Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
czy mógłby ktoś mi usunąć błąd AIR BAG dziś?? ma ktoś VAG-a?

chcialbym tylko nadmienic ze uslugi kasowania checkow ;) maja spotowicze :) a nie "one day hero" :)

bez urazy oczywiscie :)

czyli latamy dzisiaj :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kasuja w idczaku :P Tomek ma telefony :P

Opublikowano

i układy z nimi

Opublikowano
  • Autor

heheh no no :D

Opublikowano

ja umiem usuwac blad airbag-a raz na zawsze :decayed:

wykrecasz blat tam masz napisane ktora dioda jest od czego bieresz wyjmujesz ja i klopot z glowy :decayed::grin:

---------- Post added at 14:57 ---------- Previous post was at 14:56 ----------

ja nie bede wale browarka i jak zawsze na kacu

---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

teraz pytanje to ludzi co sie znają namiar na kogos kto wgrywa mapy do navi i wyimaki ktos ma ? a i może ktoś antene do gps moze ma :D:)

bedziesz zakldal navi plus :naughty:

Opublikowano
ja umiem usuwac blad airbag-a raz na zawsze :decayed:

wykrecasz blat tam masz napisane ktora dioda jest od czego bieresz wyjmujesz ja i klopot z glowy :decayed::grin:

---------- Post added at 14:57 ---------- Previous post was at 14:56 ----------

ja nie bede wale browarka i jak zawsze na kacu

---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

teraz pytanje to ludzi co sie znają namiar na kogos kto wgrywa mapy do navi i wyimaki ktos ma ? a i może ktoś antene do gps moze ma :D:)

bedziesz zakldal navi plus :naughty:

co my byśmy bez ciebie zrobili :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheheheh no ja wlasnie mialem podobny plan :D

czyli jednak jestesmy szpece :D:P

Opublikowano
heheheheh no ja wlasnie mialem podobny plan :D

czyli jednak jestesmy szpece :D:P

Seba my bez vaga sobie ze wszytskim poradzimy :decayed: mozemy otwierac zaklda mechaniki pojazdowej :grin:

Opublikowano

Seba dostałeś PW ????:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

hehe dopiero znalalzme gdize to pw sie czyta ;)

Opublikowano
hehe dopiero znalalzme gdize to pw sie czyta ;)

Dobrze, że w ogóle :decayed::grin::kox:

Opublikowano

Siemano Typki :grin:

Ale zajebisczasta pogoda aż nie chce sie wracać w te mury :wink:

Opublikowano
  • Autor

18 port :)

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

siema Krzychu ;)

Opublikowano

Jest ładna pogoda możemy postać na dworze. Sugeruję real

Opublikowano

Jestem jestem Mario

18:00 Port karty - też mam ochotę polatać

Jakby ktoś coś poczebował, to informacyjnie piszę, że biorę VAG-a :decayed:

Opublikowano

ja nie jezdze na kartach ale na zlota zawitam mam nadzieje ze dzieki pogodzie frekwencja dopisze:D

Opublikowano
  • Autor

Bruno a ty zamiast spac w ikeii nie marudz tylko przylatuj polatac na cartach :D

Opublikowano

Panda po co ci pogoda jak pod dach chcecie jechać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.