Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zapomniałeś jeszcze ile trzeba wypić :whistling:

o tym juz wole nie wspominac :grin: bo do dzisiaj mam omamy alkoholowe :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wpisowe też troche kosztuje :grin:

Opublikowano
wpisowe też troche kosztuje :grin:

beczka bimbru + 2 kotlety :grin:

Opublikowano

ej ej za piciem to ja jestem ZZZZZZZZAAAAAAAAAAAA !!! :) a to ktoś ma jakas fajna naklejke w naszym odziale i ramki ?? zeby na spociku zalozyc ??

Opublikowano
ej ej za piciem to ja jestem ZZZZZZZZAAAAAAAAAAAA !!! :) a to ktoś ma jakas fajna naklejke w naszym odziale i ramki ?? zeby na spociku zalozyc ??

zaczniesz przyjezdzac na spoty beda ramki i naklejki bo takich strzelcow na raz bylo juz u nas w uj :facepalm:

Opublikowano
ej ej za piciem to ja jestem ZZZZZZZZAAAAAAAAAAAA !!! :) a to ktoś ma jakas fajna naklejke w naszym odziale i ramki ?? zeby na spociku zalozyc ??

No No ja mam na stanie jeden komplet rameczek nie musisz juz zamawiac :D ale na spoty musisz wpadac i Wódke pijc

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

w Niedziele :)

Opublikowano
ej ej za piciem to ja jestem ZZZZZZZZAAAAAAAAAAAA !!! :) a to ktoś ma jakas fajna naklejke w naszym odziale i ramki ?? zeby na spociku zalozyc ??

No No ja mam na stanie jeden komplet rameczek nie musisz juz zamawiac :D ale na spoty musisz wpadac i Wódke pijc

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

w Niedziele :)

nie badz taki madry te ramki ja od ciebie biore wiec nikomu ich nie dawaj

Opublikowano
mało powiedziane kram został sponiewierany :banan:zakaz handlu:polew::polew:
c011.gif razem z fantami c008.gif
Opublikowano
ej ej za piciem to ja jestem ZZZZZZZZAAAAAAAAAAAA !!! :) a to ktoś ma jakas fajna naklejke w naszym odziale i ramki ?? zeby na spociku zalozyc ??

No No ja mam na stanie jeden komplet rameczek nie musisz juz zamawiac :D ale na spoty musisz wpadac i Wódke pijc

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

w Niedziele :)

nie badz taki madry te ramki ja od ciebie biore wiec nikomu ich nie dawaj

Nie badz taki cwany :D:D:D było powiedziec a nie tu sie pocic mam tez dla ciebie

Opublikowano

KLysiu modl sie zeby snieg nie spadl wdziergam jutro letnie kapcie bo przeciez to az zal jezdzic przy takich temperaturach na zimowych

Opublikowano
KLysiu modl sie zeby snieg nie spadl wdziergam jutro letnie kapcie bo przeciez to az zal jezdzic przy takich temperaturach na zimowych
Tomek jak ty sobie wyobrażasz Zimowy bez śniegu

:eusathink:

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

Jak zimowy to: góry, śnieg i wódeczka to podstawa

A letni to: woda, słońce,pifko i gorące dupeczki w bikini :naughty:

Ja to tak widze :wink:

Opublikowano

a ja tak:

Jak zimowy to: góry i wódeczka

A letni to: wóda, słońce i gorące dupeczki bez bikini

:kox:

Opublikowano
  • Autor
koledzy co trzeba zrobic zeby miec ramki i naklejke prucz kupna ?? trzeba byc jakims klubowiczem itd ?? a ktos od nas z łódzkiego ma na stanie ramki i naklejke ?

ramka tylko kupno a naklejke jaka chcesz ???

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

na klubowicza trzeba miec wyglad i ladnie pachniec :grin:

cos pieknego po prostu :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
koledzy co trzeba zrobic zeby miec ramki i naklejke prucz kupna ?? trzeba byc jakims klubowiczem itd ?? a ktos od nas z łódzkiego ma na stanie ramki i naklejke ?

ramka tylko kupno a naklejke jaka chcesz ???

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

na klubowicza trzeba miec wyglad i ladnie pachniec :grin:

cos pieknego po prostu :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: :decayed::decayed::decayed:

aa no i chlopaki zapomnieliscie ze trzeba bys czpecami takimi jak my :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ot madrego dobrze posluchac :D :D :D

Opublikowano

no to chyba trzeba isc spac

Opublikowano

i po spaniu :P

Opublikowano

po co w ogóle spać?

Opublikowano
a ja tak:

Jak zimowy to: góry i wódeczka

A letni to: wóda, słońce i gorące dupeczki bez bikini

:kox:

I tak być powinno !!!

:cool1::cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.