Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie bylo kuj kuj, ale niemcom dziekuje za wspomaganie. jutro rekoma nie rusze...dzis juz nie moge

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bartas jak wrażenia? Ja tam byłem kilka razy jedynie ale u mnie bardzo pozytywnie :D

Ja się wychowałem na lagunie jak jeszcze ciężary trenowałem.

Kimi - mialem na myśli to, że tam jest mało maszyn, ale wystarczająco do ogólnorozwojówki. Nie wiem co robisz dokładnie, ale to co na wodnym raju raczej wystarcza. A podciągasz się?

To ja Ci napiszę, żebyś miał ogląd:

nogi: wyciskanie (1 maszyna), uginanie w leżeniu(2 maszyna), prostowanie siedząc(3 maszyna)

potem ściąganie drążka (4 maszyna), butterfly(5 maszyna), wyciskanie sztangi na ławce, hantle na boki na barki, sztanga łamana na biceps, ściąganie na triceps(6 maszyna), plecy(7 maszyna), brzuch (skłony, potem uginanie nóg), grzbiet (prostowanie tułowia w leżeniu)

Aha, no i rozgrzewka - 5 minut na wiosłach (8 maszyna) :naughty: :naughty: :naughty:

Tyle potrzebuję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:09_________________________________________________

powiem jedno auaaaaa

Wyrobią się :wink4: :wink4: :wink4:

Bartas, ale kulturalnie było, nie? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

stary leze.... i ledwo ramionami ruszam :gwizdanie: lewa nie dawala rady a teraz prawa umarla :shocked:

Opublikowano
  • Autor

stary leze.... i ledwo ramionami ruszam :gwizdanie: lewa nie dawala rady a teraz prawa umarla :shocked:

:silacz::D :D :D :D [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:20_________________________________________________dobrze dobrze czyli znaczy ze weszlo :) tydzien minie po flegaminie i bedziesz jak mlody bog wdrozysz sie i juz nie bedzie napinac ;)

Opublikowano

teraz miska na trening wyciagniemy :gwizdanie:

Opublikowano

teraz miska na trening wyciagniemy :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Misiek zdjecia widzial ?? :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:49_________________________________________________yy no to widzial :):decayed:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi::decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

na silnikach krokowych to Ci Broda zrobi

Opublikowano
  • Autor

myslisz ze by byl w stanie takie cos wymlodzic ??

Opublikowano

cos tam robil z silniczkami

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: No ale chłopaki jakaś recenzja, podoba się siłka, nie podoba? coś ją boli, czegoś brakuje, czegoś za dużo itd itp ;D
Opublikowano

duzo duzych ludzi, az wstyd sie przebrac, bieznia jedna nie dziala, steper....nie zyje. malo miejsca, smierdzi :P ale kot fajny i weze :D

ogolnie na + ale jakbym mial za 12 wejsc dac 95 zl za taka silke.... to wole za 120 tam gdzie chodzilem i moc jeszcze na aeroby chodzic z kobitkami

Opublikowano

No ja tam aerobów nie robię na siłowni, wole pobiegać po dworze, a na siłce tylko skakanka na rozgrzewkę. Śmierdzić musi na kżdej pakerni ;D PAMIĘTAJ KREW I POT

Opublikowano

Co tam ciekawego sie dzieje?:D mamy jakies nowe filmiki spotowe do obejrzenia?:D jak tak to dajcie linki bo nie moge galerii przesuwac w telefonie:P

Opublikowano
  • Autor

filmiki nie ale zdjecia sa

Opublikowano

:hi: No ale chłopaki jakaś recenzja, podoba się siłka, nie podoba? coś ją boli, czegoś brakuje, czegoś za dużo itd itp ;D

Pierwsze wrażenie takie sobie, tak jak Bartas pisał, dużo napakowanych młodych byczków, ale genralnie nawet fajnie. Ciasno, to fakt, ale sprzętu dużo. Obczaję jeszcze Nową Gdynię i pomyślę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Bieżnie i steppery mnie nie interesują, więc w recenzji pominę :D

Opublikowano

Kimi to pojdziemy na ta pilsudksiego 135 :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.