Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Witam w sylwestrowy poranek :decayed: Trzeba zacząć przygotowania: nagrać płyty, zawieźć sprzęt, naprawić wycieraczki w punto i może jeszcze zderzak pomalować u mnie :wink4: Jak to zwykle u mnie bywa - na ostatnią chwilę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2012 - oby pod każdym względem był lepszy od kończącego się dziś 2011 :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2012 - oby pod każdym względem był lepszy od kończącego się dziś 2011 :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

jak to mówią kierowcy "Lustereczko" :good: :good: :good::decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Seba i znowu musiałem samemu pić :bicz3: :bicz3: :bicz3: :decayed: :decayed: :decayed:

nie kus nie kus bo przyleze tam dzisiaj ... :P [br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 12:19_________________________________________________ktos nam skomentowal film na yt i napisal

Czy ja widziałem pierdołę z Kłobucka? ;) Fajny filmik, ale tylko dla zainteresowanych bo nic na nim nie ma co jest warte obejrzenia przez ludzi spoza grupy. Marka marką, sam mam już leciwą A4, którą uwielbiam ale czekam na coś naprawdę klubowego. Czym się odróżnia klubowicz od zwykłego posiadacza Audi takiego jak ja? ( wiem, czepiam się :) ) Pozdrawiam!

sebassz 2 tygodnie temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus byki :decayed: Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku, taniego paliwa, bezawaryjnej jazdy i ogólnie wszystkiego naj naj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: Szczęśliwego Nowego Roku :a4fan: żebysmy szcześliwie trafili do naszych garaży po zabawie :) a tak wogóle to wiadomo że życzymy sobie tańszego paliwa, zdrowia, więszkej liczebności na spotach oraz udanej produkcji filmowej w wykonaniu Seby w przyszłym roku :naughty: do zobaczenia w przyszłym roku :hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 14:25_________________________________________________

Szczęśliwego Nowego Roku :):wink4:

ja spędzam sylwka w Łodzi ;)

Pozdro

OOOO to miło :) wzajemnie najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Oby przybyło nam szerokich, równych i bezpiecznych asfaltów, a w portfelach zawsze było wystarczająco dużo pieniążków aby można się było nimi cieszyć :>.

ZDRÓWKA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Dobra Panie i Panowie wszystkiego najlepszego w tym 2012 roku zdrowia spełnienia marzeń, dużo kasy na fajne mody w Audiczkach i nie tylko, bezkolizyjnej jazdy (to mnie się przyda :> ) no i żeby nie pękła kolejna granica 6zł na stacjach benzynowych. NAJLEPSZEGO !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z sylwestra :decayed: Jest całkiem ciekawie, nie wieje nudą - najpierw się lali przy życzeniach chłopy, potem jakieś dziewczyny sobie w mordę dały, a dalej to reakcja łańcuchowa i pozamiatane;p Ochrona ch*a warta, policja przyjechała, gaz pieprzowy na sali, czyli się krztuszę co chwila... Nowy Roku witaj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać w pierwszym dniu 2012 :hi: :hi: :hi:

Witam z sylwestra :decayed: Jest całkiem ciekawie, nie wieje nudą - najpierw się lali przy życzeniach chłopy, potem jakieś dziewczyny sobie w mordę dały, a dalej to reakcja łańcuchowa i pozamiatane;p Ochrona ch*a warta, policja przyjechała, gaz pieprzowy na sali, czyli się krztuszę co chwila... Nowy Roku witaj :polew:

:blink: :blink: :blink::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...