Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

kurdee Sebaaa pamiętaj o dobrym rozgrzaniu i rozciągnięciu mięśni bo takie kontuzje czasem się odzywają dłuugo długo, też kiedyś sobie łokieć rozwaliłem to rok bez treningów. Machaj machaj bo ja już doszedłem do 138 na klacie;)[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:14_________________________________________________też czasu na spoty nie mam bo w niedziele wieczorami akurat zawsze treningi mam[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:14_________________________________________________apropo nie ma ktoś na zbyciu jakiś starych żużytych kół zamachowych, tudzież tarczy hamulcowowych:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

rozgrzalem sie dobrze to napeewno w weekend kladlem panele z ojcem i tak sie napitolilem z tym i wtedy mnie juz zaczal pobolewac ale przestal no i widacnie na dlugo

a z lokciami jeszcze nigy nic nie mialem ;)[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:27_________________________________________________looo teraz dopiero odnotowalem 138 kurde to juz na grubasa Ci powiem pewnie Ci cycek urus i lapa od ostatniego razu jak sie widzielismy :D

elegancko :D :oklaski: :oklaski: :oklaski: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym roku wróciłem do treningów tak na poziomie hard bo ostatni rok to tak machałem od niechcenia czasem, no w sumie waże z 15 kg więcej niż jak na spocie ostatnim byłem :P[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:49_________________________________________________Seba Ty coś kombinowałeś z hamulcami, sprzedałeś stare tarcze czy już na złom się nadają :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde to 15 klockow widac pewnie konkretnie bo to troche miesnia jest :D

niezle :D wezno kiedys przyjec koksie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam jak zrobicie jakąś sesyjke zdjęciową czy jakiegoś grila, czy nawet zwykły spot w sobotę :) Bo niedziela mi nie pasuje zbytnio niestety, no chyba że jakąś przerwę od treningów będę miał. Teraz ogólnie rozważam opcje czy nie iść na awf na kulturystyke bo mnie to strasznie interesuje, ale kurcze nie wiem czy nie musiałbym od 1 roku zaczynać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam jak zrobicie jakąś sesyjke zdjęciową czy jakiegoś grila, czy nawet zwykły spot w sobotę :) Bo niedziela mi nie pasuje zbytnio niestety, no chyba że jakąś przerwę od treningów będę miał. Teraz ogólnie rozważam opcje czy nie iść na awf na kulturystyke bo mnie to strasznie interesuje, ale kurcze nie wiem czy nie musiałbym od 1 roku zaczynać

szkoda ze nie wczesniej Cie zainteresowalo ;) ale wiesz nigdy nic straconego musisz sobie to dobrze przemyslec :)

filmik fajny nie powiem :D

grubo nie ??[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 19:03_________________________________________________i niech ktoś mi powie ze tatuaze sa nie fajne :D

392107_274978599215702_100001106936769_781562_913908300_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano z wieczora :hi:

To Wam powiem chłopaki, że trochę żeście pojechali :blink: :blink: :blink:

138, 95 (prawie)... Ja pierdzielę.... Trochę chyba jeszcze się nachodzę na siłownię, zanim chociaż się do Was zbliżę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:25_________________________________________________Tatuaż w pytkę :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupeczka-rura-jpg?1322509502713

Kimiaszku jakbys chcial jakies plany treningowe czy dietke to mogę Ci ułożyć :)

Do końca roku jadę ogólnorozwojowy, ale od stycznia chciałbym już zacząć coś bardziej zaawansowanego, z naciskiem na ćwiczenia z wolnymi ciężarami.

Także jakbyś był w stanie mi pomóc ustawić jakiś taki trening, to byłbym niezmiernie wdzięczny :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:52_________________________________________________

Trening może zawierać ćwiczenia na mięśnie miednicy z użyciem przyrządów przedstawionych na załączonym zdjęciu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: Ok to przypomnij mi po nowym roku to Ci cos fajnego rozpiszę :)

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za burdello bum bum się tu wyczynia? :blink: :blink: :blink: :blink:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:59_________________________________________________

Jakiś casting na to, kto z kim? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...