Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW, wróciłem z myjki po 1,5 godziny stania w kolejce, dzisiaj chyba wszyscy myli samochody po zimie :D

ja nie mam samochodu :bag:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja nie mam samochodu :bag:

ale jak byś miał to pewnie też byś mył - ja "myszę" też wypucowałem - a ostatnio była myta chyba w tamtym roku :nabijasie::nabijasie:

Opublikowano

BTW, wróciłem z myjki po 1,5 godziny stania w kolejce, dzisiaj chyba wszyscy myli samochody po zimie :D

Ha ja też się myłem. Zajechałem na parking patrze wolne miejsce na myjce to się wbijam. zadowolony, że kolejki nie ma. Za chwilę pan puka w okienko i mówi, że mu zająłem:sarcastic:. A zeszło mi może 10 min w kolejce bo mu grzecznie odjechałem.

Kimi pod Carrefurem nie jest źle za 4 zeta opitolisz autko.

Opublikowano
ale jak byś miał to pewnie też byś mył - ja "myszę" też wypucowałem - a ostatnio była myta chyba w tamtym roku :nabijasie::nabijasie:
jak bym mial to i tak pewnie umyl bym w maju :polew:
Opublikowano

BTW, wróciłem z myjki po 1,5 godziny stania w kolejce, dzisiaj chyba wszyscy myli samochody po zimie :D

jeszcze sie zima nie skończyła i myśle ze jeszcze śniegiem przysypie ale obym sie mylił ,ale faktycznie za oknem pogoda wiosenna c006.gif
Opublikowano

idem na imieniki :drinks: do zobaczenia pozniej :siema:

Opublikowano
no ba, na trzeźwo trudno ogarniać te forumowe niedociągnięcia :polew:

a tak poważnie to raczej będę nadrabiać ponad roczne zaległości :hahaha:

hmmm chyba zaczne się bać:kox:

Opublikowano

Witam Ja dzis nie dojade na spota wypadło mi coś :( postaram sie może na spota niedzielnego dojechac jak bedzie to wezme te ramki :D

Opublikowano
hmmm chyba zaczne się bać:kox:

bardziej niż ja? :tonguemad:

Opublikowano
:naughty: sprawdzimy?
Opublikowano
Witam Ja dzis nie dojade na spota wypadło mi coś :( postaram sie może na spota niedzielnego dojechac jak bedzie to wezme te ramki :D

Szkoda... ale w takim razie spożytkuje inaczej te pieniądze na ramke:tongue4:

Opublikowano

witam, ja tez bylem na myjce bo niestety jak jezdzielm dzis po polach to uwalony byl az po sam dach

Opublikowano
też byłem na myjce a nawet dorzuciłem mojemu skarbowi czyszczenie w środku :)

nie no ja az tak ambitnie nie podszedlem do sprawy jak bede mial wolny weekend i bedzie cieplej to sie bede bawil a dzis nie mialem na to czasu

---------- Post added at 17:30 ---------- Previous post was at 17:30 ----------

dorba spadam bede pozniej albo odrazu na nocnym zobaczymy

Opublikowano

lece szlaufem chociaż troche z błota opierdzielić dyliżans :tongue4:

Opublikowano

a ja nie umyje :P nie chce mi sie. wiiemy gdzie sie spotykamy ?

Opublikowano

chyba tak jak kłyske mówił Le Clerc 23.00 - 23.30 ?

Opublikowano

podlece najpierw pod hale sportową

Opublikowano
gizmo - nie ma problemu, podlecę pod Twój blok, zdzwonimy się, o której dokładnie (mój telefon: sześć zero osiem trzy zero siedem dziewięć dziewięć zero :D - jak coś, puść sms-em swój)

BTW, wróciłem z myjki po 1,5 godziny stania w kolejce, dzisiaj chyba wszyscy myli samochody po zimie :D

Administrator widziany dziś na ul aleksandrowskiej o godz 14 25 ,nawet nie zareagował jak delikatnie przy-trąbiłem :cool1:

Opublikowano

mar_92 - namiary się zgadzają, wyjeżdżałem z myjki :D

Kurde, nic nie słyszałem - w którym miejscu trąbiłeś i czym leciałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.