Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chudy13101980 link sie nie chce otworzyc, tzn chce ale jest jakis blad

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak sobie przeglądam to forum teraz i nie wiem gdzie właściwie trafiłem :co:

Opublikowano

Wchodzisz w dany temat i nad nim w czarnym pasku jest NARZĘDZIA WĄTKU klikasz i dodajesz do subskrypcji później masz go w szybkim starcie opisane jest w BLOGU Nowe Forum Moje Uwagi tak samo miałem z tym problem

Opublikowano

witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś teraz wybiera się na zlot wszystkich marek w łodzi? :cool1:

Opublikowano
qrde, jak to możliwe, że kłysiu ma więcej postów ode mnie;p niesprawiedliwe;p
ma sie wiedze motoryzacyjna to sie ma wiecej postow :kox:

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś teraz wybiera się na zlot wszystkich marek w łodzi? :cool1:

myślę że raczej na 99% bedziemy lecieć :wink:

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

tak sobie przeglądam to forum teraz i nie wiem gdzie właściwie trafiłem :co:
dobrze trafiłeś jestem Tomek pamiętasz mnie ostatnio razem konsumowaliśmy alkohol :kox::sarcastic::sarcastic:
Opublikowano

no to dobrze od nas z tomaszowa skład będzie zmieszany ;p bo lecimy cała grupą VAG :D:a4fan:

Opublikowano
no to dobrze od nas z tomaszowa skład będzie zmieszany ;p bo lecimy cała grupą VAG :D:a4fan:

mozna gdzieś sie ustawic i leciec razem ale najpierw musza sie okreslic ludkowie kto jedzie od nas :cool1:

kto jedzie reka w gore :cwaniak:

kto mnie zabierze dwie rece w gore :bag:

Opublikowano

Ja teraz napewno jade. Tylko 1 jedziemy bo kolega ma tez a4 tylko zawiecha piszczy do wymiany i mowi ze wiocha by takim podjechac. Tylko gdzie chcecie sie ustawic.

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

Takze panowie swierzakow nie bic :D

Opublikowano

Klysiu jak to jest w ten weekend to ja lece i moge Cie zabrac, a co znaj me dobre serce

Opublikowano
Ja teraz napewno jade. Tylko 1 jedziemy bo kolega ma tez a4 tylko zawiecha piszczy do wymiany i mowi ze wiocha by takim podjechac. Tylko gdzie chcecie sie ustawic.

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

Takze panowie swierzakow nie bic :D

:baseball::decayed:

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

Klysiu jak to jest w ten weekend to ja lece i moge Cie zabrac, a co znaj me dobre serce

teraz w ta sobote o 24.oo w sumie gdyby nie bylo to nie daleko mnie bym cie nie fatygowal ale ze masz po drodze to skorzystam :hahaha:

Opublikowano
:baseball::decayed:

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

teraz w ta sobote o 24.oo w sumie gdyby nie bylo to nie daleko mnie bym cie nie fatygowal ale ze masz po drodze to skorzystam :hahaha:

a gdzie to w ogole jest? bo jakis mial byc na dellu

Opublikowano
a gdzie to w ogole jest? bo jakis mial byc na dellu
M1 na Brzezińskiej
Opublikowano

bedzie zbiórka pod halą sportowa i z tamtąd wyjazd

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

ma sie wiedze motoryzacyjna to sie ma wiecej postow :kox:

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

myślę że raczej na 99% bedziemy lecieć :wink:

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

dobrze trafiłeś jestem Tomek pamiętasz mnie ostatnio razem konsumowaliśmy alkohol :kox::sarcastic::sarcastic:

kurfa czuje się jakbym wykopcił kilo trawy

Opublikowano

tylko zeby nie padalo chociaz

Opublikowano
bedzie zbiórka pod halą sportowa i z tamtąd wyjaz

kurfa czuje się jakbym wykopcił kilo trawy

ale kto tam sie zbiera :mysli:
Opublikowano

vag łódź

Opublikowano

no to Klysiu jak nic my, podjedziemy z komputerami i wszystkie problemu jakie tylko sie pojawia bedziemy likwidowac

Opublikowano
vag łódź

no to trza sie jakos bedzie dogadac co i jak :decayed:

Opublikowano

jest plan ustawić się ok. 23

Opublikowano
jest plan ustawić się ok. 23

o ktorej? a co chcesz robic ta godzine? konserwowac sie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.