Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na ciacho to jeszcze wyrobie a z kawa to nie wiem czy podolam najwyzej napije sie herbaty moze bedzie taniej :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bym sie podpisal pod pomyslem Ewy:) Pytanie tylko - gdzie? Zakladam, ze nie chodzi o lokal typu Hotel Grand, albo Spatiff, ale bedzie milo, jesli nie chodzi rowniez o McDonalda :tongue4:

Opublikowano

to zamówimy jedno ciacho i nóż :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 17:12_________________________________________________Może Młyniec czy We młynie nie wiem jak się to nazywa, to jest przy Zgierskiej w tym budynku ABC

Opublikowano

ja bym jeszcze sugerowal (w innym terminie) klubowe lyzwy, albo basen, ale jak bartas bedzie, to nie jade, bo mnie utopi :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 17:14_________________________________________________We mlynie to juz bylismy;p Gdyby nie zonk z parkingiem, to by sie poszlo gdzies na pietryne... Rudzka gora bylaby ok, gdyby nie ta obsluga;/

Mozemy jeszcze isc krok dalej i sami to ciasto piec "wlasnymi ryncoma" :>

Opublikowano

ja bym jeszcze sugerowal (w innym terminie) klubowe lyzwy, albo basen, ale jak bartas bedzie, to nie jade, bo mnie utopi :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 17:14_________________________________________________We mlynie to juz bylismy;p Gdyby nie zonk z parkingiem, to by sie poszlo gdzies na pietryne... Rudzka gora bylaby ok, gdyby nie ta obsluga;/

Mozemy jeszcze isc krok dalej i sami to ciasto piec "wlasnymi ryncoma" :>

a na pietrynie to sa jeszcze jakies knajpy bo tak dawno tam nie bylem ze myslalme ze juz same banki sa, nie no w sumie latem ogrodki jeszcze sie pokazuja

Opublikowano

No ale kto teraz ma czas w tym tygodniu wszyscy sprzątają, pieką, gotują i trzepią dywany :> :> dobra dajmy temu tematowi spokój :decayed:

Opublikowano

ale np te Łyzwy to fajny pomysł, albo jakies kregle, bilard czy cos w tym stylu[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 17:21_________________________________________________

No ale kto teraz ma czas w tym tygodniu wszyscy sprzątają, pieką, gotują i trzepią dywany :> :> dobra dajmy temu tematowi spokój :decayed:

ja mam tylko pokoj do sprzatania za duzy nie jest wiec 2 godziny i czysto ale znowu ja na swieta wyjezdzam a w tygodniu to robie gdzies do 17-18

Opublikowano

ja bym jeszcze sugerowal (w innym terminie) klubowe lyzwy, albo basen, ale jak bartas bedzie, to nie jade, bo mnie utopi :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 17:14_________________________________________________We mlynie to juz bylismy;p Gdyby nie zonk z parkingiem, to by sie poszlo gdzies na pietryne... Rudzka gora bylaby ok, gdyby nie ta obsluga;/

Mozemy jeszcze isc krok dalej i sami to ciasto piec "wlasnymi ryncoma" :>

a na pietrynie to sa jeszcze jakies knajpy bo tak dawno tam nie bylem ze myslalme ze juz same banki sa, nie no w sumie latem ogrodki jeszcze sie pokazuja

pełno jest począwszy od małych kawiarenek a skończywszy na restauracjach, no ale fakt nie ma jak zaparkować :confused4:

Opublikowano

qrde port trzeba sie zbierac bo kawalek drogi mam :>

Opublikowano

sa knajpy, ale parking na te kilkanascie aut to malo mozliwy w okolicach jest...ide troche popitolic, moze do tego czasu sie cos uradzi:)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 17:23_________________________________________________teraz to Ty sie, Ewa nie wycofuj z pomyslu, bo na pewno kilka osob bedzie chetnych na mala czarna:) Chyba jak zwykle ustalimy na spocie.

Opublikowano

nas nie będzie bo jest mi tak zimno, że jak pomyśle o staniu tam to mi się odechciewa więc mówi się trudno, może następnym razem gdzieś się udamy :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja się się spóźnie, da ktoś jakiś znak o zmianie miejscówki :gwizdanie:

kończe nadawanie na ok. godzine

Opublikowano

bryka ktos dzis na gocardach

Opublikowano

:polew:

wyjmij rozgrzewacz zza pazuchy, to sie rozgrzejesz, a jak nie, to moze Kimi Ci udostepni troche ciepelka :decayed:

Opublikowano

leżę pod kocem i nie mam zamiaru z spod niego wyłazić :tongue4: :tongue4: :tongue4: chyba, że na jakąś W-Ztę :tongue4: :tongue4: :tongue4: ale wy wolicie marznąć :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 17:38_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie śmiej się :tongue4:

Opublikowano

wbijemy sie do Was na chate z ta wuzetka:D

Opublikowano

nie śmiej się :tongue4:

piz*zi jak w kieleckim a grusia jest malutka :tongue4:

Opublikowano

BartA[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 17:42_________________________________________________BartAs'y wpadaja na spota?

Opublikowano

nie śmiej się :tongue4:

piz*zi jak w kieleckim a grusia jest malutka :tongue4:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.