Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak kupisz bemke to Mariusz cie wypędzi z forum :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak kupisz bemke to Mariusz cie wypędzi z forum :polew: :polew:

nie ma takiej opcji jestem wierny jednemu forum :decayed: nawet na spoty bede przyjezdzal :naughty::decayed:
Opublikowano

Klysek jak już kupować to A8 :naughty:

Opublikowano

Jak kupisz bemke to Mariusz cie wypędzi z forum :polew: :polew:

nie ma takiej opcji jestem wierny jednemu forum :decayed: nawet na spoty bede przyjezdzal :naughty::decayed:

BMW :cool1:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 22:51_________________________________________________

Klysek jak już kupować to A8 :naughty:

paliwo by go zjadło :tongue4:

Opublikowano

Jak kupisz bemke to Mariusz cie wypędzi z forum :polew: :polew:

nie ma takiej opcji jestem wierny jednemu forum :decayed: nawet na spoty bede przyjezdzal :naughty::decayed:

BMW :cool1:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 22:51_________________________________________________

Klysek jak już kupować to A8 :naughty:

paliwo by go zjadło :tongue4:

pewnie ze Beemwu :naughty: bede stawal sobie gdzie na uboczu :gwizdanie: tylko auto zmienie a nie kolegow :decayed:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:wink4:Pewno ze tak [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 23:04_________________________________________________

:polew:

Opublikowano

Dobry:) lub też nie... Nosz qrde, zainwestowałem w olej i filtr do tiptronica i mi szarpie przy zmianie na trzeci bieg oraz przeciąga, zanim zmieni na czwarty... Jak było, tak jest ;( Mam nadzieję, że mechanicznie nikt tej skrzyni nie rozwalił, ale tego już przy kupnie sprawdzić nie mogłem;/

nie płacz tylko przyjedź tą A6.........

Opublikowano

do tego dążę, Panton:) Muszę sobie jutro na spokojnie posprawdzać na vagu, co i jak ze skrzynią :wink4:

Opublikowano

Powitać. DJ tylko dobrze posprawdzaj, wiesz bo czeka może CI w każdej chwili wywalić :polew:

Opublikowano

Powitać. DJ tylko dobrze posprawdzaj, wiesz bo czeka może CI w każdej chwili wywalić :polew:

Opublikowano

Powitać. DJ tylko dobrze posprawdzaj, wiesz bo czeka może CI w każdej chwili wywalić :polew:

Opublikowano

Powitać. DJ tylko dobrze posprawdzaj, wiesz bo czeka może CI w każdej chwili wywalić :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

pokonałeś mnie tą cenną uwagą :polew: :polew:

Opublikowano

Powitać. DJ tylko dobrze posprawdzaj, wiesz bo czeka może CI w każdej chwili wywalić :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

pokonałeś mnie tą cenną uwagą :polew: :polew:

Opublikowano

Powitać. DJ tylko dobrze posprawdzaj, wiesz bo czeka może CI w każdej chwili wywalić :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

pokonałeś mnie tą cenną uwagą :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :> :hi:
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :> :hi:
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :> :hi:
Opublikowano

takie kontrolki to ja gaszę w 5 sekund, na amen :tongue4:

Opublikowano

takie kontrolki to ja gaszę w 5 sekund, na amen :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.