Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to Krzysiu gratulacje :D kurde coraz bardziej mi sie glupio robi :P:decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no to Krzysiu gratulacje :D kurde coraz bardziej mi sie glupio robi :P:decayed:

Cytując klasyka: "masz głowę i ch... - to kombinuj" :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
no to Krzysiu gratulacje :D kurde coraz bardziej mi sie glupio robi :P:decayed:

c008.gif to zaczynaj działać

Opublikowano
kuzwa super te sticky :grin:

To bierz sztuke...

Opublikowano

czas cholernie szybko zapitala... więc nie ma co za bardzo odwlekać co by później mały/mała miała rodziców a nie dziadków... ;)

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

:hi:

Fajny chłopczyk:wink: gratulacje Pantonie:decayed:

:decayed:

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

Dj wiesz moze jak sie nazywa to co sie ułamało bo jak by było nie drogie to ja to kupie . Bo nie wiem czy jes sens to klejem walic lub jakieś patenty nawalać

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

Klys za szybkie :D

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

Przegladałem wczoraj forum i nie widziałem pantona malucha :D Dziwne

strona 2131..... post #53262 ;)

Opublikowano
czas cholernie szybko zapitala... więc nie ma co za bardzo odwlekać co by później mały/mała miała rodziców a nie dziadków... ;)

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

:hi:

Fajny chłopczyk:wink: gratulacje Pantonie:decayed:

:decayed:

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

Dj wiesz moze jak sie nazywa to co sie ułamało bo jak by było nie drogie to ja to kupie . Bo nie wiem czy jes sens to klejem walic lub jakieś patenty nawalać

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

Klys za szybkie :D

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

Przegladałem wczoraj forum i nie widziałem pantona malucha :D Dziwne

strona 2131..... post #53262 ;)

No znalazłem Szczesliwy tato . Ja jeszcze 2mc, nie ma na co czekac robic dzieci a nie sie opi...... :D

Opublikowano
  • Autor

i wszysc poszli robic :P no moze prawie wszyscy :kwasny::wink:

Opublikowano

nie wszyscy..... :D

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
  • Autor
:whistling:
Opublikowano
http://www.rcw.waw.pl/ jutro bede tutaj latal :) na zawodach firmowych :P

---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

:naughty: :naughty: :naughty:

trenuj trenuj :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

no no Mariano :D ja robie dzis trening a w niedziele oficjalne zawody :P

Opublikowano
no no Mariano :D ja robie dzis trening a w niedziele oficjalne zawody :P

:decayed::thumbup1:

tymczasem :witch:do roboty - miłego dla wszystkich :hi:

Opublikowano

:hi: coś ostatnio mam mało czasu :kwasny:

pantonik jeszcze raz gratulacje :) niedługo będą mali naszymi :a4fan: na spoty przyjeżdżać... :P

Opublikowano
  • Autor

ktos sie pisze na gocarty w niedziele ?? :D

Opublikowano

Siemano

rkwon, ja mogę się pisać, polatałbym trochę... :kox::kox::kox:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ktoś ma ochote może na piknik w ten week??

Opublikowano
ktoś ma ochote może na piknik w ten week??

ja moge miec tylko jeszcze z Zalotką musze sie zgadac bo nie wime jak szkole ma :whistling:

Opublikowano

to porozmawiaj z nią po swojemu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.