Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hyhyhyh fajnie :) spoko jak mi sie cos zuci na uszy dam znac :):good: :good: :good:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 20:59_________________________________________________stare ale moze ktos nie widzial

Eric stracił robotę ale ilu fanów zyskał ! boski atak smiechu :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak zawsze gwardia stoi na straży : D

:hi: :hi: :hi: :hi:

Mario ja chyba dorastam do decyzji ze jednak ten wozek slidetr do kamery zrobie na Twoim patencie

i kolkach z deskorolki na lozyskach zeby bylo elegancko do tego dokupie jeszcze 2 rurki i bedzie 2 metrowa

trasa wiec bedzie mozna ja przedluzac jakos nagwintuje cosik i bedzie gitara :P[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:14_________________________________________________siema Tomku :):hi:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 07:14_________________________________________________no i nie powiem ze mnie korci zrobienie takiej stabilizacji co sie nosi w reku :D:decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good: będziesz potrzebował narzędzi lub innej pomocy to dawaj jak w dym :wink4::good:

ewentualnie zbierz wszystkie części i podlatuj do mnie to w garażu będziemy rezać :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

:good: :good: :good: :good: :good::naughty:

Opublikowano

a ja dzisiaj z Miskiem na trasie sie spotkalem :D

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

a ja dzisiaj z Miskiem na trasie sie spotkalem :D

a ja wczoraj z Tomkiem spotkałam się w jednym pokoju :polew:

Opublikowano
  • Autor

uuuuaaaaaa

jakis szerszy opis spotkania ?? :D:naughty: :naughty: :naughty:

to ja lece na silke :P samo sie nie podniesie ;)

Opublikowano

uuuuaaaaaa

jakis szerszy opis spotkania ?? :D:naughty: :naughty: :naughty:

to ja lece na silke :P samo sie nie podniesie ;)

Seba nie badz taki ciekawy :> ale moge Ci troszke zdadzic ze bylo spokojnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

spadam do Brużyczki Malej :D

Opublikowano

spadam do Brużyczki Malej :D

do kogo :mysli: mam tam klienta :naughty: :naughty: podkreślam klienta :cool1: nie klientkę :decayed: :decayed:

Opublikowano
a ja dzisiaj z Miskiem na trasie sie spotkalem

a ja Ciebie dzisiaj widziałem jak jechałeś przy lidlu na dąbrowie przy metalowcu. Machałem Ci, ale mnie nie widziałeś :(

Generalnie co widzę kogoś z Was to mi nie odmac**ją buuu, Tylko remik raz mi pomachał.

Ekipa się do mnie nie przyznaje ?!?! :decayed:

Opublikowano
:hi: haha jak cie zobacze to ci pomacham :wink4:
Opublikowano
haha jak cie zobacze to ci pomacham

Trzymam za słowo !:)

Opublikowano
  • Autor
a ja dzisiaj z Miskiem na trasie sie spotkalem

a ja Ciebie dzisiaj widziałem jak jechałeś przy lidlu na dąbrowie przy metalowcu. Machałem Ci, ale mnie nie widziałeś :(

Generalnie co widzę kogoś z Was to mi nie odmac**ją buuu, Tylko remik raz mi pomachał.

Ekipa się do mnie nie przyznaje ?!?! :decayed:

heheh przestan sie mazac :P:D pewnie Cie nie widzieli ;)

Opublikowano
przestan sie mazac
:cool1:

Ojciec Chrzestny autentycznie!

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :>
Opublikowano

rkwon jak mozesz zdjac te felsony , znalazł sie szczesliwy nabywca

Opublikowano
  • Autor

Prosze :):decayed:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

pjngwjn - rameczki klubowe zarzuć i wtedy nie ma bata, żeby Cię ktoś przeoczył :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kurde powiem Wam ze dzis dwa zaskocznia ;) jedno fajne drugie mniej fajne :P

pomiary na silce :P 43 cm w bicku :P a pozniej mniej milo czyli yyy no lubie whiskey ;)

i dzis zrobilem pomiar jakie drinki sobie robie i wyszlo ze na drinka wlewam 200 ml łychy ;( ;( ;(

normalnie patologia ;) a ja sie dziwie ze jak robimy 6 drinkow to malo w litrowej butelce zostaje :P

dziwna ta łycha :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.