Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehe no to sie dogadamy :D :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj tam knuja :) mowilem przeciez ze prawdopodobnie dostane na testy na weekend http://grandtiger.pl/

;) trzeba sprawdzic chinola :P

:naughty: ale mam miejscowe na testy :decayed:

tam koło ciebie są fajne[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 19:26_________________________________________________

nie ważne, odpinaj aku i podłącz go do prądu

okok a to falowanje też od tego tak jak pisałem

a falowanie nie od krokowca :mysli:

krokowca brak, ale od słabego prundu jak najbardziej

Opublikowano

no dobra tylko teraz problem 2 nie mam prostownika :)

Opublikowano

to faktycznie masz gips, chociaż samo ugrzanie aku daje duże efekty

Opublikowano

no dobra tylko teraz problem 2 nie mam prostownika :)

w sumie zależy jaki stary aku. bo prostownik może pomóc ale tylko doraźnie a może warto by było przyinwestować w nowy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Smolu krec aku z auta i pod kaloryfer i tyle :)

Opublikowano

tam knuja :) mowilem przeciez ze prawdopodobnie dostane na testy na weekend http://grandtiger.pl/

;) trzeba sprawdzic chinola :P

:naughty: ale mam miejscowe na testy :decayed:

tam koło ciebie są fajne

nom jest ich dużo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no dobra tylko teraz problem 2 nie mam prostownika :)

w sumie zależy jaki stary aku. bo prostownik może pomóc ale tylko doraźnie a może warto by było przyinwestować w nowy :wink4:

OT madrego dobrze posluchac :)

tez sie pier**lilem z aku

kupilem i jak reka odjal trzeba odzalowac musi krecis pund :)

Opublikowano

no dobra tylko teraz problem 2 nie mam prostownika :)

w sumie zależy jaki stary aku. bo prostownik może pomóc ale tylko doraźnie a może warto by było przyinwestować w nowy :wink4:

:naughty:
Opublikowano

tam knuja :) mowilem przeciez ze prawdopodobnie dostane na testy na weekend http://grandtiger.pl/

;) trzeba sprawdzic chinola :P

:naughty: ale mam miejscowe na testy :decayed:

tam koło ciebie są fajne

nom jest ich dużo :decayed:

Widziałem testy w TVN Turbo żadna rewelacja nadaje się tylko w pole :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no i tam sie ma wlasnie nadawac skierowany dla rolnikow wiec czego wiecej :)

Opublikowano

Tak zroie aku sprawdze pierw tak ze wezme do domu a jak to podziała to kupie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Tak zroie aku sprawdze pierw tak ze wezme do domu a jak to podziała to kupie :disgust:

wyjscia nie ma :/

a przy tej temp to podstawa :/[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 20:42_________________________________________________ja mam u siebie bosha s5 silver :)

Opublikowano

Tak zroie aku sprawdze pierw tak ze wezme do domu a jak to podziała to kupie :disgust:

wyjscia nie ma :/

a przy tej temp to podstawa :/[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 20:42_________________________________________________ja mam u siebie bosha s5 silver :)

jakie koszta bosha s5 silver :)

Opublikowano
  • Autor

ten to za mocny do Ciebie bo to do diesla ale oile sie nei myle cos kolo 400 zl

Opublikowano

Seba limit PW do "rkwon" został osiągnięty :decayed:

Opublikowano

ten to za mocny do Ciebie bo to do diesla ale oile sie nei myle cos kolo 400 zl

fffffff ja jebie :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 21:11_________________________________________________Panton bedziesz na tym nocnym spocie ?

Opublikowano
  • Autor

Seba limit PW do "rkwon" został osiągnięty :decayed:

juz poprawiam[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 21:23_________________________________________________juz :)

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano
  • Autor

Ty bo nie wiem nic nie przyszlo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.