Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale te wyklady sa pojebane, dorze ze wczesniej bylem sie troche znieczulic bo chyba bym nie wyrobil siedziec tutaj

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:dziura:
Opublikowano

ale tutaj cisza grobowa panuje, witam z rana :)

Opublikowano

:hi:ktoś z Teo jedzie jutro na spocika i mnie przygarnie? Bo mi OC wyszło a nie zdążyło przyjść pocztą :facepalm:

Opublikowano

Siemano

Gizmo - na 99% (jak się nic nie urodzi) będę leciał - więc mogę Cię zgarnąć, bo chyba mam najbliżej :D

Opublikowano
:hi:, ja może bym też jutro podjechał :eusathink:
Opublikowano

ja teraz na weekend mam firmowke moze tez bym podjechał :kox:

Opublikowano

KIMI to jak co ja sobie przyjdę do Ciebie pod blok na spacer trzeba się troszkę poruszać :whistling:

Opublikowano

ale dzisiaj jestem styrany

Opublikowano
ale dzisiaj jestem styrany

ja tez jetem ledwo zywy dosyc ze musze siedziec w szkole na nudnyh wykladach, to czlowiekowi spac sie chce, czlowiek to ma cizkie zycie naprawde

Opublikowano

jeszcze wyskoczyć by się gdzieś chciało :drunk:

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-s4-piekny-C23052526.html

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

http://otomoto.pl/audi-s4-C23180295.html

Siema wszystkim ... ta 1 bym chetnie oblukał :P

jedz i oblukaj i powiedz jak wrazenia a jak bedzuie si pojade ja :kox:

Siema all .Klyś jak tylko bym miał na ta s4 kupił bym nieszkoda mi na benz jednak raz sie żyje a co mam kur.. se non stop odmawiac :D

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

Wito i pingwjn RAMECZKI czekaja ... Jak by ktoś chciał mam komplet 1

---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:10 ----------

Klys nie ma co d*py szkłem skrobać

---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:11 ----------

Jak mozna moze ktos jeszcze raz napisac jak sie robi buzki :*

---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 15:11 ----------

:hi:ktoś z Teo jedzie jutro na spocika i mnie przygarnie? Bo mi OC wyszło a nie zdążyło przyjść pocztą :facepalm:

Ja wczoraj zapłaciłem ;/

Opublikowano

ustawienia-->ogólne ustawienia-->Zaawansowany edytor WYSIWYG

Opublikowano
jeszcze wyskoczyć by się gdzieś chciało :drunk:

juz bylem w trakcie zajec na tym co tygryski lubia najbardziej

Opublikowano

okienko :naughty:

Opublikowano
okienko :naughty:

no poowiedzmy ze okieno sam sobie je zrobilem, zreszta teraz tez sam zrobilem sobie okinko bo nie dalo rady juz tam wysiedziec

Opublikowano

na wesoło zajęcia też są czasem ciekawe

Opublikowano

a ja dzis mialem przeglada i mam prawy lacznik do wymiany :}

Opublikowano

my skaczemy od 20:00

nie wiem gdzie skonczymy ale zaczynamy od rolling stone jak ktos się dołączy będzie fajnie

Opublikowano
  • Autor
425480_10150609475622737_635332736_9379585_1457053030_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.