Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Klysiu widze że przebierasz a przebierasz :] najlepszy ford karton :whistling:

Kłysiu chce kupić nowe używane... Ja wiem, że ciężko coś kupić ale i tak inwestycji się nie uniknie...

moze nie nowe ale jak mam juz wylozyc jakas kase to nie na padlo gdzie ma spawana podloge albo na jedzie testowej pada pompa wspomagania mi sie nie spieszy mam czas zeby trafic cos w miare ale przy tych cenach paliw nie bede sie ladowal w silnik dyszla tym bardziej 2,5
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak a4 1.8 20v :) niestety nie turbo:) z vectra 1.8 16v wygralem z bravo 1.6 16v plus dolot przegrałem niewiem jak to bo wcześniej śliśmy łeb w łęb z Hondą Prelude 2.0 o pół maski przegrałem :) ogólnie sprzęgło też już nie najzdrowsze...ale nowe sachsa leży już na półce kupione za 125zł na allegro Nowe kpl :) zamiast 430zł także okazja Poza tym mam wrażenie że jak by od 3 trochę słabiej szedł muszę poprosić by logi zorbił może przepływka nie domaga już...

Opublikowano

bravo ładnie sie ganiało i jeszcze niepozorna Corsa ucierała nosa

Opublikowano

ogólnie auto trzeba trochę przegonić od czasu do czasu :)

Opublikowano

wietrzenie garów musi być ;)

Opublikowano

demonem predkosci 1.8 to nie jest. Musze sie scignac swoim AFNem kiedy bo kazdy chwali ze ma bonusa :D

Opublikowano

no bravo zdrowe jest nowe sprzegło 150 000 ori przelotu stożek ładnie idzie jak na tą moc ale te sliniki fiata są bardzo udane :) golfa 4 w combi 1.9tdi 130 pogoniło :) hehe :)

Opublikowano

demonem nie jest to fakt ale jak to mówią trzba wiedzieć z kimś się ustawić by się zabawić :) chętnie bym sprawdził się z afn:)

Opublikowano
demonem nie jest to fakt ale jak to mówią trzba wiedzieć z kimś się ustawić by się zabawić :) chętnie bym sprawdził się z afn:)
a taki jak twoj 1.8 wzial by 1.8 E 46 ??
Opublikowano

to kiedy sie ustawiamy :D ty masz adra? Z lodzi jestesmy mozemy sprobowac sam bym zobaczyl czy chodzi jeszcze moj parch :D

Opublikowano

niewiem kolego czy by wzioł bo się nie ustawiałem koniec pitolenia bo nieche dostać bana:) mam zdrowy motor... kwestia bym ogarnoł sprzęgło i możę tą przepływkę będę na tym pracował kiedyś ścigałem się z e46 2.0d 136km i do 140 był mój potem odpuściłem ale jak to mówą motor motorowi nie równy

Opublikowano
niewiem kolego czy by wzioł bo się nie ustawiałem koniec pitolenia bo nieche dostać bana:) mam zdrowy motor... kwestia bym ogarnoł sprzęgło i możę tą przepływkę będę na tym pracował kiedyś ścigałem się z e46 2.0d 136km i do 140 był mój potem odpuściłem ale jak to mówą motor motorowi nie równy
jakiego bana :doh:
Opublikowano

hahaha jak dobrze pamiętam to juz kiedyś była ustawka ADR vs AFN w automacie e088.gif

Opublikowano

i kto wygral napewno ADR? :D

Opublikowano
hahaha jak dobrze pamiętam to juz kiedyś była ustawka ADR vs AFN w automacie e088.gif
Afn objechal az milo Adr-a
Opublikowano
hahaha jak dobrze pamiętam to juz kiedyś była ustawka ADR vs AFN w automacie e088.gif
była Afn objechal az milo

no i to w automacie c031.gif

Opublikowano

Krzysiu dzisiaj na TVN turbo było o Fiacie Ritmo :decayed:

Opublikowano
Krzysiu dzisiaj na TVN turbo było o Fiacie Ritmo :decayed:
o widzisz a w jakim programie ???
Opublikowano
Krzysiu dzisiaj na TVN turbo było o Fiacie Ritmo :decayed:
o widzisz a w jakim programie ???
wiesz co nie wiem skakalem po kanalach i slucham a gosciu mowi cos o Fiacie Ritmo mowie o wreszcie ujrze fure Krzycha :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.