Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Umieram :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Czym się strułeś tym się lecz?

Problem w tym, że nie wiem czym, bo voodka raczej była ok, zagrycha mnie chyba "pokonała" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry.

mikołaj przyniósł kamerkę. coś dzisiaj nagrałem. ale pada deszcz i szaro więc jest dupowato. kamerki dopiero się uczę więc krzywo ale na prośbę wrzuciłem kawałeczek żeby pokazać. muszę się jeszcze poduczyć.

ps. krzywawo ale i tak jest za***ista zabawa. teraz możemy kręcić :decayed:

to jest ze środka kabiny przyssawką do szyby walniętę przy lusterku wstecznym. na zewnątrz też można :)

teraz tylko czekać na wiosnę jak założę letnie kółka... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Remik :good: :good: :good: :good: :good:

od 26 sekundy zapiales podtlenek :D :D :D

spoko wyglada przyzwoicie na lepsza pogode bedzie trzeba zaczekac :)

wtedy zobaczymy jak sobie radzi ale jak na taka lipna pogode to niezle to wyglada

takze :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerka taka niby sportowa. wcześniej link podsyłałem. generalnie jest fizycznie większa niż się spodziewałem. dość prosta. nie żadna pro ale zabawa i tak jest.

ma w zestawie przyssawkę i paski. można na kasku zamontować. do tego działa pod wodą do 20m.

nie ukrywam, że nakręciłem kilka filmików w swoim życiu i ta oto zabawka bardzo mi się przyda do kolejnych :>

niestety nie mogę pokazać filmów które zrobiłem w tym roku. to w zasadzie takie klipy po 4-6 minut. ale myślę że jak z sebą usiądziemy to można coś fajnego skręcić dla a4klub. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

seba to nie jest obraz oryginalny. to już jest po renderze i konwersji z adobe premiere. musiałem robić rotację obrazu (przyssawka przystosowana jest do dachu pojazdu więc jak 'przyssywam' w środku to wychodzi do góry nogami + speed up + kowersja) ale myślę że obraz całkiem niezły. kąt 120 stopni, ale chyba wystarczający. oglądałem większe kąty i już boki są mocno zdeformowane i to nie wygląda za dobrze.

generalnie zamiast szyn które robiliście z miśkiem, przyklejasz ją na bok jednego auta i przejeżdżasz koło drugiego i powinno śmigać. tak jak to widzę. trzeba tylko wolniutko jechać ale to jest do zrobienia. :>[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________

remek... nie chcemy ogldac filmow z zona :P nie tlumacz sie :P

otóż to. nie chcę cie zszokować możliwościami ludzkiego ciała :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

seba to nie jest obraz oryginalny. to już jest po renderze i konwersji z adobe premiere. musiałem robić rotację obrazu (przyssawka przystosowana jest do dachu pojazdu więc jak 'przyssywam' w środku to wychodzi do góry nogami + speed up + kowersja) ale myślę że obraz całkiem niezły. kąt 120 stopni, ale chyba wystarczający. oglądałem większe kąty i już boki są mocno zdeformowane i to nie wygląda za dobrze.

generalnie zamiast szyn które robiliście z miśkiem, przyklejasz ją na bok jednego auta i przejeżdżasz koło drugiego i powinno śmigać. tak jak to widzę. trzeba tylko wolniutko jechać ale to jest do zrobienia. :>[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________

remek... nie chcemy ogldac filmow z zona :P nie tlumacz sie :P

otóż to. nie chcę cie zszokować możliwościami ludzkiego ciała :polew::tongue4:

hehehe :)

spoko ja to zawsze chetny ;) znaczy do krecenia :P

mysle ze ujecie przyklejonej do auta kamerki i objazd nie wyjdzie za dobrze ale sprawdzic mozna

czemu nie :) wszystko do ogarniecia tyle ze musimy poczekac na lepsza pogode :D

ale perspektywy sa zacne :D:good: :good: :good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 04:59_________________________________________________a tak przy okazji to mozesz zapodac Remiku nazwe tej kamerki ?? :) moze i bym jeszzce pogadal z mikolajem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...