Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

huh seba wspolczuje :/

[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 17:03_________________________________________________oo Pany czesci do wozka dojechaly wlasnie :D

no jak juz z tego co mam nie bedzie dzialac idealnie to normalnie nei tykam sie kamery do konca zycia :D

bedzie w pyte juz to widze :D :D :D:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur*a mać, je*ana Łódź. Gościu mi przy*ebał w lewy bok i mam załatwiony cały bok od przednich drzwi do tyłu :confused4:

:kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Teoretycznie dobrze, że nie z twojej winy a z drugiej to po prostu szkoda autka i już :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 17:31_________________________________________________

huh seba wspolczuje :/

[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 17:03_________________________________________________oo Pany czesci do wozka dojechaly wlasnie :D

no jak juz z tego co mam nie bedzie dzialac idealnie to normalnie nei tykam sie kamery do konca zycia :D

bedzie w pyte juz to widze :D :D :D:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dokladnie przyslowiowe szczescie w nieszczesciu

jutro bede dalej modzil wozek ale tym razem juz nie ma opcji ze bedzie zle :D :D :D

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 17:33_________________________________________________nom mam prety gwintowane 6 oraz 8 , nowe mocowania gwintowane :D no wogole wypas jak c**j :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dokladnie przyslowiowe szczescie w nieszczesciu

jutro bede dalej modzil wozek ale tym razem juz nie ma opcji ze bedzie zle :D :D :D

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 17:33_________________________________________________nom mam prety gwintowane 6 oraz 8 , nowe mocowania gwintowane :D no wogole wypas jak ch*** :P

jak byscie szukali kogos od efektow specjalnych do walcie smialo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie smiac tylko trzeba zmontowac jakiegos klapsa fajnego

big.212349.14035D1E-A309-4ECB-A580-A0189FA1259B.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba zlecimy się jutro na kilka minutek :?: - ok 13.00 będę w Łodzi :cool1:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba zlecimy się jutro na kilka minutek :?: - ok 13.00 będę w Łodzi :cool1:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

kłysiu ty masz już sporo wolnego to pewnie ogień na tłoki :drunk: :drunk: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba zlecimy się jutro na kilka minutek :?: - ok 13.00 będę w Łodzi :cool1:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

kłysiu ty masz już sporo wolnego to pewnie ogień na tłoki :drunk: :drunk: :decayed: :decayed:

:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nic, jutro też nic a w niedzielę to na pewno nic bo w Poniedziałek do pracy - Trzeźwy Weekend :decayed: :decayed: :decayed:

nied mozliwe :shocked::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano mysle ze damy rade :) tyle ze nie wiem czy do 13 ej ogarne swoj wozek bo panele klade :) no ale zobaczymy moze sie uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nic, jutro też nic a w niedzielę to na pewno nic bo w Poniedziałek do pracy - Trzeźwy Weekend :decayed: :decayed: :decayed:

nie wierze i to jeszcze dziś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka przeróbka,gościu przerobił auto i swoją Panią http://moto.allegro.pl/listing.php/showcat?a_enum[16]=4&a_text_i[1][0]=&a_text_i[1][1]=&a_text_i[4][0]=&a_text_i[4][1]=&a_text_i[5][0]=&a_text_i[5][1]=&id=149&listing_sel=2&listing_interval=9&postcode_enabled=0&state=5&order=p&p=2&price_from=15000&price_to=30000&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...