję od razu pieniaczy. A Ty właśnie udowodniłeś, ze jesteś taką osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj jestem dzisiaj ostatni raz - na miesiąc sam się uciszę... od taki znak protestu.

Kolego to co Ty dzisiaj robisz na forum online ? Piszesz jedno, robisz drugie. A tak Twoje narzekanie i protest jest nic nie warte. Z gęby zrobiłeś cholewę.

:disgust:

To, że Pan Prezes tego forum napisał, że sprawę wyjaśni więc z "akcja protestacyjna" została wstrzymana.... kolejny adwokat Malika czy Łukasza?

Nie, po prostu rozpoznaję od razu pieniaczy. A Ty właśnie udowodniłeś, ze jesteś taką osobą.

A co to wnosi do tematu - Twoje umiejętności i wiedza rozpoznawania pieniaczy? Skup się na temacie wątku i proszę merytorycznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej jestes nie slowny...Miales sie uciszyc na miesiac :kox: :kox: Z Toba jak z kaczorem.Po przegranych wyborach obiecal, zeodejdzie, a teraz sie oddaje do wladz partii :kox: :kox:

Buractwo i tyle.I jeszcze pewnie Lech masz imie :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej jestes slowny...Miales sie uciszyc na miesiac :kox: :kox: Z Toba jak z kaczorem.Po przegranych wyborach obiecal,a teraz sie oddaje do wladz partii :kox: :kox:

Buractwo i tyle.I jeszcze pewnie Lech masz imie :tongue4:

Przeczytaj uważnie kolego wcześniejsze posty a znajdziesz odpowiedź dlaczego się dzisiaj zalogowałem... i proszę nie odbiegać od tematu wątku tej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Pan Prezes tego forum napisał, że sprawę wyjaśni więc z "akcja protestacyjna" została wstrzymana.... kolejny adwokat Malika czy Łukasza?

Zrob nam przysluge i prostestuj!!! DO woli.Najlepiej do skutku!!!!Chlopie na sile chcesz zaistniec...

Wszyscy winni zostali ukarani.

A to,ze kara dla Malika jest moze i mala to co?

Zrobil wiecej dla forum,niz my wszyscy.Jakbys nie pomyslal to pewnie dlatego.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj raczej chodziło , o to że uciszony został Prometeo , a nie o to jaką karę dostał Malik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysiu troche powagi szefostwo zawitalo, sprawa powazna a Ty sypiesz tekstami na rozluznienie:D

Rozpoznajesz pieniaczy?A ja rozpoznaje wpieniaczy...nie daliscie rady powaznej sprawy rozwiazac to teraz zmieniasz temat ze mial nie pisac a napisal?wez sie ogarnij...

Posty kasowane?Polska to chyba demokratyczny kraj i kazdy moze sie wypowiedziec, a Ty co cenzure chcesz wprowadzic? "...zamaluj Policje i napisz MO..." tak Ci teskno do tych czasow?

Cale Lodzkie trzyma za Lukaszem wiec jak macie problem to zbanujcie wszystkich i tyle...

Ktos sie wychyla i go ciach...nie powiem jaki kraj mi to przypomina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Pan Prezes tego forum napisał, że sprawę wyjaśni więc z "akcja protestacyjna" została wstrzymana.... kolejny adwokat Malika czy Łukasza?

Zrob nam przysluge i prostestuj!!! DO woli.Najlepiej do skutku!!!!Chlopie na sile chcesz zaistniec...

Wszyscy winni zostali ukarani.

A to,ze kara dla Malika jest moze i mala to co?

Zrobil wiecej dla forum,niz my wszyscy.Jakbys nie pomyslal to pewnie dlatego.... :cool1:

Proszę o wskazanie punktu w regulaminie, który mówi o tym, że osoby, które zrobiły dużo... baaa nawet bardzo dużo na forum i dla forum są inaczej traktowani za "występki" czy wałki niż konta typu user, klubowicz itp.

Wystarczy podanie tylko jednego punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zbyt mala kare tez cos bylo :> :>

To nie my mamy problem,ale wtedy Lodzkie ma problem :) :)

Znajac regulamin mogl poprosic kolege zeby napisal w jego imieniu.

A tak to swiadomie naruszyl regulamin...I z czym problem?

Nie jest napisane w regulaminie.

Bo i jak to napiszesz madralo??

Az tak Cie to boli czy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysiu troche powagi szefostwo zawitalo, sprawa powazna a Ty sypiesz tekstami na rozluznienie:D

Rozpoznajesz pieniaczy?A ja rozpoznaje wpieniaczy...nie daliscie rady powaznej sprawy rozwiazac to teraz zmieniasz temat ze mial nie pisac a napisal?wez sie ogarnij...

Posty kasowane?Polska to chyba demokratyczny kraj i kazdy moze sie wypowiedziec, a Ty co cenzure chcesz wprowadzic? "...zamaluj Policje i napisz MO..." tak Ci teskno do tych czasow?

Cale Lodzkie trzyma za Lukaszem wiec jak macie problem to zbanujcie wszystkich i tyle...

Ktos sie wychyla i go ciach...nie powiem jaki kraj mi to przypomina...

:good: podpisuje sie pod tym :oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob nam przysluge i prostestuj!!!

Bieniu ale masz krótką pamięć .... :cool1:

Wypsiu nie myl sytuacji i osob zwiazanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zbyt mala kare tez cos bylo :> :>

To nie my mamy problem,ale wtedy Lodzkie ma problem :) :)

Znajac regulamin mogl poprosic kolege zeby napisal w jego imieniu.

A tak to swiadomie naruszyl regulamin...I z czym problem?

Nie jest napisane w regulaminie.

Bo i jak to napiszesz madralo??

Az tak Cie to boli czy co??

Regulamin tego forum jest aktem prawnym, który jako jeden z kilku dokumentów pozwala na funkcjonowanie forum... nie potrafiłeś wskazać zapisu o który Cię poprosiłem więc w oparciu o jaki regulamin został wydany taki "wyrok"?.

Jak miałby taki zapis wyglądać? Proszę - "Konta typu VIP są uprzywilejowane i w przypadku nadużyć regulaminu wyznaczona kara jest mniejsza."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...