Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale zmarzniemy :D

byłem w piątek na ślasku i powiem ci że już wiosne widać bo ssaki leśne już na trasie stoją :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 15:18_________________________________________________DJ wezmiesz tego grilla ?????
Opublikowano

Kimiasz, sprawdzilem juz, wiec nie bierz, dziekuje bardzo :*

Oki :good:

Opublikowano

qrde, czemu zawsze ja mam brać grilla? Mógłby raz ktoś inny;p Mów, co chcesz, ale w sumie ja bym wolał ognisko - raz, że się można ogrzać, dwa, że jakoś tak..."fajniej"? :wink4:

Opublikowano

ale tutaj sie napisaliscie :) nardobilem wszystko, bede o 18 na realu

Opublikowano

qrde, czemu zawsze ja mam brać grilla? Mógłby raz ktoś inny;p Mów, co chcesz, ale w sumie ja bym wolał ognisko - raz, że się można ogrzać, dwa, że jakoś tak..."fajniej"? :wink4:

bo wiekszość z nas mieszka w blokach i grill w naszych za***istych willach jest na zbedny :gwizdanie: my zamawiamy pizze :D
Opublikowano

chyba Hugowi podkabluję, żeby Ci zdjął ten avatar :tongue4:

Opublikowano
![br]Dopisany: 12 Luty 2012, 16:09_________________________________________________
[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 16:19_________________________________________________
Opublikowano

Nowa Gdynia :wink4:

ale silka czy basen :mysli:

siłka, wrażenia :mysli:

chyba OK :cool1: przede wszystkim najbliżej :gwizdanie:

siłka OK :> w tym roku nie byłam jeszcze, bo czekam kurde na karty czlonkowskie i wartosciowe a komisja socjalan nie doliczyła się ile tej kasy ma na ten rok :kwasny:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 19:28_________________________________________________

co tam śpiochy :)[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 07:19_________________________________________________Corona Pub

ul. Okopowa

http://www.corona.pl/pl,s,42_strona-glowna.html

Cena wynajmu całego lokalu to 1000,00 zł

---------------------------------------------------------

Elektrownia

ul. Karskiego

Czekam na odpowiedź w sprawie ceny

---------------------------------------------------------

Karczma Bazyliszek

ul. Pabianicka

Czekam na odpowiedź w sprawie ceny

---------------------------------------------------------

DJ Kill Garage

ul. Każdy Wie :)

Cena ustalona, napewno najtaniej :)

---------------------------------------------------------

Antrakt Club

ul. Zachodnia

Czekam na odpowiedź w sprawie ceny

---------------------------------------------------------

Klub Czekolada

ul. Piotrkowska

Czekam na odpowiedź w sprawie ceny

---------------------------------------------------------

Tabasco

ul. Piotrkowska

Czekam na odpowiedź w sprawie ceny

Email nieczynny, klub chyba już nie istnieje

---------------------------------------------------------

Gdzie jeszcze proponujecie sprawdzić ?[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 07:44_________________________________________________ile można spać no kurde :D

po wczorajszej popijawie u mnie padło jeszcze hasło Kokoo na Moniuszki :)

Opublikowano

pierwszy :decayed:

Opublikowano

pierwszy :decayed:

po wypruznieniu po pysznej kielbasce :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kiełbaski dobre. póki co jeszcze nie wyszły więc chyba dobrze.

co do reszty - pięknie.

ja za tydzień niestety odpadam. a tak chciałem umoczyć z wami.

Opublikowano

a tak chciałem umoczyć z wami.

dziwnie to brzmi :blink: ale na dziwki jeszcze zdazymy razem jechac :decayed:
Opublikowano

ciekawe czy w tym lokalu są panienki towarzyskie :decayed:

Opublikowano

ciekawe czy w tym lokalu są panienki towarzyskie :decayed:

tak zwnae damy do towarzystwa :decayed: płaci sie im dotykowo :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no moja kiełbaska już poszła dawno :) także jestem pusty i gotowy na nowy dzień, nowy tydzień, nowe wrażenia :notworthy:

dzięki za powitanie mojej kobiety, za akceptację :)

ale zimno było brrr...

Opublikowano

Pingwin a od kiedy robisz w tym gastropaku :mysli:

Opublikowano

a wiesz co już ponad rok będzie. w zeszłym roku w październiku zacząłem. najpierw jako magazynier, potem jako kierowca, a teraz już siedzę na dupsku jako sprzedawca handlowiec

Opublikowano

no moja kiełbaska już poszła dawno :) także jestem pusty i gotowy na nowy dzień, nowy tydzień, nowe wrażenia :notworthy:

dzięki za powitanie mojej kobiety, za akceptację :)

ale zimno było brrr...

szybszy od kaczki :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.