Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem może ktoś cos kupi ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

okreslcie ile ludu i tak musze wejsc do pierdonki to moge zakupic rzeczy :P

Seba a Ty wpadasz a Magda ?

Opublikowano
okreslcie ile ludu i tak musze wejsc do pierdonki to moge zakupic rzeczy :P

Seba a Ty wpadasz a Magda ?

no to jak idziesz to kup wszystko i ci oddamy ? pije ktos vodke bo ja chetnie podlecze kaca :D

Klzs jak kaczk jak chinskie ŁD

Opublikowano

to napiszcie mniejwiecej co kupic :D

Kiełbe jakąś cole czy cuś takiego

Chleb czy bułki ?

węgiel brać czy będzie?

Opublikowano

Smol ja się napiję ale tak żeby krążenie poprawić :) Panda do Biedronki wchodzisz so stonki tej aleksandrowska rydzowa? to możesz mnie z stamtąd wziąć :) tylko o której byś chciał to podejde.

Opublikowano

Kiełbe bułki cole wódke wegiel

Opublikowano

to wode wezmie gizmo hehe no to podjade tam jaka 12:30 gizmo to wejdziemy do sklepu i na 13 bedziemy na malince i gitarra będzie :D

---------- Post added at 09:03 ---------- Previous post was at 09:03 ----------

nie podgladajcie tylko piszcie :D:D taka pogoda a Wy nic :D

Opublikowano

Smolu gorzka czysta ok ? 05? 0.7

Opublikowano
panie Tomku w przyszly piatek Ewa moze wyjsc z roboty o 11 dopiero :whistling: takze bedziemy musieli opznic troche wylot :whistling:

Klysiu to mozemy zrobic tak ze po Ewcie do pracy podjedziemy i bedziemy leciec tylko zebys mial Ewci rzeczy co o tym myslisz?

tez tak wlasnie myslalem :decayed: i polecimy sobie prosto ze srodmiescia :decayed:

---------- Post added at 09:09 ---------- Previous post was at 09:08 ----------

ja dzisiaj nie chalm :heat: a poza tym nie mam jak dotrzec :facepalm:

Opublikowano

eeeeeeeee no to jak nie chlaja to ja nie jade :)

---------- Post added at 09:13 ---------- Previous post was at 09:11 ----------

no ja tez nie mam jak dojechac bartek moze nas zabrac

Opublikowano

kurcze Ewa juz w szkole bo bysmy pozyczyli Punto :naughty: ale jest juz w szkole

---------- Post added at 09:23 ---------- Previous post was at 09:22 ----------

a to co samochod ci sie zesral ze nie jedziesz swoim :wink: czy wczoraj polynaliscie dalej i dzisiaj masz relax :decayed::grin:

Opublikowano

ja jeszcze na kacu i nie bede wstanie jechał ale czemu nie walisz wodki klys

---------- Post added at 09:29 ---------- Previous post was at 09:28 ----------

ja ide teraz na spacer klys jak cos to daj znac na kom jakby był transport itp

Opublikowano
ja jeszcze na kacu i nie bede wstanie jechał ale czemu nie walisz wodki klys

---------- Post added at 09:29 ---------- Previous post was at 09:28 ----------

ja ide teraz na spacer klys jak cos to daj znac na kom jakby był transport itp

bo dzisiaj wieczorem bede driverem :wink: ja tam sie dobrze czuje nie mam kaca :decayed:

---------- Post added at 09:39 ---------- Previous post was at 09:31 ----------

no i co robimy......

---------- Post added at 09:46 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

czyli pier**limy w czapke :facepalm: zamykamy temat grilla, sobote prosze sobie zaplanowac inaczej :grin::decayed:

Opublikowano

Siemano :decayed:

Opublikowano
:siema: Kimiaszku :decayed:
Opublikowano

Siema pany nie chce ktos 2din z navi ktora jest w jezyku ang. Rozkodowana.

Opublikowano

Ja chcę! Ja chcę! Pierwszy !!! :banan::banan::banan::banan:

---------- Post added at 10:25 ---------- Previous post was at 10:22 ----------

Żartowałem :wink:

Opublikowano

my nawet auta nie mamy a ty nam navi chcesz wcisanc :decayed:

Opublikowano
Kimi ty żartownisiu :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

to już Ci się Rafał znudziła navi+? Rns-e wstawiasz?;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.