Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Klysiu widze że przebierasz a przebierasz :] najlepszy ford karton :whistling:

Kłysiu chce kupić nowe używane... Ja wiem, że ciężko coś kupić ale i tak inwestycji się nie uniknie...

moze nie nowe ale jak mam juz wylozyc jakas kase to nie na padlo gdzie ma spawana podloge albo na jedzie testowej pada pompa wspomagania mi sie nie spieszy mam czas zeby trafic cos w miare ale przy tych cenach paliw nie bede sie ladowal w silnik dyszla tym bardziej 2,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

tak a4 1.8 20v :) niestety nie turbo:) z vectra 1.8 16v wygralem z bravo 1.6 16v plus dolot przegrałem niewiem jak to bo wcześniej śliśmy łeb w łęb z Hondą Prelude 2.0 o pół maski przegrałem :) ogólnie sprzęgło też już nie najzdrowsze...ale nowe sachsa leży już na półce kupione za 125zł na allegro Nowe kpl :) zamiast 430zł także okazja Poza tym mam wrażenie że jak by od 3 trochę słabiej szedł muszę poprosić by logi zorbił może przepływka nie domaga już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bravo ładnie sie ganiało i jeszcze niepozorna Corsa ucierała nosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie auto trzeba trochę przegonić od czasu do czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demonem predkosci 1.8 to nie jest. Musze sie scignac swoim AFNem kiedy bo kazdy chwali ze ma bonusa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bravo zdrowe jest nowe sprzegło 150 000 ori przelotu stożek ładnie idzie jak na tą moc ale te sliniki fiata są bardzo udane :) golfa 4 w combi 1.9tdi 130 pogoniło :) hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec pitolenia o autach :polew: to jest forum Łodzkie jak chcecie pierdzielic o samochodach to prosze na forum Auto Świat :polew:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZedQYcGOYkw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demonem nie jest to fakt ale jak to mówią trzba wiedzieć z kimś się ustawić by się zabawić :) chętnie bym sprawdził się z afn:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demonem nie jest to fakt ale jak to mówią trzba wiedzieć z kimś się ustawić by się zabawić :) chętnie bym sprawdził się z afn:)
a taki jak twoj 1.8 wzial by 1.8 E 46 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy sie ustawiamy :D ty masz adra? Z lodzi jestesmy mozemy sprobowac sam bym zobaczyl czy chodzi jeszcze moj parch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem kolego czy by wzioł bo się nie ustawiałem koniec pitolenia bo nieche dostać bana:) mam zdrowy motor... kwestia bym ogarnoł sprzęgło i możę tą przepływkę będę na tym pracował kiedyś ścigałem się z e46 2.0d 136km i do 140 był mój potem odpuściłem ale jak to mówą motor motorowi nie równy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem kolego czy by wzioł bo się nie ustawiałem koniec pitolenia bo nieche dostać bana:) mam zdrowy motor... kwestia bym ogarnoł sprzęgło i możę tą przepływkę będę na tym pracował kiedyś ścigałem się z e46 2.0d 136km i do 140 był mój potem odpuściłem ale jak to mówą motor motorowi nie równy
jakiego bana :doh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha jak dobrze pamiętam to juz kiedyś była ustawka ADR vs AFN w automacie e088.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha jak dobrze pamiętam to juz kiedyś była ustawka ADR vs AFN w automacie e088.gif
Afn objechal az milo Adr-a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha jak dobrze pamiętam to juz kiedyś była ustawka ADR vs AFN w automacie e088.gif
była Afn objechal az milo

no i to w automacie c031.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu dzisiaj na TVN turbo było o Fiacie Ritmo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu dzisiaj na TVN turbo było o Fiacie Ritmo :decayed:
o widzisz a w jakim programie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu dzisiaj na TVN turbo było o Fiacie Ritmo :decayed:
o widzisz a w jakim programie ???
wiesz co nie wiem skakalem po kanalach i slucham a gosciu mowi cos o Fiacie Ritmo mowie o wreszcie ujrze fure Krzycha :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...