Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

k**wa no i to dopiero jutro o 18ej bede palil

korci mnie zeby teraz isc ale juz nie pojade bo nieskromnie powiem ze wale piwo po robocie :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ku*** no i to dopiero jutro o 18ej bede palil

korci mnie zeby teraz isc ale juz nie pojade bo nieskromnie powiem ze wale piwo po robocie :P

no to lepiej nie idz jutro go wcześniej odpal .

No jak jest ciepły to nie zawsze ale faluja obroty do 2 tysi i spada po mału do 1ty stó plus ta lampka

Opublikowano

ku*** no i to dopiero jutro o 18ej bede palil

korci mnie zeby teraz isc ale juz nie pojade bo nieskromnie powiem ze wale piwo po robocie :P

Seba idz moze go tylko odpal niech pochodzi chwile przeciez nie musisz jezdzic [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:18_________________________________________________ja jak u siebie po calej nocy otwieram drzwi to cos 3 razy piknie a pozniej cisza i nie mam pojecia co to jest ale odpala samochod, dzis jezdzilem 20min to temepratura silnika nawet sie podniosla na blacie

Opublikowano

tylko ten jest do twojego dupowozu

:hi: a mi sie jebi. auto coś mianowicie jak odpalam rano auto to zapala sie znak wykszykniku na czerwonym tle daje dwa czy trzy dzwieki i gaśnie za razem obroty do 2 tysi skaczą i opadaja na tysiac dwieście na ciepłym silniku to samo co to może być

kwiatuszki to oznacza kończący się prąd w baterii [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:20_________________________________________________

Ema kto sie wybiera na ten spocik 4 lutego?:)

no wlasnie kto sie wybiera?

jak zdrówko da to ja, marcin i smol będziemy

Opublikowano

kwiatuszki to oznacza kończący się prąd w baterii

co to bo nie czaje kwiatuszki

Opublikowano

nie ważne, odpinaj aku i podłącz go do prądu

Opublikowano

ja tez z moim braciszkiem lecimy :decayed:

Opublikowano

nie ważne, odpinaj aku i podłącz go do prądu

okok a to falowanje też od tego tak jak pisałem [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:41_________________________________________________to jak ustawiamy sie gdzies i lecimy razem na spota czy tam juz sie spotykamy

Opublikowano

nie ważne, odpinaj aku i podłącz go do prądu

okok a to falowanje też od tego tak jak pisałem

a falowanie nie od krokowca :mysli:
Opublikowano

nie ważne, odpinaj aku i podłącz go do prądu

no właśnie nie wiem co to może być :confused4:

okok a to falowanje też od tego tak jak pisałem

a falowanie nie od krokowca :mysli:

Opublikowano
  • Autor

namowiliscie mnie polazlem

zapalil za 2 razem :) ale poszedl bez wiekszego problemu

fakt ze glosno latal ale pierwsze 2 minetki glosno jak traktor potem juz normalnie

czyli norma :) dobrze ze zadurzyl ;)

Opublikowano

namowiliscie mnie polazlem

zapalil za 2 razem :) ale poszedl bez wiekszego problemu

fakt ze glosno latal ale pierwsze 2 minetki glosno jak traktor potem juz normalnie

czyli norma :) dobrze ze zadurzyl ;)

zachulal jak Jerzyka wtedy w porcie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

namowiliscie mnie polazlem

zapalil za 2 razem :) ale poszedl bez wiekszego problemu

fakt ze glosno latal ale pierwsze 2 minetki glosno jak traktor potem juz normalnie

czyli norma :) dobrze ze zadurzyl ;)

zachulal jak Jerzyka wtedy w porcie :polew: :polew: :polew:

no nie ciszej sporo :):naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

namowiliscie mnie polazlem

zapalil za 2 razem :) ale poszedl bez wiekszego problemu

fakt ze glosno latal ale pierwsze 2 minetki glosno jak traktor potem juz normalnie

czyli norma :) dobrze ze zadurzyl ;)

zachulal jak Jerzyka wtedy w porcie :polew: :polew: :polew:

no nie ciszej sporo :):naughty: :naughty: :naughty::kox:

a no tak bo twoj nie ma rezystora z Ursusa :kox:
Opublikowano
  • Autor

namowiliscie mnie polazlem

zapalil za 2 razem :) ale poszedl bez wiekszego problemu

fakt ze glosno latal ale pierwsze 2 minetki glosno jak traktor potem juz normalnie

czyli norma :) dobrze ze zadurzyl ;)

zachulal jak Jerzyka wtedy w porcie :polew: :polew: :polew:

no nie ciszej sporo :):naughty: :naughty: :naughty::kox:

a no tak bo twoj nie ma rezystora z Ursusa :kox:

hehe no nie ma ale jakbys z ursusa cos potrzebowal :D to wiesz daj cyne :D

Mario jak bede mial na testy :D to polatamy tylko musisz zorganizowac tereny kolo zgierza :D do polatania oczywiscie :D:P

Opublikowano

Moja "mysza" również zagadała ale troszkę ciężko na samym począteczku ale od pierwszego :good:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 19:13_________________________________________________z terenami nie powinno być problemu - mały rekonesans się zrobi i git majonez :good:

Opublikowano
  • Autor

Moja "mysza" również zagadała ale troszkę ciężko na samym począteczku ale od pierwszego :good:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 19:13_________________________________________________z terenami nie powinno być problemu - mały rekonesans się zrobi i git majonez :good:

jezdesmy umowieni :D

Opublikowano

oooo chłopaki coś knują :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

oj tam knuja :) mowilem przeciez ze prawdopodobnie dostane na testy na weekend http://grandtiger.pl/

;) trzeba sprawdzic chinola :P

Opublikowano

oj tam knuja :) mowilem przeciez ze prawdopodobnie dostane na testy na weekend http://grandtiger.pl/

;) trzeba sprawdzic chinola :P

:naughty: ale mam miejscowe na testy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.