Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

02-03-2012 o godzinie 05:27am urodził mi się mały developer :]

DSC_3173a.jpg

DSC_3684a.jpg

młody jest nieziemski.... :)))

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łukaszu gratulacje !!!!!

Opublikowano

jak tatuś c014.gif

Opublikowano

aaaaaaa bardzo dziękuję.... :)))

Opublikowano

no Pyton gratulacje dla tatusia i mamusi oczywiście :banan::decayed::thumbup1:

Opublikowano

Panton GRATKI

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

Witaj w Klubie Tatusiów - mam nadzieję, że się wysypiałeś ostatnio, bo teraz będzie ciężkawo :grin::grin::grin:

Opublikowano

Graty Pantonik :good::oklasky::oklasky::oklasky:

Super Młody :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
r025.gif
Opublikowano
  • Autor

Gratki Pantonik :)

Synek miodzio oby sie zdrowiutki chowal :)

Inna sprawa Kimi :)

Adminie masz wladze nad tym forum ?? bo widze roznice miedzy moim kontem a np kogos innego

mianowicie w liczbie postow ja mam wszystkich stron 2131 a powinno byc 5327

pozatym nadal nie ma naszego topiku

dasz rade cos zrobic ?? czy to do Hugo Bossa ??

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

wogole to siemka :) Kimiasz :)

Opublikowano

rkwon - niestety, ale nie jestem w stanie nic Ci pomóc. Po prostu mam tyle roboty, że nie mam na nic czasu obecnie i szczerze powiedziawszy, jak patrzę na kompa to zaczyna mi się zbierać na wymioty powoli :sick3:

Opublikowano

A dzięki dzięki wszystkim..... na szczęście nie potrzebuję dużo snu i spokojnie działaliśmy wczoraj do 4 rano z młodym.... budząc mame na "cyca"..... najważniejsze, że się zdrowy urodził i niech się zdrowo chowa.... reszta do ogarnięcia chociaż czasu na pracę jest zdecydowanie mniej.... ten proces nieźle pochłania procka.... :)

Opublikowano
  • Autor

kminie minie no trudno zaraz moze napisze do Hugosa :)

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

Pantonik teraz musisz byc wielordzeniowy i wielowatkowy ;)

Opublikowano
A dzięki dzięki wszystkim..... na szczęście nie potrzebuję dużo snu i spokojnie działaliśmy wczoraj do 4 rano z młodym.... budząc mame na "cyca"..... najważniejsze, że się zdrowy urodził i niech się zdrowo chowa.... reszta do ogarnięcia chociaż czasu na pracę jest zdecydowanie mniej.... ten proces nieźle pochłania procka.... :)

A jak ma na imię?

BTW, to rozumiem, że o tej 4 rano, jak tak razem z młodym działaliście, to już ogarnął jakieś podstawy Javy? :grin::grin::grin:

Opublikowano

nie no do 4 rano ogarniałem ze Stasiem jego brzuszek, który bolał bo za dużo zatankował dobrego mleczka i go bolał..... javy na razie nie ogarnia.... kwestia czasu o ile będzie chciał i będzie go to kręciło bo bez tego nic nie będzie.... ;)

Opublikowano
  • Autor

dluuuga noc sie szykuje :/

Opublikowano

życie.............. :8

Opublikowano
  • Autor

heheh niestety pracowac musi ktos by inny mogl spac ;)

Opublikowano
  • Autor
:dancing::suicide_anim::blowup:
Opublikowano

Witam ktos musi pracowac w dzien zeby inni mogli odsypiac :)

Opublikowano
:dancing::suicide_anim::blowup:

Seba ale mam nadzieję, że ogarnąłeś chociaż swoje tematy :kwasny:

---------- Post added at 07:25 ---------- Previous post was at 07:25 ----------

:hi::hi::hi: w ogóle :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.