Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale pewnie Port, nie? :mysli:

Bo na pogodę się nie zanosi :no: :no: :no:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mogłoby sypnąć i polatać po ślizgawce

Opublikowano

Tak naprawdę w tym porcie bardziej pizz.... i wieje niż pod Realem :D

Opublikowano

Tak naprawdę w tym porcie bardziej pizz.... i wieje niż pod Realem :D

moze nie tyle co wieje ale piz*zi podobnie :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

zawsze mozna isc na kanapy na jedzenie :gwizdanie:

Opublikowano

Klysek trafiłem, droga bardzo prosta, klinika jest na rogu Szczecińskiej i Rojnej :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 21:00_________________________________________________Klysek trafiłem, droga bardzo prosta, klinika jest na rogu Szczecińskiej i Rojnej :)

Opublikowano

Tak naprawdę w tym porcie bardziej pizz.... i wieje niż pod Realem :D

W sumie racja, w niedzielę przed Świętami spiździałem tam jak nie wiem :disgust:

bartek1605 - a o tym nie pomyślałem :kox: :kox: :kox: :kox:

Tak, to niech napada i polatamy troszkę bokami jak rok temu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Klysek trafiłem, droga bardzo prosta, klinika jest na rogu Szczecińskiej i Rojnej :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 21:00_________________________________________________Klysek trafiłem, droga bardzo prosta, klinika jest na rogu Szczecińskiej i Rojnej :)

:good: i wszystko juz cacyk z toba chlopie :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 21:06_________________________________________________

Tak naprawdę w tym porcie bardziej pizz.... i wieje niż pod Realem :D

W sumie racja, w niedzielę przed Świętami spiździałem tam jak nie wiem :disgust:

bartek1605 - a o tym nie pomyślałem :kox: :kox: :kox: :kox:

Tak, to niech napada i polatamy troszkę bokami jak rok temu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

i DJ na sankach :kox:
Opublikowano

No h*ja, czekam na 1 z 3 operacji :(

Opublikowano

No h*ja, czekam na 1 z 3 operacji :(

:pociesz: bedzie gicior :good:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 21:12_________________________________________________pytanie mam :gwizdanie: chodzi mi o to czy jak np. wezme jakis bezprzewodowy intyerne np. PLAY to czy bedzie mi smigal gdzies za granica normalnie :mysli:
Opublikowano

Nie :) a jeśli tak to bardzo drogo :)

Opublikowano

Teoretycznie tak bo roaming sprawę załatwia.... ale praktycznie NIE bo właśnie z uwagi na roaming koszty są takie, że.... Twoje limity transferu danych skończą się bardzo szybko i po necie. :decayed:

Opublikowano

Teoretycznie tak bo roaming sprawę załatwia.... ale praktycznie NIE bo właśnie z uwagi na roaming koszty są takie, że.... Twoje limity transferu danych skończą się bardzo szybko i po necie. :decayed:

aha czyli pupa obsrana ;(
Opublikowano

Nie wiem gdzie będziesz ale jak w części bardziej "cywilizowanej" europy to możesz jechać na hotspotach, których nie brakuje (stacje, macki, hotele itp) :wink4:

Opublikowano

ale na upartego mogl bym takie manewry robic tylko w c**j bym zaplacil tak :mysli:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 21:41_________________________________________________

Nie wiem gdzie będziesz ale jak w części bardziej "cywilizowanej" europy to możesz jechać na hotspotach, których nie brakuje (stacje, macki, hotele itp) :wink4:

spoko czyli damy rade bo to o czym mowisz to wiem tylko zastawialem czy nie oplaca sie wziasc wlasnie neta bezprzewodowego ale juz mam jasnosc :decayed:
Opublikowano

czyli spocik w niedziele o 18 w porcie ale gdzie ??

Opublikowano
  • Autor

czy w porcie to ustalimy bo jak bedzie snieg to na realu coby mozna bylo pokrecic baczki ;) jesli nie to w porcie kolo go cartow :)

Opublikowano

To sie postaram zjawić bo ma wolny wekend od roboty , ale bączków nie będę kręcił

Opublikowano

To sie postaram zjawić bo ma wolny wekend od roboty , ale bączków nie będę kręcił

a karniesz mnie 3.0 B7 :decayed:
Opublikowano

A co to za frajda, jedzie jak każdy inny pojazd, wyje i nic więcej zanim się rozpędzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.