Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

śnieg......... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

kufra normalny czas przejazdu 0:40 dziś 1:40 szał chuuuuuuja normalnie, a jeszcze ludzie jak piz*y drentwe jeżdżą :wallbash:

w tym roku znowu powtórka z roku ubiegłego, łódź już stoi ciekawe jak będzie później :gwizdanie:

Opublikowano

Siemano :hi:

Ale czad :kox: :kox: :kox:

i tak ma sypać podobno do jutra rana :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemano :hi:

Ale czad :kox: :kox: :kox:

i tak ma sypać podobno do jutra rana :decayed: :decayed: :decayed:

Nie pocieszyles mnie...

Opublikowano

Siemano :hi:

Ale czad :kox: :kox: :kox:

i tak ma sypać podobno do jutra rana :decayed: :decayed: :decayed:

Nie pocieszyles mnie...

To nie ja :

http://www.tvnmeteo.pl/informacje/polska,28/alarm-pogodowy-polska-walczy-ze-sniegiem-wszystkie-plugosolarki-w-gotowosci,35622,1,0.html

:D

Opublikowano

:hi:

więcej śniegu :>

ja jestem za policjantem na każdym skrzyżowaniu większym by sprawdzał kto ma letnie oponki i od razu 1000zł mandat + 15 pkt za utrudnianie ruchu i niebezpieczeństwo na drodze :) i skończą się korki na mieście w śniegi...

Opublikowano

a kolo pod domem E-klasą zakopał się w śniegu po kostki.... tzn jeden bok jest w śniegu a drugi na odśnieżonej ulicy i utknął ..... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i Kanu miał facet zimówki w tym mercu :D:D:D:D:D:D:D

Opublikowano

to pipa nie kierowca :polew:

Opublikowano
  • Autor

no zobaczymy czy beda rekordy powrotow

w zeszlym roku kumpel lecial z pracy ze strykowa do domu troche ponad 6 godzin :D :D :D [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 10:33_________________________________________________404432_10150557014627869_29836597868_9133336_1829197787_n.jpg

Opublikowano

w zeszłym roku odcinek Piłsudskiego-> Wólczańska (na chwile do Perfectu)-> Dąbrowskiego jechałem 2 godziny :P normalnie max 10 minut ;)

Opublikowano

to pipa nie kierowca :polew:

taaa..... nie jeździłeś ośką gdzie silnik (masa) jest na osi nie napędzanej jak w mercu czy bmw.... :cool1: u Ciebie silnik dociska oś i jest zupełnie inna jazda... :gwizdanie:

Opublikowano

ojtam ojtam ;) prawdziwy kierowca powinien mieć zawsze w bagażniku składaną saperkę, szczotkę, młotek, klucze i linkę - jakby się coś przytrafiło :D

Opublikowano

ojtam ojtam ;) prawdziwy kierowca powinien mieć zawsze w bagażniku składaną saperkę, szczotkę, młotek, klucze i linkę - jakby się coś przytrafiło :D

to kolo był prawdziwym kierowcą bo wyjął łopatę z bagażnika... :D :D :D chyba w mercach dodają gratis do opon zimowych :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i dobrze, w końcu to tylko mercedes :naughty: za to wyposażenie dodatkowe gdzieś trzeba płacić :tongue4:

Opublikowano

pakiet snow :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :D

Opublikowano

wersja limitowana "snow in Poland" :)

Opublikowano

a dzisiaj kolejny trening na strzelnicy :D tylko USP :D :D :D

Lubie to! ;) zrób patent strzelecki i staraj się o pozwolenie na bron sportową :)

Opublikowano

w zeszłym roku prawie nocowałem na drodze także mało śmieszne jest to co się dzieje na dworze :disgust:

Opublikowano

A ja wyglądam przez okno i widzę po Adzie, że normalnie śniegu przybywa w oczach :kox:

2012_02_15_11_07_53.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.