Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Pany Ogłoszenie !!! :decayed: :decayed: :decayed:

Dziś w godzinach porannych w Łodzi była widziana :audi: TT o numerach rej. E0 MISIA :decayed: :decayed: :decayed:

Jak by ktoś widział to cykać foty koniecznie :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:

Od razu dementuję - nie jest to "Glinka" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany Ogłoszenie !!! :decayed: :decayed: :decayed:

Dziś w godzinach porannych w Łodzi była widziana :audi: TT o numerach rej. E0 MISIA :decayed: :decayed: :decayed:

Jak by ktoś widział to cykać foty koniecznie :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:

Od razu dementuję - nie jest to "Glinka" :decayed:

Oj przyznaj się, że kupiłeś Kachnie na Gwiazdkę, a nie się czaisz :decayed: :decayed: :decayed:

Moja dzisiejsza "korespondencja" ze Statoilem:

Witam,

W dniu dzisiejszym ok. godziny 12 chciałem zatankować na Państwa stacji przy ul. Wareckiej w Łodzi (stacja 1-2-3). Ponieważ czas jest dla mnie istotny, skorzystałem z dystrybutora obsługiwanego przez automatyczną kasę. Po włożeniu do automatu banknotu moim oczom ukazał się komunikat o błędzie czytnika i automat odmówił dalszej "współpracy".

Sądząc, że jest to sytuacja w miarę prosta do rozwiązania udałem się do pracownika stacji zgłaszając problem. Jakież było moje zdziwienie, gdy pracownik podsunął mi do wypełnienia DRUK REKLAMACYJNY informując jednocześnie o 14-dniowym terminie rozpatrzenia reklamacji.

Całe zajście odbywało się na monitorowanej stacji, dotychczas sądziłem, że tego typu automaty są zabezpieczone przed podobnymi incydentami i pozwalają w łatwy sposób ustalić, czy rzeczywiście skaner banknotów banknot przyjął czy nie. Myliłem się niestety. Wypełnienie druku oraz tankowanie na dystrybutorze obsługiwanym już przez pracownika sprawiło, że zamiast planowanych kilku minut cała operacja zajęła mi kilkukrotnie więcej czasu.

Niestety, ale w dniu dzisiejszym Statoil Poland stracił klienta, gdyż głównym powodem tankowania na stacji sieci 1-2-3 była dla mnie oszczędność czasu i wygoda. Nie mam zamiaru przy każdym kolejnym tankowaniu zastanawiać się, czy i tym razem sytuacja z połkniętym banknotem się powtórzy. Nie tylko na stacjach 1-2-3 jest paliwo w cenie poniżej średniej rynkowej.

Jednocześnie mogę podkreślić fakt, że mimo mojej dość nerwowej reakcji na sytuację, pracownik stacji zachowywał się cały czas w sposób w pełni profesjonalny, odpowiadając na każde moje pytanie oraz na moje żądanie wykonując kopię zgłoszenia wraz z pieczątką i podpisem.

Dodatkowo, pomimo konieczności zaznaczenia w polu poniżej formularza pola, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i tak dalej, bo bez tego nie ma możliwości jego wysłania, proszę o nie wysyłanie mi żadnych informacji na podany adres e-mail nie mających związku ze składaną reklamacją.

Z poważaniem,

Rafał Janicki

Łódź

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ciekawe, co dalej z moimi pieniędzmi.... :disgust: :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy całym czarnym wnętrzu to tylko takie listwy :good:

Graty :oklaski: W aucie pewnie będzie miazga :kox: :kox: :kox:

czarny z czerwonym się łączy ale w aucie robienie takiego kontrastu nie wygląda dobrze... do czarnego zdecydowanie lepiej wygląda coś jasnego/metalicznego jak np. dekory aluminiowe z jakąś fakturką ciekawą jak "rybia łuska" czy "szczotkowane" albo carbon wygląda super - tak jak jest w S4..... oklejenie tych dekorów porządną folią "carbon" dałoby za***isty efekt. Nie kuło by to w oczy jak ten czerwony, a z zegarami i całą resztą komponowałoby się świetnie, subtelnie.

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 13:01_________________________________________________

prosze Cie, jak polyka bankomat mbanku kase jak wplacasz albo wyplacasz to niestety tez piszesz pisemko i czekasz

pewnie facet ze stacji powinien wyjąć kasę z kieszenie i oddać na miejscu...... :naughty: kurde korzystacie z takich zabawek to trzeba mieć na uwadze, że czasami to zaszwankuje a wtedy jest blada d*pa i marnowanie sobie życia jakimiś reklamacjami itp - na korespondencję z nimi wyda się więcej.... nom ale to jest tzw. pozorna oszczędność... bo jakie to są różnice - kilka... kilkanaście złoty (?) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze Cie, jak polyka bankomat mbanku kase jak wplacasz albo wyplacasz to niestety tez piszesz pisemko i czekasz

To trzeba zmienić bankomaty, z których się korzysta, bo mnie nigdy się to nie zdarzyło (PKO BP i ING, sporadycznie korzystam też z bankomatów BZWBK).

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 13:06_________________________________________________

korzystacie z takich zabawek to trzeba mieć na uwadze, że czasami to zaszwankuje a wtedy jest blada pupa i marnowanie sobie życia jakimiś reklamacjami

Jeśli ja mogę przewidzieć, że to zaszwankuje, tym bardziej powinni to przewidzieć Ci, którzy takie automaty montują/udostępniają, bo mnie, jako klienta, gówno obchodzi, czy automat się myli, czy nie. Powinno się to dac w jednoznaczny sposób ustalić na miejscu.

A reklamacja akurat nic mnie nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja mogę przewidzieć, że to zaszwankuje, tym bardziej powinni to przewidzieć Ci, którzy takie automaty montują/udostępniają, bo mnie, jako klienta, gówno obchodzi, czy automat się myli, czy nie. Powinno się to dac w jednoznaczny sposób ustalić na miejscu.

Ty Kimiasz jak jesteś taki bystry to odpiszę Ci w tym samym tonie pozbawionym logiki - "jak ktoś robi stronę sklepu z bazą danych produktów, klientów itp itd i wiadomo, że będzie to wystawione w internecie czyli narażone na potencjalne włamy to tym bardziej powinien zabezpieczyć tę stronę by nikt nie mógł się wje*** i wyciągnać wszystkie dane a na stronkę zapodać gołą babę..." ...., gadasz jak bab. :D

A reklamacja akurat nic mnie nie kosztuje.

Taaa... jeszcze się "nie skończyła" ale Ty wiesz, że nic Cię nie kosztuje.... optymista. :) A ile czasu się pierdo**** na tej stacji? Czasu Cię nie kosztowało? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja mogę przewidzieć, że to zaszwankuje, tym bardziej powinni to przewidzieć Ci, którzy takie automaty montują/udostępniają, bo mnie, jako klienta, gówno obchodzi, czy automat się myli, czy nie. Powinno się to dac w jednoznaczny sposób ustalić na miejscu.

Ty Kimiasz jak jesteś taki bystry to odpiszę Ci w tym samym tonie pozbawionym logiki - "jak ktoś robi stronę sklepu z bazą danych produktów, klientów itp itd i wiadomo, że będzie to wystawione w internecie czyli narażone na potencjalne włamy to tym bardziej powinien zabezpieczyć tę stronę by nikt nie mógł się wje*** i wyciągnać wszystkie dane a na stronkę zapodać gołą babę..." ...., gadasz jak bab. :D

A reklamacja akurat nic mnie nie kosztuje.

Taaa... jeszcze się "nie skończyła" ale Ty wiesz, że nic Cię nie kosztuje.... optymista. :) A ile czasu się pierdo**** na tej stacji? Czasu Cię nie kosztowało? ;)

Oczywiście, zapomniałem, że dyskutuję z wszystkowiedzącym Pantonem.

Sorry, już się zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upsss... brak argumentów - rozumiem. Ale po co się od razu unosić... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimiasz

No coś w ten deseń było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale ten koleś na stacji mnie rozjebał swoim spokojem po prostu. :decayed:

Upsss... brak argumentów - rozumiem. Ale po co się od razu unosić... :rolleyes:

Tak, dokładnie. W każdej dyskusji z Tobą brakuje mi argumentów. Dlatego kończę ją zanim na dobre się zacznie. Tak dla spokojności ducha :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pontoniusz to sie odzywa tylko zeby dogrysc Kimiemu. ehh Ponton masz kabel madralo czy tylko sie chwaliles :gwizdanie:

zapomniałeś, że Marcinowi też dogryzłem z dekorami ;)

ps: jak będę miał to się odezwę - tak jak umawialiśmy się....

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 14:23_________________________________________________

Upsss... brak argumentów - rozumiem. Ale po co się od razu unosić... :rolleyes:

Tak, dokładnie. W każdej dyskusji z Tobą brakuje mi argumentów. Dlatego kończę ją zanim na dobre się zacznie. Tak dla spokojności ducha :gwizdanie:

Kimiasz co Ty taki nerwowy... wyluzuj chłopie - nie ma sensu się unosić/obrażać. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś, że Marcinowi też dogryzłem z dekorami ;)

i postanowilem zamknac sie w sobie bo czuje sie zaszczuty ;P

a tak powaznie to mysle ze do konca stycznia uda sie poskladac srodek i zobaczymy co bedzie. komplet dekorow do b5 nie jest koszmarnie drogi wiec bedzie mozna pokombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...