Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DeeJay_Kill Jaki olej lejesz do Swojego AFNa i co ile zmieniasz tak z ciekawości pytam.

smol zadziałał ten manewr z klimą?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:
Opublikowano

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

wtedy zniknął by problem czytania PW :polew:
Opublikowano

Tomcio ale zajebist stopka :D:kox:

tki jeden badzo profesjonalny grafik z Warszawy mi robil :decayed::good:

kurde jaki marketing różowi uruchamiają by ludzie na spoty wpadali.... :polew: :polew: :polew: :polew:

A kiedy billboardy ? :mysli:

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 21:43_________________________________________________

Potrzebuje dorobić scyzoryk do A4. Gdzie można taka rzeźbę zrobić w Łodzi i jakie to mniej więcej koszt?

B6? cały kluczyk od nowa?

Cały kluczyk. Dostałem w momencie kupna tylko jeden kluczyk. Chce zrobić drugi taki scyzoryk. Wiadomo ze razem z imobil.

Opublikowano

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

wtedy zniknął by problem czytania PW :polew:

to do Admina musisz zglosic ze chesz szafe bo nie umiewsz czytac :kox::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

wtedy zniknął by problem czytania PW :polew:

to do Admina musisz zglosic ze chesz szafe bo nie umiewsz czytac :kox::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

tu nie chodzi o umiejętność mojego czytania tylko twojego pisania :wink4:

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:07_________________________________________________dobra bo znowu się poskarżysz ze sie czepiam :tongue4:

Opublikowano

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

wtedy zniknął by problem czytania PW :polew:

to do Admina musisz zglosic ze chesz szafe bo nie umiewsz czytac :kox::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

tu nie chodzi o umiejętność mojego czytania tylko twojego pisania :wink4:

:good:
Opublikowano

ale wyszła mozaika :polew: z tego spamowania :kox:

Opublikowano
  • Autor

dacie rade zrobic taka jedna odpowiedz na cala strone ?? nie dacie rady :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :kox:

Opublikowano

pocas ASO

Opublikowano
  • Autor

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

wtedy zniknął by problem czytania PW :polew:

to do Admina musisz zglosic ze chesz szafe bo nie umiewsz czytac :kox::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

tu nie chodzi o umiejętność mojego czytania tylko twojego pisania :wink4:

:good:

dacie rade zrobic taka jedna odpowiedz na cala strone ?? nie dacie rady kox

Opublikowano

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

Dobry pomysł z tą szafą :polew: :polew: :polew:

Chriss pierwszy bedzie sie nagrywal :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

pierwsi będą ostatnimi....... różowi szafy na pewno nie odpuszczą :D:D:D:D

juz jest wszytsko nagrane ze sobie tutaj jakies zarty stroisz :polew: :polew: :polew:

hahaha ja nie mam takowej potrzeby się nagrywać ale ty ....... :polew: :polew: :polew:

a jak mam miec potrzebe :mysli:

wtedy zniknął by problem czytania PW :polew:

to do Admina musisz zglosic ze chesz szafe bo nie umiewsz czytac :kox::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

tu nie chodzi o umiejętność mojego czytania tylko twojego pisania :wink4:

:good:

dacie rade zrobic taka jedna odpowiedz na cala strone ?? nie dacie rady kox

jak nie jak tak jak rozowy jestem nie ma zeczy nie mozliwych dla mnie :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

klysek89 przypominam =====> Regulamin Forum - Punkt 18.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:15_________________________________________________aaaaaaa zapomniałem dla różowych, VIPów i innych "pomazanych" regulamin nie obowiązuje...... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

klysek89[/b][/color] przypominam =====> Regulamin Forum - Punkt 18.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

badz mym aniolem strozem :decayed:

Opublikowano

klysek89[/b][/color] przypominam =====> Regulamin Forum - Punkt 18.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

badz mym aniolem strozem :decayed:

Malik jest Twoim aniołem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

klysek89[/b][/color] przypominam =====> Regulamin Forum - Punkt 18.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

badz mym aniolem strozem :decayed:

Malik jest Twoim aniołem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

klysek89[/b][/color] przypominam =====> Regulamin Forum - Punkt 18.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

badz mym aniolem strozem :decayed:

Malik jest Twoim aniołem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gizmus - Motul 6100 półsyntetyk - zmieniam co 15kkm :wink4:

Co do scyzoryka - za samo kodowanie biorą mózgi 500zł - podjedź do aso - podejrzewam, że wyjdzie ok 600 cały nowy scyzor z kodowaniem.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:40_________________________________________________https://www.facebook.com/video/video.php?v=278838695509356&notif_t=video_tag

hahah

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.