Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oczywiście twierdzą że wysłali dawno na dobry mail a firma ubezpieczeniowa gra na zwłoke.

i tu mają racje

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Powiem Ci Tomek że kiszka jest straszna;/ Ubezpieczyciel wysłał mi kosztorys na 5600, dzwonie do Idczaka o co chodzi. Ci gadają że oni swój kosztorys wysłali zaraz po oględzinach z rzeczoznawcą do firmy ubezpieczeniowej i czekają nadal na akceptacje i nie wiedza czemu firma ubezpieczeniowa jakiś swój kosztorys na zamiennikach zrobiony zresztą wysyła mi a nie im, według ich kosztorysu około 25 tysięcy. Dzwonie znów do firmy ubezpieczeniowej dowiedzieć się co jest grane to rzekomo od idczaka kosztorysu nie dostali, wiec pani mi podaje adres mail prawidłowy żeby jeszcze raz wysłać. Cholera! Dzwonie znów do idczaka ostro podkurwiony, oczywiście twierdzą że wysłali dawno na dobry mail a firma ubezpieczeniowa gra na zwłoke. Auto stoi nieruszone bo dopóki idczakowy kosztorys nie będzie przyklepany nie mogą nic ruszyć;/ Widzę że do wakacji chyba będzie się sprawa ciagneła jak tak dalej pójdzie....Polska!

Polska takie sa ubezpieczenia kase barać tylko potrafia ,powiem tak ja maiłem krakse nie zmojej winy i czekałem na zwrost kasy 4 mc a łaskawie zapłacili bo ich bobardowałem tak to bym czekał sobie :D

Opublikowano

c007.gif

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

o matko, co drugie zdanie to Klysek....
jakby nie patrzeć to pan klubowicz
Opublikowano

Smol - skad ja to znam

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

U mnie bylo identycznie, Pan z ubezpieczalni przyjechal, obejrzał autko, zrobi foty i tyle go widzialem, po dwoch tygodniach dostaje wycene w Chinskich zamiennikach (1500zł) śmiech na sali!!!

Wiec pojechalem do siebie do firmy i wziąłem FV za czesci za ktore faktycznie zaplacilem:) no i z 1500zł zrobilo sie prawie 5tys.

Opublikowano

Jerzyk...za 5 tysia i chodzi Ci samochod jak traktor :D

Opublikowano

ej! hamuj sie :))) ;P

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:06 ----------

teraz pracuje jak prawdziwy Diesel :)

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

Panie listonoszu On mnie obraza! :(( prosze dac mu upomnienie <lol>

Opublikowano

jak obrazil, stwierdzilem fakt, jakbym dostal 5 za pazdziocha to bym go dobil za nastepna 5 :P

Opublikowano

bardzo smieszne... ;)

Opublikowano
jak obrazil, stwierdzilem fakt, jakbym dostal 5 za pazdziocha to bym go dobil za nastepna 5 :P
a ktop by ci dał za twojego 5 h110.gif
Opublikowano

klysek szuka bryki :cool1:

Opublikowano

na K04

Opublikowano

Bry:) Przejechaliśmy się z marcinem po podsufitkę i spalanie w lekkiej trasie wyszło 11,5lpg gdzieś;D Całkiem nieźle;]

Opublikowano
Powiem Ci Tomek że kiszka jest straszna;/ Ubezpieczyciel wysłał mi kosztorys na 5600, dzwonie do Idczaka o co chodzi. Ci gadają że oni swój kosztorys wysłali zaraz po oględzinach z rzeczoznawcą do firmy ubezpieczeniowej i czekają nadal na akceptacje i nie wiedza czemu firma ubezpieczeniowa jakiś swój kosztorys na zamiennikach zrobiony zresztą wysyła mi a nie im, według ich kosztorysu około 25 tysięcy. Dzwonie znów do firmy ubezpieczeniowej dowiedzieć się co jest grane to rzekomo od idczaka kosztorysu nie dostali, wiec pani mi podaje adres mail prawidłowy żeby jeszcze raz wysłać. Cholera! Dzwonie znów do idczaka ostro podkurwiony, oczywiście twierdzą że wysłali dawno na dobry mail a firma ubezpieczeniowa gra na zwłoke. Auto stoi nieruszone bo dopóki idczakowy kosztorys nie będzie przyklepany nie mogą nic ruszyć;/ Widzę że do wakacji chyba będzie się sprawa ciagneła jak tak dalej pójdzie....Polska!

no to ja mialem tyle dobrze ze mialem w PZU i jezdzilem do nich na aleksandrowska i sie nie patyczkowalem bo wiedzialem ze musza zaplacic

Opublikowano
Bry:) Przejechaliśmy się z marcinem po podsufitkę i spalanie w lekkiej trasie wyszło 11,5lpg gdzieś;D Całkiem nieźle;]

No właśnie tak myślałem ze koło 12 litrów sobie po trasie będzie palić. Dla mnie super w zasadzie jak na taką furkę :git:. I powiem, że jak sobie u Ciebie siadłem to chyba następnej nie kupie A4 :cool1:

Opublikowano

Panie listonoszu On mnie obraza! :(( prosze dac mu upomnienie <lol>

Jerzyk jestes zadkim bywalcem spotow wiec nie dyskutij bo dostaniesz karnego *****a :polew:

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

klysek szuka bryki :cool1:
Krzysiu nie stac mnie na taka fure jaka posiada Bartas to jest rodzynek stan igła :kox:

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

Bry:) Przejechaliśmy się z marcinem po podsufitkę i spalanie w lekkiej trasie wyszło 11,5lpg gdzieś;D Całkiem nieźle;]
a jaka masz tam motorownie :mysli:
Opublikowano

ej Panowie a Seba to zyje jeszcze?

Opublikowano

żyje pracą;]

kłysek - 2.8 ACK.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.