Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

broda robil foty, zimno, guma po pysku dostalem od skylina :polew: a wodka byla za slodka

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile autek moglo byc najskromniej to ze 250

Opublikowano

aaa... ok to juz wiem o kogo chodzi :gwizdanie:

Opublikowano

No 250-300 to lekko

3/4 parkingu nabite, ludzi w uj, a Tesco do dwóch czynnych kas kolejki po horyzont :D[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 01:34_________________________________________________Aaaa, i z Gizmusem i addrenaliną(-em) ? ? :blink::D wyhaczyliśmy S4 B5 :kox: :kox:

Opublikowano

ej a widzieliście te słupki obok tego zamkniętego wejścia??? ktoś tam chyba chciał sie na zakupy wbić i skosił 2-3 słupki i troche auta zostawił...

Opublikowano

kkurcze latem takie cos... ludzie by grile rozstawiali, imprezka a tak..... odrywam wlosy od majtek :wallbash:

Opublikowano

A wyhaczyliśmy... Ciekawe czy się na spota stawi czy potraktuje naklejke jak ta babka z A5 w porcie :gwizdanie: :gwizdanie:

Dobrej nocki wszystkim !!

Opublikowano
  • Autor

heheh no to elegancko mysle ze nikt sie nie spodziewal :)

ale to fajnie dobrze rokuje na kolejne spoty jak bedzie cieplej :D bedzie co krecic

:D elegancko od nas ile bylo autek ??

Opublikowano

ej a widzieliście te słupki obok tego zamkniętego wejścia??? ktoś tam chyba chciał sie na zakupy wbić i skosił 2-3 słupki i troche auta zostawił...

widzieliśmy koleś BMW je przestawił :polew: :polew: :polew: j**any ale zajebał :polew:
Opublikowano

kierwa... my tam ogladalismy z broda punto jak chcialo zaszalec, a Ci tylko pod sklepem albo w sklepie :kwasny:

Opublikowano

ej a widzieliście te słupki obok tego zamkniętego wejścia??? ktoś tam chyba chciał sie na zakupy wbić i skosił 2-3 słupki i troche auta zostawił...

widzieliśmy koleś BMW je przestawił :polew: :polew: :polew: j**any ale zajebał :polew:

kotleś jechał po pewniaka :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 01:44_________________________________________________no cóż dobranoc się z Państwem :hi:

Opublikowano

Już wiem co zrobić, żeby przy -20 nie było zimno

Laski łowią ryby

rozebrać się do stanika :polew: :polew:

Opublikowano

jakbym byl taki gruby to tez bylo by mi cieplo :tongue4:

Opublikowano

Filmik dobry z tymi laskami takie gorace trzeba bylo do tesco wziac :) ja nie widzialem wlasnie tych slupkow jak je skosil;D hehe ale myslalem ze supra tez troche sie pokreca a tu d*pa [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 02:03_________________________________________________ale nie ma co zajefajny widok tak samych A4 hehe :D jak w rodzinnym gronie :) dzieki chlopaki szkoda ze wlasnie troche cieplej nie jest ale w lato sie pisze na cos takiego

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

jeszcze by bylo tylko fajnie jakbym zapamietal kto czym jezdzi jaki kto ma login i jak na imie bo tak na 1 raz za duzo tego hehe :D

Opublikowano
  • Autor

no to zapraszamy jutro na port lodz :) na spokojnie troszke cieplej bedzie :)

Opublikowano
  • Autor

zapewne tam gdzie ostatnio czyli 18 port łodz

kolo gocartow jak jedziesz od kopernika to pierwszy zjazd na port w prawo rondko i jak wjedziesz pierwszy skret w lewo

i pozniej po prawej nas bedzeisz widzial :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.