Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________kalendarz.jpg

kalendarz1.jpg

:mysli: :mysli: :mysli:

tak na szybko

co myslicie ? ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________kalendarz.jpg

kalendarz1.jpg

:mysli: :mysli: :mysli:

tak na szybko

co myslicie ? ;)

nieźle :mysli:

ja bym zrezygnował z tych minut i niedziele jakos wyróżnił :mysli:

Opublikowano

ja bym zmienił na 2013

i wyróżnił święta żeby wiedzieć kiedy się można napić i zaplanować urlop

Opublikowano

no alkoholik cholera :polew:

Opublikowano
  • Autor

eeeej ale te minuty to fajan sprawa kurde :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :decayed:

Opublikowano

poprostu lubie wiedzieć kiedy mam wolne

Opublikowano

to zamiast dat daj minuty i godziny :gwizdanie: albo sekundy :polew:

Opublikowano

ja bym tam dał jeszcze gołą babe

albo nawet dwie

Opublikowano
  • Autor

no spoko ja tez bym dal tylko daj zdjecia z gołą babą i swoim audi :D :D :D:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 00:25_________________________________________________i juz cisza no a przeciez wczesnie jeszcze :P

Opublikowano
  • Autor

heheheh no wlasnie pracuje :)

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemano :hi:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Seba z tymi minutami w kalenderzu to faktycznie :confused4: ewentualnie niech na jednej stronie się chociaż zgadają - ogólnie :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________kalendarz.jpg

kalendarz1.jpg

:mysli: :mysli: :mysli:

tak na szybko

co myslicie ? ;)

myśle, że ogólnie jest ok, aczkolwiek pare rzeczy można byłoby zmienić/ dopieścić tak jak mówią inni :naughty:

Opublikowano

myslisz ze Seba jest niedopieszczony :gwizdanie: moze mikolaj byl kiepski :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

eee ja nie gustuje w mikolajach :D mikolajki z cyckami to tak :P

nie no to tak zrobilem ale juz po zawodach bo sa inne projekty

nie bede ich porownywal ;)

i z zeszlego roku co robilem

kalemdarz.jpg

kalemdarz1.jpg

kalemdarz2.jpg

kalemdarz3.jpg

kalemdarz4.jpg

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 00:28_________________________________________________albo dwa lata temu :P

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 10:52_________________________________________________a co tu tak cicho ?? masakra jakas [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 18:17_________________________________________________http://kwejk.pl/obrazek/797388

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Seba poszło PW

Opublikowano

Siemano z wieczora :hi:

Słuchajcie, jest małe zamieszanie z kalendarzami. Przeglądałem listę i wydaje mi się, że nie tylko ja i Mariano zamawialiśmy kalendarz na jedną paczkę, prawda? :mysli: :mysli: :mysli:

Czy ktoś z Was indywidualnie zamawiał i już dostał? Bo widzę, że jarko już powysyłał, bo ludzie piszą, że dostali :mysli:

Opublikowano
:no: ja moge w kalendarzach sobie pokój wykleić
Opublikowano

Dobra, więc jest tak: zapłaciłem za swój kalendarz + za koszty przesyłki kalendarzy do nas do Łodzi, w sumie za przesyłkę 3 do 7 sztuk (w tym już są trzy miejsca wykorzystane :D - jeszcze 4 można dołożyć)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.