Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ja Wam życzę szerokiej drogi i udanego wypadu :banan::banan:bo kompa do soboty raczej już nie odpalę .

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja będe w Rzgowie na Shelu na was czekał

gitarra my bedziemy tam podejrzewamw okolicy 11.30

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

to jeszcze dla scislosci Tomek i Mario godzina 11.10 BP na przeciwko reala tam gdzie grillbar :decayed: i zapierdzielamy na miecho,tance :dancing: i gorzole :drunk:

:decayed:

odmelduje sie na bp

Opublikowano
ja będe w Rzgowie na Shelu na was czekał

gitarra my bedziemy tam podejrzewamw okolicy 11.30

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

to jeszcze dla scislosci Tomek i Mario godzina 11.10 BP na przeciwko reala tam gdzie grillbar :decayed: i zapierdzielamy na miecho,tance :dancing: i gorzole :drunk:

:decayed:

odmelduje sie na bp

gorzola jest :decayed:

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:50 ----------

ile bedziemy leciec 4-5 godzin ???:banan:

Opublikowano

to szerokiej drogi i szczesliwego powrotu :grin: żeby po zlocie nikogo nie ubyło

Dobrze zjeść, wypić i poskakać a jak da radę aparat w ręku utrzymac to fotosy poproszą ci co nie jadą :hi: do zoba

Opublikowano

Klysiu gorzala kupiona, dobra ja sie pakuje i spadam zaraz po swoja i musze zatankowac jeszcze

Opublikowano

To udanej imprezowni dla balowiczow

Opublikowano
To udanej imprezowni dla balowiczow

udana jak udana ciekawe czy do jutro dozyje, ale dzieki dzieki bedziemy zdawac relacje

Opublikowano

będzie dobrze :grin:

Opublikowano

:siema: ej ja chyba nie jade nie chce mi sie :grin:

---------- Post added at 08:02 ---------- Previous post was at 07:49 ----------

Opublikowano

witamy Adasie w naszych skromnych progach

Opublikowano
tomek881025 czy po prawej stronie u góry przy słowie "Powiadomienia" nie masz przypadkiem jedynki 1 ??? :grin:
Opublikowano
  • Autor

no no bezpiecznej drogi LDZ Bando i godnie tam reprezentowac :D

Opublikowano
no no bezpiecznej drogi LDZ Bando i godnie tam reprezentowac :D

:peace::peace::peace::good::good::good:

Opublikowano
no no bezpiecznej drogi LDZ Bando i godnie tam reprezentowac :D

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

---------- Post added at 08:26 ---------- Previous post was at 08:25 ----------

o ktorej obstawiacie ze bedziemy w Krk ???

Opublikowano
tomek881025 czy po prawej stronie u góry przy słowie "Powiadomienia" nie masz przypadkiem jedynki 1 ??? :grin:

nie mam 3 nawet :D

---------- Post added at 08:28 ---------- Previous post was at 08:27 ----------

Mariusz odpisalem

Opublikowano

o a którędy chcecie lecieć

Opublikowano
no no bezpiecznej drogi LDZ Bando i godnie tam reprezentowac :D

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

---------- Post added at 08:26 ---------- Previous post was at 08:25 ----------

o ktorej obstawiacie ze bedziemy w Krk ???

a my lecimy przez krakow bo ja myslalem oswiecim wadowice tutaj odbic no ale jak chcecie przez krakow to moze i byc krakow

Opublikowano

ja też myślałem Oświęcim, Wadowice, Jordanów

fajne widoki

Opublikowano
o a którędy chcecie lecieć

tzn. jak tam tylko palem z tym Krk :whistling: bo gadalem z Pablem z Krk i oni maja zbiorke pozno bo dopiero o 17 :thumbdown:

Opublikowano

oni to są na miejscu, to mogą z buta o tej godzinie zasuwać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.