Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nosz qrde, tak byc nie moze!! tutaj jak sie zadaje pytania, to tak jest - trzeba normalnie "dyktatora", ktory gada, ze idziemy tu, albo tam :tongue4: To teraz mamy szybka rozkmine - gdzie ostatki? Mam juz w garazu rozpalac ogien? :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nosz qrde, tak byc nie moze!! tutaj jak sie zadaje pytania, to tak jest - trzeba normalnie "dyktatora", ktory gada, ze idziemy tu, albo tam :tongue4: To teraz mamy szybka rozkmine - gdzie ostatki? Mam juz w garazu rozpalac ogien? :decayed:

u Kamila tez lipa bo on jakas impreze ma

Opublikowano

ale to co antrakt tez nie ?

Opublikowano

Ty sie Ewa nie lam, tylko kmin, co robic;)

Opublikowano

Ty sie Ewa nie lam, tylko kmin, co robic;)

kminie od 2 tygodni, a teraz nie mam czasu bo mam w piątek egzamin z ekonometrii :thumbdown:

Opublikowano

ktory zapewne pocisniesz:) Skoro w Antrakcie lipton, to moze sie uda gdzie indziej i ju:)

Opublikowano

obdzwoniłam dyskoteki/ lokale brane pod uwagę co do imprezy, z przykrością zawiadamiam, że już nic nie da się zarezerwować, wszystko zajęte i myślę, że wszędzie będzie podobnie...trzeba było się dłużej decydować...

także wypad uważam za udany :tongue4: :gwizdanie:

temat był wałkowany dużo wcześniej ale jakoś tematy omawiane były wszystkie tylko nie ten, co wstawiłam posta - zero komentarza także mówi się trudno :gwizdanie: ja miałam szanse na te 77 i kokooo w poniedzialek zarezerwować dziś mamy czwartek :decayed:[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 15:27_________________________________________________

nosz qrde, tak byc nie moze!! tutaj jak sie zadaje pytania, to tak jest - trzeba normalnie "dyktatora", ktory gada, ze idziemy tu, albo tam :tongue4: To teraz mamy szybka rozkmine - gdzie ostatki? Mam juz w garazu rozpalac ogien? :decayed:

po co rozpalać a ktoś przyjdzie? :>

Opublikowano

dzwonilem do antraktu - sobota jak juz Ewa wspomniala - zarezerwowane wszystko. Niedziela git, ale wtedy jest karaoke, muzyka polska + utwory na zyczenie;) Reflektujemy?

Opublikowano

dzwonilem do antraktu - sobota jak juz Ewa wspomniala - zarezerwowane wszystko. Niedziela git, ale wtedy jest karaoke, muzyka polska + utwory na zyczenie;) Reflektujemy?

ja nie reflektuje na niedziele

Opublikowano

niektorzy chodza do pracy w poniedzialki :gwizdanie:

Opublikowano

dlatego wlasnie pytam, czy reflektujemy... :confused4:

Opublikowano

szkoda :(

Opublikowano

http://www.amarantrestauracja.pl/

tutaj zerknijcie - kumpel tam bedzie gral, muzyka wlasnie podobno 80, 90...jak cos, to moge sie zaraz dowiedziec o miejsca, rezerwacje i szczegoly.

Opublikowano

Marcin, no mam tylko jedna, niestety na prawde wy***ali mi boczek... k**wa

Opublikowano

http://www.amarantrestauracja.pl/

tutaj zerknijcie - kumpel tam bedzie gral, muzyka wlasnie podobno 80, 90...jak cos, to moge sie zaraz dowiedziec o miejsca, rezerwacje i szczegoly.

spytnij się :)

Opublikowano

ja się z Kasią Tomkową :tongue4: umówiłam na wyjście gdziekolwiek, jak ktoś jest chętny to jak najbardziej może dołączyć i znami pokazać na mieście :kox: :kox: :kox::naughty: spotkamy się na mieście i ogarniemy chyba, że się coś ustali ale to już wtedy bez rezerwacji

ja się nastawiłam na potańcówke, także innej opcji nie ma :no: :no:

Opublikowano

we dwie idziecie :gwizdanie:

Opublikowano

we dwie idziecie :gwizdanie:

No niestety :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:, drzewa też chcą iść :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

nie no a tak na serio to chcemy, żeby wszyscy co wyrazili chęć byli tylko poprostu na innych warunkach no

za planowanie to trzeba się było nie 2 tygodnie temu wziąć tylko miesiąc

Opublikowano

a coś więcej :mysli:

Opublikowano

jeżeli nie uda się nic zarezerwować to poprostu iść w miasto i tyle ja w domu napewno nie zostane i Tomek tym bardziej, no napewno pójdzie Kasia z Tomkiem, na Bartka z Asią też można liczyć w takich sprawach no i mysle ze DJ nas też nie zostawi :naughty: i widzę, że Madzia też się napaliła :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.