Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: :hi: :hi:

8 stron w morde no

:hi:

dalszy ciąg sporu :(

coś słabiutki czas dzisiaj masz :mysli:

i jak tam furmanka odpaliła bez problema bo tak jeszcze sobie myślałem że może masz jakąś nieszczelność przy wtryskach :mysli: a wiem że chyba coś tam wymienialiście z DJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

kurde chyba jednak przeczytam te 8 stron bo widze ze na bogato bylo i zaraz sie do wszystkiego ustosunkuje chyba

jak walne odpowiedz i cytuj to bedzie mialo to z 5 stron jedna wypowiedz :D[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 15:12_________________________________________________a i na wstepie podziekuje za zdjecie HUGO :D hyhhhyhyhy no co a kibla nie widac ?? :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja moge sie odniesc do tych 7 stron bo przygotowalem sobie wszystko ??

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 15:35_________________________________________________

Ja tutaj jestem dzisiaj ostatni raz - na miesiąc sam się uciszę... od taki znak protestu.

Kolego to co Ty dzisiaj robisz na forum online ? Piszesz jedno, robisz drugie. A tak Twoje narzekanie i protest jest nic nie warte. Z gęby zrobiłeś cholewę.

:disgust:

To, że Pan Prezes tego forum napisał, że sprawę wyjaśni więc z "akcja protestacyjna" została wstrzymana.... kolejny adwokat Malika czy Łukasza?

Nie, po prostu rozpoznaję od razu pieniaczy. A Ty właśnie udowodniłeś, ze jesteś taką osobą.

odpowiem na to jak bylo odpowiedziane w watku znam Pantona i czlowiek jego pokroju jest w stanie wiecej wniesc do tego forum niz 60 % uzytkowniko ...

No i dalej jestes nie slowny...Miales sie uciszyc na miesiac :kox: :kox: Z Toba jak z kaczorem.Po przegranych wyborach obiecal, zeodejdzie, a teraz sie oddaje do wladz partii :kox: :kox:

Buractwo i tyle.I jeszcze pewnie Lech masz imie :tongue4::wink4:

idac regulaminem na moj gust kropek jak stad do las vegas

To jeszcze trzeba dodac zapis,zeby takich gamoni jak Ty nie rejestrowac :good:

Jak nie widzisz powodow dla ktorych kara jest taka, a nie inna to juz mi sie nie chce z toba dyskutowac...

mysle ze drugi kropek masz juz oczy jeszcze chwilka i dorysuje Ci buzke

A co to za obraza prosze Cie....

JA to w ogole nie wiem w czym problem :)

Winni zostali ukarani i co tu wiecej klawiature strzepic??

skoro to nie jest obraza to ja mysle ze powinienes napisac taki maly leksykon ze slowkami ktore wolno uzywac a ktorych nie a jeszcze lepiej zeby bylo zaznaczone ktorzy uzytkonicy moga co mowic i do kogo

Jedna kwestia to emocje przy wyrażaniu poglądów, protestowaniu przeciwko takim praktykom a czymś zupełnie innym są emocje czy sympatie przy rozstrzyganiu sprawy jaka powstała między Malikiem, Łukaszem i Prometeo.

Jeszcze raz Ci powtarzam kolego cholewo, chcesz, żebym zacytował Ci ile razy pisałeś, że nie będziesz się logował na znak protestu ?

poraz kolejny wedlug mnie jest uzyte niestosowne slownictwo wobec Pantona

Dlaczego odbiegasz od tematu? Nie to czy się będę logował czy nie będę jest tematem tej dyskusji. Merytorycznie potrafisz zabrać głos w przedmiocie dyskusji?

Widzisz problem polega na tym, że dyskusja została zakończona. Decyzje zostały podjęte, konsekwencje wyciągnięte.

Dlatego też nie ma o czym dyskutować.

Doskonałym podsumowaniem tej dyskusji było PW wysłane przez tego trola Prometeo do LukaszaR.

I wiesz co? Ty wyglądasz mi na takiego, co byłby w stanie wysłać takie samo PW do adminów po ewentualnym zbanowaniu. tak maja trole.

Czy jeszcze cos trzeba Ci wytłumaczyć ?

slodziutko - trol dobrze ze to nie jest obrazliwe bo juz bym to dopisal

Poziek wyluzuj.... nikt Ci krzywdy nie chce zrobić tylko wyprowadzić z błędu, że sprawa została załatwiona OK.

Sprawa została załatwiona OK. Szanuję tych, którzy mają inne zdanie na ten temat i wiem, że sposób rozwiązania może się nie podobać ale tak już jest niestety.

Nie szanuję natomiast trolli i pieniaczy, którzy w dodatku są niesłowni. Dlatego też nazywam to po imieniu.

im dluzej to czytam tym bardziej dochodze do wniosku ze masz czlowieku klapki na oczach jak kon na krupowkach kompletnie nie rozumiesz co chodzi caly czas powtarzasz swoje a nie dostrzegasz tego co oczywiste... a powinienes skoro to Ty jestes tutaj dluzej i dzieki Tobie to wszystko istnieje jak i poziom informacji zawartych w watkach ... kolejna wypowiedz i jedyna osoba ktora toczy piane jestes Ty ale dobrze ze inni to pieniacze :D

O jest Kimi :decayed:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 14:02_________________________________________________nie wstydź się :naughty:

Nie wstydzę się, tylko czytam to wszystko i oczom nie wierzę :no: :no: :no:

Z powodu jednego incydentu całe forum huczy, gdzie nie wejdę, to tylko Malik to, Malik tamto i tak w kółko.

Przypomina mi to polski parlament, gdzie najważniejsze jest, że poseł X nazwał posła Y debilem i zaraz mamy temat tygodnia we wszystkich mediach, wywiady, wydania specjalne Faktów i komisję śledczą. A biedne dzieci w szkołach głodne jak chodziły, tak chodzą :gwizdanie: :gwizdanie:

Rezultatem jest to, że przykładowo na mój wątek o faceliftingu A4 B8 z wczoraj jest na razie JEDNA odpowiedź (co z punktu widzenia miłośników A4 jest co najmniej dziwne) - natomiast temat Malika pojawia się wszędzie, tak, że boję się nawet otworzyć lodówkę :D

Panton, wiesz, że Cię lubię, szanuję, lubię z Tobą dyskutowac i podoba mi się Twoje podejście do wielu spraw - ale tym razem już przeginasz :no: :no: :no:

Wrzuć na luz, na spocie w niedzielę pogadamy, pośmiejemy się, porozglądamy za fajnymi dupciami - to się liczy, a nie jakieś awantury, które roztrząsacie od kilku dni jak chłop kupę gówna na polu.

654e9_ORIG-27.jpg

remik ma chyba podobne skarpetki nie ? ;D

To na tym zdjęciu są jakieś skarpetki? :blink: :blink: :blink: :blink:

:D :D :D :D[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 14:12_________________________________________________

Dobra, wracam na szkolenie :naughty:

Kimiasz ale kurde o co Ci chodzi bo tez sie zgubilem Pantona po prostu zirytowala sytuacja a wlasciwie final sytuacj i nie ukrywam ze mnie tez i nie tylko mnie nie powinno byc to tak rozegrane jak zostalo niewinny kolezka zostal uciszony za to ze ktos sfalszowal jego wypowiedz czy wy nie widzicie wszyscy naprawde roznicy miedzy zlamaniem regulaminu z powodu zalozenia drugiego konta a wcisnieciem komus w usta slow ktorych nigdy nie wypowiedzial ?? bo jak na mnie to skala jednego i drugiego jest z kilometra widoczna ...

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 15:41_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimiasz to, że nie zrozumiałeś problemu dyskusji to ok, masz prawo ale nie wymagaj tego samego ode mnie.

Ja niczego od Ciebie nie wymagam.

Kimiasz ale kurde o co Ci chodzi bo tez sie zgubilem Pantona po prostu zirytowala sytuacja a wlasciwie final sytuacj i nie ukrywam ze mnie tez i nie tylko mnie nie powinno byc to tak rozegrane jak zostalo niewinny kolezka zostal uciszony za to ze ktos sfalszowal jego wypowiedz czy wy nie widzicie wszyscy naprawde roznicy miedzy zlamaniem regulaminu z powodu zalozenia drugiego konta a wcisnieciem komus w usta slow ktorych nigdy nie wypowiedzial ?? bo jak na mnie to skala jednego i drugiego jest z kilometra widoczna ...

A już o nic w sumie.

Dobra, ja spadam, jak będą warunki, odezwę się z pociągu :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokosci tam :D hyhyhy i na misiakow uwazaj :decayed: :decayed: :decayed:

Podesle mi ktos jakis sznurek skad moge pobrac stery do kabla do vaga ?? :D:P[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 15:52_________________________________________________halooooooooo znajda sie te sterowniki ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Po zapoznaniu z ostatnią dyskusją również popieram Pantona :good: .. Natomiast zachowanie Malika oceniam poniżej wszelkiej krytyki :gwizdanie: .. brak słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIEGO MASZ SZNURA

niebieskiego :D

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 16:23_________________________________________________taki http://allegro.pl/vag-com-kabel-diagnostyczny-obd2-usb-program-pl-i1880727379.html :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panto ja mam pomysł załóż nowy klub Audi i juz :Dobcykany jesteś w tych rzeczach to machniesz grafike i forum i już bedzie sprawiedliwie? To serio propozycja jest:P

Taka myśl nawet przez głowę mi nie przeszła - nie mam zamiaru dzielić forum czy ludzi właśnie dlatego jednoznacznie i stanowczo sprzeciwiłem się podziałowi userów tego forum przez Zarząd (a przynajmniej część która tak "załatwiła" sprawę kolegi Malika).

Pierwszy raz się spotkałem z tym by na forum admin wykorzystywał swoją pozycję lub jego koledzy. Sam jestem adminem na jednym forum związanym z tematyką teleinformatyki w usa i nawet mi przez głowę nie przeszło by użyć swojej "władzy" w stosunku do nowego usera mimo, że czasami ludzie naprawdę potrafią mocno przeginać. Pewne stanowisko, pozycja do czegoś zobowiązuje i widocznie pewne osoby nie dorosły do tego co robią... bo to co zostało zrobione to zwykła dziecinada.

Nie spotkałem się też z tym by jeden z 27 moderatorów użył pod adresem innego usera epitetów typu troll - jeżeli ktoś nie zachowuje się ok to dostaje ostrzeżenie lub są wyciągane dalsze konsekwencje z banem włącznie ale nikt z moich kolegów nikomu nie napisze troll bo to nie ten styl i nie ten poziom. Na kanałach irca gdzie przesiaduję też nie widziałem takiego poziomu ("merytoryczne") dyskusji miedzy władzą a userami - może za małe mam doświadczenie w tej materii.

Oczywiście z uwagi na fakt, że nic się w temacie nie zmienia i towarzystwo wzajemnej adoracji ma się dobrze po godzinie 00:00 sam się uciszam na miesiąc. Osobom, które podzielają moje zdanie w tym temacie dziękuję i chylę czoło a tym, którzy mają inne spojrzenie na ten problem życzę wszystkiego dobrego - będą mieli przez miesiąc "jednego trolla i pieniacza" mniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton, ja też jestem moderatorem na dużym forum poświęconym PHP i webdeveloperce i tam też nie mają miejsca jakieś kumoterstwa, więc rozumiem Twoje oburzenie.

Ale nie rozumiem tego uciszania się na miesiąc, bo tak naprawdę to stracisz na tym tylko Ty oraz my tutaj na wątku łódzkim. Nikt przecież nie wymaga od Ciebie udzielania się wszędzie i na każdy temat, ale tu? Ktoś Ci coś zawinił czy jak? :no: :no: :no:

BTW, bujamy się w TLK, Bydgoszcz łelkam tu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pusto,gdzie są wszyscy czyżby wystraszyli się moderatorów :shocked:

:wink4:

:guma:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 20:22_________________________________________________ja jebe co za inwigilacja tera :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...