Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://www.infobarrel.com/media/image/244.jpg

że się tak spytam , na jakiegoś spota to można podjechać bez znajomości nikogo? :)

czesc jestem Tomek mam 23 lata jestem z Łodzi :decayed:

moze w tym tygodniu w kocu bede miał samochod :grin:

juz mnie znasz wpadaj śmiało :banan:

ja nie jestem Tomek i nie jestem alkoholikiem ale weź flaszke ze sobą :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://www.infobarrel.com/media/image/244.jpg

że się tak spytam , na jakiegoś spota to można podjechać bez znajomości nikogo? :)

czesc jestem Tomek mam 23 lata jestem z Łodzi :decayed:

moze w tym tygodniu w kocu bede miał samochod :grin:

juz mnie znasz wpadaj śmiało :banan:

ja nie jestem Tomek i nie jestem alkoholikiem ale weź flaszke ze sobą :decayed:

z ust mi to wyjles :kox:

Opublikowano

Och dzięki Ci działa jak należy :)

Opublikowano

ale urwał a093.gif

Opublikowano

szanowni panstwo prosze pakujemy zabaweczki i wynocha na swoje podworko :polew::polew::polew::polew: zycze dobrej nocki :gicior:

Opublikowano

:hi: Uciekam w tzw. "piórniczek" przytulić się do Glinki :decayed:

Na razie typy i Ewcia :grin: :grin: :grin::hi:

Opublikowano
Kłysek a np Volvo? ( tak wiem Volvo to dobre ale ciężarówka :wink:)

parchy:whistling:

nie sądze :jerk: braciak ma S60 chyba 2.4TD dosyć często mam przyjemność polatać i daje rade a jeżeli chodzi o komfort to napewno dużo lepszy niż u nas w tych starych parchach

Opublikowano

to już nie Volvo

Opublikowano

Jak byłem w Biesach koleś miał V70 `96 chyba też TD powyżej 2L jakies i sobie bardzo chwalił..

Opublikowano
to już nie Volvo

prawdziwe volvo już ruda zerzarła :tongue4: ostatnie prawdziwe to chyba 960 ale to już leciwe auto

Opublikowano

jeszcze się widzi perełki

Opublikowano

a ja jezdzilem volvo v60 z 2011 i powiem tak co do komforu nie powiem zlego slowa ale zreszta jak prawie w kazdym samochodzie co ma przelatane 15 tys km ale ma tyle elektroniki tak wqr...ej ze tym samochodem nie da sie jezdzic

Opublikowano

znajomy mial s60 2.4td - super to chodzilo, bystre i malo pali, limuzyna bardzo wygodna, ale jakas taka "uboga" - jak to w volvo, przejrzyscie, czytelnie i prosto, jednak to auto nie do konca mi sie podobalo. W ogolnym rozrachunku, naprawde dobry samochod.

Opublikowano

a ja zlapalem chorobe na avensisa. musze sie tym przejechac

Opublikowano
a ja zlapalem chorobe na avensisa. musze sie tym przejechac

a ktorego ja mialem t25 2,0 d4d

Opublikowano

w kombi? jak to jezdzi i ile pali?

Opublikowano
w kombi? jak to jezdzi i ile pali?

ta w kombi, powiem Ci ze mialem nim nalatane 206 tys jak go kupilem mial 130 to tylko olej wymienilem nic wiecej, zbiera sie troche lepiej niz audi no i jest o wiele wieksze niz audi to masz cos wielkosciowo jak a6 ogolnie bardzo bylem zadowolony, fajny samochozik jak masz cos konkretnego na oku to polecam, w trasie przy spokojnej jezdzie ponizej 6 to norma mnie nad morze udalo sie nim zajechac ze spalaniem 4,8 a w miescie to 7 nie wiecej

Opublikowano

i mam jeszcze wieksze checi choc myslalem nad benzyna i gazem ale podobno nie da sie gazu

Opublikowano

co do gazu Ci nie powiem bo nie wiem nic o tym wejdz na forum toyoty i popatrz ale naprawde jak trafisz fajny egzemplarz bedziesz jezdzil i jezdzil a no i benzyny maja lancuszek a diesle niestety pasek

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

no to ja lece narazie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.