Spociki Łódzkie

Seba_LDZ

zyje zyje tak słabo było nawet nie pamietam jak wlazłem do chaty

mielismy wymieniac wezyki i jechac po opony :gwizdanie:

• Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Seba_LDZ

• klysek

• bartek1605

• Kimi

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: Na wieczór

Pragnę powiadomić wszystkich o mojej jutrzejszej nieobecności na spocie.

Nieobecność ową usprawiedliwiam tym, że moje plany na stanowisku kierowcy zostały ustalone przez kogoś innego bez mojej wiedzy. Otóż tak to już bywa, że jeśli tylko jedna osoba w rodzinie posiada prawo jazdy no to jest skazana na wożenie niektórych osób czy rzeczy. Pech chciał, że dziadek leży w szpitalu woj. w Zgierzu i babci i mamie zachciało się do niego jutro jechać.

Sorki, niestety nie zdążę na spota, bo do tego szpitala mamy być na 17:30.

pozdrawiam ! :hi:

Niestety to samo mam ja z rodzinka

Też masz prawko jako jedyny?

Z jednej strony to fajne, bo czujesz się potrzebny dla kogoś kto potrzebuje właśnie gdzieś jechać, ja tam lubię wozić innych, pod warunkiem, że mi w aucie nie nabrudzą :) A poza tym to babcia z dziadkiem są tacy, że i 50zł dadzą w kierman na paliwko także tragedii nie ma. No jutro akurat jest tak, że jadę do tego szpitala. Jak ja tam jeździć nie lubię! Nie dość, że droga opłakana to sam szpital w środku to XVIII wiek.

A tak na marginesie. To możliwe, że przy rondzie w Zgierzu widziałem samochód Pantona? Srebrne b7 sedan, jakaś Pani kierowała. Było to w czwartek wieczorem. Wyjeżdżała spod blokowisk chyba jakoś tak to było :)

:hi: :hi: Na wieczór

Pragnę powiadomić wszystkich o mojej jutrzejszej nieobecności na spocie.

Sorki, niestety nie zdążę na spota, bo do tego szpitala mamy być na 17:30.

pozdrawiam ! :hi:

proponuje jechac wczesniej bo odwiedziny przewaznie sa tylko do 18 :gwizdanie: :decayed:

proponuje jechac wczesniej bo odwiedziny przewaznie sa tylko do 18

Wcześniej nie da rady, niestety ... :(

eee tam do 20 siedzą i trują chorym, seriale im tylko w TV przelecą i dziennik

Mam wrażenie jakbyś niedawno opuścił taką placówkę :decayed: :decayed:

Nie no kurde ni w chu* ni w ząb mi ta jutrzejsza wizyta pasuje, ale co zrobię. Dla dobra ogółu - poświęcam się.

a tak z ciekawości podpytam spot (jeśli się odbędzie) pod REALem czy Port ŁDZ? :)

a czemu ma sie nie odbyc ??

zobaczymy jak bedzie jutro jak bedzie w miare cieplo to real a jak bedzie lipton to port :) i druga tura gocartow :)

Niestety to samo mam ja z rodzinka

Też masz prawko jako jedyny?

Nie tragizuj,, asfalcik nówka, mykam nim w strone kosciola codzień a wieczoraaamii i nocamii jak miski spią to mozna i zaszalec :wink4: , mieszkam niedaleko owego XVII w szpitala :polew: jaka kasa do nas spływa tak i wygląda szpital a remonty idą jak tylko coś wpadnie. Poza tym np. oddział dziecięcy to mercedes w porównaniu do łódzkich szpitali. Drogi rozjeżdżone, bo nie ma obwodnicy i walą TIRy przez samo centrum, wprost nie możemy się doczekać kiedy nie będziemy ich smrodu wąchać. Ale łódzkie władze coś mało działają w tym kierunku.

HHHHHEEEEEEEEJJJJJJJJ !!! TTTUUUUU NNNNNIIIIIIIIEEEEEEE DDZZZZIIEEEEJJJJJJJJJEEEEEEE SSSSSSSSSIIIIIĘĘĘĘĘ NNNNNIIIIIICCC DDDOOOBBBBRRRREEEGGGOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 00:38_________________________________________________Coma - W chorym sadzie[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 00:47_________________________________________________Polecam Całą Płytkę :naughty: :naughty: :kox: :kox: :evil: :evil:

KOX NA MAXA :evil: :evil: :evil:

:>

rozumiem, że doszedłeś do siebie :wink4: :wink4: :wink4:

[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 00:59_________________________________________________w sumie dawno mnie nie było więc tak pytam z ciekawości :wink4::decayed: