Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :hi: :hi: :hi:

Mrozik niestety ale pokonał akumulator w mojej Adzie :decayed: :decayed: :decayed:

Krótkie trasy, światełka, ogrzewanko na full, więcej stania niż jeżdżenia - miał prawo.

Na szczęście po ładowaniu wczoraj wieczorem pokazywał 12.9V, dzisiaj rano 12.5V, więc jeszcze pożyje chyba trochę :gwizdanie:

rkwon - traktory fajnie wyszły, może jakiś mały audycik bezpieczeństwa? :cool1: :cool1: :cool1::D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rkwon - traktory fajnie wyszły, może jakiś mały audycik bezpieczeństwa? :cool1: :cool1: :cool1::D :D :D

Kimi nie wiem czy wiesz ale Seba jest za acta ! wiesz co z nim zrobic ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rkwon - traktory fajnie wyszły, może jakiś mały audycik bezpieczeństwa? :cool1: :cool1: :cool1::D :D :D

Kimi nie wiem czy wiesz ale Seba jest za acta ! wiesz co z nim zrobic ? :D

:D :D :D

Odnośnie ACTA coś mi się przypomniało :D

Wczoraj w sklepie stałem za babką, która czytała sobie Newsweeka. Na jego okładce wielkimi literami było coś o Anonymous i wielkimi literami wywalone: "Dotarliśmy do osób, które zatrzęsły Polską" czy jakoś tak :D

Jak ja kocham media - z kilku DDoS i paru deface'ów dokonanych przez script kiddies robią "cyfrową apokalipsę" :nabijasie:

Śledzę sobie na bieżąco tę całą wielką "aferę" i nie mogę sobie wyobrazić, jaki polew mają z tego prawdziwi polscy hakerzy. To znaczy prawdziwi, a nie lansujący się script kiddie wpierdzielający "We are the Anonumous" wszędzie gdzie popadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi.. czy chcesz nam przez to powiedzieć, że nie jesteś Anonymous ? nie jesteś legionem ? mamy Cie nie oczekiwać ? ;)

masz racje że to nie byli hakerzy tylko script kiddies. nie zmienia to jednak faktu, że hasła w stylu admin1 czy d*pa.3 to żadne hasła...

to że doszło do "cyfrowej apokalipsy" oznacza że rządowe systemy informatyczne nie są przygotowane na prawdziwe ataki cyfrowe a miliony wydane na "zabezpieczenia" zostały wyrzucone w błoto. cytując klasyka "jak krew w piach!" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi.. czy chcesz nam przez to powiedzieć, że nie jesteś Anonymous ? nie jesteś legionem ? mamy Cie nie oczekiwać ? ;)

masz racje że to nie byli hakerzy tylko script kiddies. nie zmienia to jednak faktu, że hasła w stylu admin1 czy pupa.3 to żadne hasła...

to że doszło do "cyfrowej apokalipsy" oznacza że rządowe systemy informatyczne nie są przygotowane na prawdziwe ataki cyfrowe a miliony wydane na "zabezpieczenia" zostały wyrzucone w błoto. cytując klasyka "jak krew w piach!" :decayed:

"Rządowe systemy informatyczne" w rodzaju strony premiera czy sejmu, gdzie SQL Injection pozwala na wyciągnięcie haseł do panelu administracyjnego w pięć minut i ich "odhaszowanie" w google (bo dla np. hasza MD5 dla 'admin1' to masz setki wyników w google, nawet nie trzeba się męczyć z rainbow tables czy coś... ;) ) - to nie są żadne systemy. Takie serwisy rozwalają przedszkolaki potrafiące zrobić prostego union selecta, a jak jeszcze masz bazę z information_schema, to już w ogóle, bo nawet w blinda ze zgadywaniem nazw tabel czy kolumn się nie musisz bawić ;)

Poza tym Boni sam przyznał, że tego rodzaju witryny są hostowane u jakiś niezależnych dostawców, a nad ich "rozwojem" i "jakością kodu" czuwają prywatne firemki w rodzaju "SuperHiperMediaExpertWeAreTheBestInTheNet", gdzie firemka to szef, grafik i programista :D

Noo, ale szefo to kolega szwagra siostry wujka teścia posła M. czy senatora K. (literki przypadkowe :D ) - więc miliony się znalazły na "profesjonalne serwisy internetowe".

A odpowiadając na Twoje pytanie: nie, nie jestem legionem, Anonem czy tam innym jakimś. Nie oczekujcie mnie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie rano pokazalo na blacie -25 i ciezko zaklekotal ale dal rade spadam na stok bede pozniej

a gdzie jeździcie na stok :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie rano pokazalo na blacie -25 i ciezko zaklekotal ale dal rade spadam na stok bede pozniej

a gdzie jeździcie na stok :naughty:

Taa na stok jeżdżą... chyba, że taki

http://weselnydrinkbar.pl/wp-content/uploads/2011/11/w%C3%B3dka-na-wesele-stock-prestige.jpg

:tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a mi sie jebi. auto coś mianowicie jak odpalam rano auto to zapala sie znak wykszykniku na czerwonym tle daje dwa czy trzy dzwieki i gaśnie za razem obroty do 2 tysi skaczą i opadaja na tysiac dwieście na ciepłym silniku to samo co to może być [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 17:08_________________________________________________

Cyzli ten 2 bedyie naj lepsyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moja kolezanka :D dobra nie :D [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:04_________________________________________________

Siemano :hi: :hi: :hi:

Mrozik niestety ale pokonał akumulator w mojej Adzie :decayed: :decayed: :decayed:

Krótkie trasy, światełka, ogrzewanko na full, więcej stania niż jeżdżenia - miał prawo.

Na szczęście po ładowaniu wczoraj wieczorem pokazywał 12.9V, dzisiaj rano 12.5V, więc jeszcze pożyje chyba trochę :gwizdanie:

rkwon - traktory fajnie wyszły, może jakiś mały audycik bezpieczeństwa? :cool1: :cool1: :cool1::D :D :D

tzn ??[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:06_________________________________________________

rkwon - traktory fajnie wyszły, może jakiś mały audycik bezpieczeństwa? :cool1: :cool1: :cool1::D :D :D

Kimi nie wiem czy wiesz ale Seba jest za acta ! wiesz co z nim zrobic ? :D

chyba Ty ;P[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:07_________________________________________________ja ze spota pasuje zdycham :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade na spota ustawiamy sie gdzieś razem Wszyscy ?

jak odpalam rano auto to zapala sie znak wykrzykniku na czerwonym tle daje dwa czy trzy dzwieki i gaśnie za razem obroty do 2 tysi skaczą i opadaja na tysiac dwieście na ciepłym silniku to samo co to może być

POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade na spota ustawiamy sie gdzieś razem Wszyscy ?

jak odpalam rano auto to zapala sie znak wykszykniku na czerwonym tle daje dwa czy trzy dzwieki i gaśnie za razem obroty do 2 tysi skaczą i opadaja na tysiac dwieście na ciepłym silniku to samo co to może być

POMOCY

zmrozilo Ci silnik ;) bedzie zyl ;)

ciekawe czy moja odpali k**wa stoi od niedzieli a jutro musze do lodzi leciec huh bedzie wyzwanie cos czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapala sie znak wykrzykniku na czerwonym tle to moze być mało płynu hamulcowego czy jakis czujnik :wallbash:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:11_________________________________________________Rkwon to tylko tyle z tymi obrotami i ta lampka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Ci plyn zamarzl i pokazuje ze malo [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:12_________________________________________________ja to Ci dokladnie nie powiem bo nie znam sie az tak na samochodach ale pewnie to tylko wina mrozow

nie bedzie mrozow nie bedzie problemu :) [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:12_________________________________________________bylo zapalic polatac troche zeby sie dogrzal zgasic i zapalic i zobaczyc czy tego to wystepuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...