Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

szanowni Państwo, slyszeeliscie moze zeby ktos, gdzies, kogos :) szukal na etat kierowcy kat C ew B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

szanowni Państwo, slyszeeliscie moze zeby ktos, gdzies, kogos :) szukal na etat kierowcy kat C ew B
:polew: chyba ci sie pory roku pomylily :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja proponuje o godz 23.30 pod leclercem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: chyba ci sie pory roku pomylily :tongue4:

dlaczego? wiosna idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? wiosna idzie?
powiem tak troszku siedze sobie w temacie nie predko cos znjadziesz chyba ze gdzies masz jakies znajomosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem ze lekko o robote nie jest, tym bardziej dobra robote, pytam gdzie moge czy ktos o czyms nie slyszal, mowie napisze i tu co mi szkodzi, ale czemu twierdzisz ze teraz przed wiosna bedzie z tym ciezko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem ze lekko o robote nie jest, tym bardziej dobra robote, pytam gdzie moge czy ktos o czyms nie slyszal, mowie napisze i tu co mi szkodzi, ale czemu twierdzisz ze teraz przed wiosna bedzie z tym ciezko?
zacznijmy od tego kfalifikacje wstepna masz zrobiona ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie
no to bardzo fajnie to moge ci popowiedziec gdzie sie zglos jezeli kreci cie jazda na 12 T jedz sobie albo zadzwon do firmy InterTrans siedziba jest na ul.Zgierskiej kawałek przed Zgierzem a jak chcesz byc na miejscu to wal na 4 osiowki gdzies na autostrade np. na A2 tylko najpredzej tam dostaniesz robote bo w spedycji na solowce jest bardzo ciezko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za konkret odpowiedz

ja jestem z poludniowego konca lodzi wiec dymanie codziennie przez miasto pod zgierz jakos mi sie nie widzi, co do pracy na autostradzie myslalem, ale nie do konca na A2, pod rzgowem ruszyli z A1 pojechalem tan nawet pytalem ze trzech gosci to mowili ze nie ma pracy ale mialem wrazenie jakby delikatnie mowiac mnie chcieli splawic, do kogo wlasciwie w tej sprawie uderzyc? wykonawca prac jest SKANSKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
no to ja proponuje o godz 23.30 pod leclercem :tongue4:

Tomku pilnuj tutaj spotkania ja jutro do Ciebie zadzwonie i powiesz o ktorej mam po Ciebie podjechac :D a dalej powiesz gdzie jedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za konkret odpowiedz

ja jestem z poludniowego konca lodzi wiec dymanie codziennie przez miasto pod zgierz jakos mi sie nie widzi, co do pracy na autostradzie myslalem, ale nie do konca na A2, pod rzgowem ruszyli z A1 pojechalem tan nawet pytalem ze trzech gosci to mowili ze nie ma pracy ale mialem wrazenie jakby delikatnie mowiac mnie chcieli splawic, do kogo wlasciwie w tej sprawie uderzyc? wykonawca prac jest SKANSKA

tzn. powiem ci tak na solwke bez zajebsitych znajomosci nie podejdziesz chyba ze masz mega szczescie a na autostrade tez jest ciezko bo wiekszosc starych szoferow poszlo na osiowki (budowy) i beda cie zbywac bo jestes obcy(nie kolega Zbyszka) wiec na moje oko ja bynajmniej wychodze z takiego zalozenia jezeli jestes zdecydowany jedzic dorabiaj kat.E i na zestaw smigaj chyba ze chcesz wozic chleb w piekarni,albo mieso Lublinem to moze bym mogl ci pomoc

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:11 ----------

Tomku pilnuj tutaj spotkania ja jutro do Ciebie zadzwonie i powiesz o ktorej mam po Ciebie podjechac :D a dalej powiesz gdzie jedziemy
bede sledzil na biezaco :wink:

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:11 ----------

:hi: siemanko i jak tam jutro - wiadomo coś :question::question::question:
raczej w trakcie ustalania jak zwykle :bag:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bag::bag::bag:
oj Mario przeciez u nas to normalne :nabijasie:

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:19 ----------

Marian a Kache jutro zabierasz to moze bysmy jakies piwko zrobili :kox::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. powiem ci tak na solwke bez zajebsitych znajomosci nie podejdziesz chyba ze masz mega szczescie a na autostrade tez jest ciezko bo wiekszosc starych szoferow poszlo na osiowki (budowy) i beda cie zbywac bo jestes obcy(nie kolega Zbyszka) wiec na moje oko ja bynajmniej wychodze z takiego zalozenia jezeli jestes zdecydowany jedzic dorabiaj kat.E i na zestaw smigaj chyba ze chcesz wozic chleb w piekarni,albo mieso Lublinem to moze bym mogl ci pomoc

glupi bylem ze jak robilem C nie zrobilem od razu E zaluje jak nie wiem co! w zeszlym roku zrobilem te kwalifikacje na starych zasadach, teraz jak pojde na E bede musial znowu to robic ale tym razem juz na nowych za kilka tysiecy, nie no masakra jakas.

Co do autostrad uderze chyba do jakiejs glownej siedziby skanskiej i tam zapytam tylko boje sie ze beda wymagac jakiegos doswiadczenia na wywrotkach, ale gdzie ja mam to doswiadczenie zdobyc majac 23 lata .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupi bylem ze jak robilem C nie zrobilem od razu E zaluje jak nie wiem co! w zeszlym roku zrobilem te kwalifikacje na starych zasadach, teraz jak pojde na E bede musial znowu to robic ale tym razem juz na nowych za kilka tysiecy, nie no masakra jakas.

Co do autostrad uderze chyba do jakiejs glownej siedziby skanskiej i tam zapytam tylko boje sie ze beda wymagac jakiegos doswiadczenia na wywrotkach, ale gdzie ja mam to doswiadczenie zdobyc majac 23 lata .....

zle mowisz jak juz masz kfalifikacje i robisz kat. E to nic ponownie nie robisz bo kwalifikacje odnawiasz raz na pare lat podajze 5 lat , a co do wywrotek masz racje doswiadczenie jest bardzo bardzo mile widziane nawet na TIR-ach dlatego mowie ci ze nawet do takiej Skanski bez zadnych znajomosci nie masz co isc no przykro mi takie sa nasze PL realia daltego napislaem ze z robota ciezko ,ale poptarz sobie na ogloszenia czy nie potrzebuja z kat. C np. do jakies skladow budowlanych czy cos podobanego jest takich ogloszen chyba sporo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na swiadectwie kwalifikacji mam wpisane tylko C jesli zrobie E to mi nie wbija tego i tak czy siak, wiec wszystko od nowa! Ojca znajomy ma sklad budowlany szukali czlowieka z C+E i to byla sprawa nie do obejscia, teraz pluje sobie w twarz ze nie zrobilem tego E, ah czlowiek glupi. Teraz juz przyjeli chlopaka i jezdzi zadowolony prawie rok juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Mario przeciez u nas to normalne :nabijasie:

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:19 ----------

Marian a Kache jutro zabierasz to moze bysmy jakies piwko zrobili :kox::drinks:

po pierwsze primo jadę sam :grin:

po drugie primo nie piję alkoholu :acute:

po trzecie primo Kacha idzie jutro do koleżanki na :drunk:

:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...