Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co, nie było fajnie :)

:> było, nie wiem tylko jak Krzystof to ocenia z perspektywy czasu :gwizdanie:

u niego też zrobimy malowanie :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moze pojedziemy szukac żony do Hamerycy :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:42_________________________________________________Jakies ciekawe plany ktoś ma na jutro na spota

proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej :kwasny:

Opublikowano

eeeee tam, sprawdzałaś :tongue4:

Opublikowano

Raz, dwa, trzy...dziś na chatę zapraszasz TY! :decayed:

Opublikowano

moze pojedziemy szukac żony do Hamerycy :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:42_________________________________________________Jakies ciekawe plany ktoś ma na jutro na spota

proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej :kwasny:

Madzia, jak przyjedziesz - to masz u mnie kawę i jakieś ciacho :naughty: :naughty: :naughty:

My się chyba na normalnym spocie nie mieliśmy okazji jeszcze spotkać :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ale propozycja do przemyślenia - może np. Manufaktura i na sofy, tam, gdzie McD, KFC i reszta tych "koryt"? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja chyba jutro jednak nie dojadę :confused4:

DJ czy ty w ogóle odczytujesz PW :bicz3: :mysli:

Opublikowano

eeeee tam, sprawdzałaś :tongue4:

boje się :polew: dlatego tak zakładam[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:34_________________________________________________

Ja chyba jutro jednak nie dojadę :confused4:

DJ czy ty w ogóle odczytujesz PW :bicz3: :mysli:

DJ gada ze mna na FB :D cos przekazac? hyhy

Opublikowano

Ja chyba jutro jednak nie dojadę :confused4:

DJ czy ty w ogóle odczytujesz PW :bicz3: :mysli:

Sorki mój błąd :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jak nie odpisuję, jak odpisuję;p

Opublikowano

moze pojedziemy szukac żony do Hamerycy :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:42_________________________________________________Jakies ciekawe plany ktoś ma na jutro na spota

Kimi Manufa to bedzie zawalona :D port jest zły? tam tez chyba jest gdzie przycupnąć ?

proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej :kwasny:

Madzia, jak przyjedziesz - to masz u mnie kawę i jakieś ciacho :naughty: :naughty: :naughty:

My się chyba na normalnym spocie nie mieliśmy okazji jeszcze spotkać :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ale propozycja do przemyślenia - może np. Manufaktura i na sofy, tam, gdzie McD, KFC i reszta tych "koryt"? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

moze pojedziemy szukac żony do Hamerycy :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:42_________________________________________________Jakies ciekawe plany ktoś ma na jutro na spota

kimi można ^^ tyle że ja mac

proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej :kwasny:

Madzia, jak przyjedziesz - to masz u mnie kawę i jakieś ciacho :naughty: :naughty: :naughty:

My się chyba na normalnym spocie nie mieliśmy okazji jeszcze spotkać :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ale propozycja do przemyślenia - może np. Manufaktura i na sofy, tam, gdzie McD, KFC i reszta tych "koryt"? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nom mcd kfc uwielbiam :>

Opublikowano

i co, nie było fajnie :)

:> było, nie wiem tylko jak Krzystof to ocenia z perspektywy czasu :gwizdanie:

u niego też zrobimy malowanie :polew:

jeżeli chodzi o mnie to na razie nie zamierzam zmieniać koloru :cool1:
Opublikowano

i co, nie było fajnie :)

:> było, nie wiem tylko jak Krzystof to ocenia z perspektywy czasu :gwizdanie:

u niego też zrobimy malowanie :polew:

jeżeli chodzi o mnie to na razie nie zamierzam zmieniać koloru :cool1:

ale nie o ciebie o chodzi Krzysztof :tongue4:
Opublikowano

ja zapraszam do warszawy na picie :P wlasnie degustujemy przy robieniu cwiczen na jutrzejsze zajecie. Ja jutro odpadam napewno i za tydzien tez bo niestety uczelnia i wracam pozno ze stolycy

Opublikowano

Ja jutro odpadam napewno i za tydzien tez

to jutro ktos wogole bedzie :mysli:
Opublikowano

ciężko powiedzieć, pewnie woda w chłodnicach pozamarzała

Opublikowano

Ja jutro odpadam napewno i za tydzien tez

to jutro ktos wogole bedzie :mysli:

ja bym chetnie podjechal ale z warszawy wracam o 20 dopiero ja jak dobrze licze zjawie sie chyba dopiero 19 lutego bo teraz dwa weekendy mam zjazd potem jade w gory i potem znowu szkola

Opublikowano

ciężkie treningi zarządzasz :polew:

Opublikowano

nie no tak duzego picia to nie ma bo jednak sesja sie zbliza :P wiec nie mozna tak za bardzo tankowac z umiarem

Opublikowano

tankowac z umiarem

walcie po korek :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.