Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry :hi: poprosimy o foto z wczorajszej kiełbasy :]

Opublikowano

:hi:

Widze,ze wszyscy dojechali szcześliwie do domków.

:wink:

IMG_0545.JPG

Opublikowano

co ja tam dzierzse w tych grabiach :grin:

Opublikowano

chodziłes po całej sali ze swoim kielonem :grin:

Opublikowano
chodziłes po całej sali ze swoim kielonem :grin:

musiałem nie z jednego pieca chleb sprobowac :polew: wiec jak to sie mowi przezorny zawsze ubezpieczony :grin:

Opublikowano

siema ale ten Swiniak chyba był smaczny az slinka cieknie

Opublikowano
siema ale ten Swiniak chyba był smaczny az slinka cieknie

wyjebisty w kosmos byl powiem ci ze w zyciu nie jadlem tak samcznego miesa dla mnie bomba :slina:

---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

wszyscy tutaj chyba dzisia nie zyja :facepalm:

Opublikowano

bo pisza prace;p

Opublikowano
siema ale ten Swiniak chyba był smaczny az slinka cieknie

wyjebisty w kosmos byl powiem ci ze w zyciu nie jadlem tak samcznego miesa dla mnie bomba :slina:

---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

wszyscy tutaj chyba dzisia nie zyja :facepalm:

Mniam mniam wyczesane jadło mieliście normalnie wek picaja i jedzenia :D

---------- Post added at 18:02 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

Panie Panton jak synek noce przespane ? a no tak ty i tak nie spisz w nocy , ale wszytko gites nic sie nie odzywasz ostatnio

Opublikowano

on bez dziecka nie spal, wiec nic sie nie zmienilo :grin:

Opublikowano
siema ale ten Swiniak chyba był smaczny az slinka cieknie

wyjebisty w kosmos byl powiem ci ze w zyciu nie jadlem tak samcznego miesa dla mnie bomba :slina:

---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

wszyscy tutaj chyba dzisia nie zyja :facepalm:

Mniam mniam wyczesane jadło mieliście normalnie wek picaja i jedzenia :D

---------- Post added at 18:02 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

Panie Panton jak synek noce przespane ? a no tak ty i tak nie spisz w nocy , ale wszytko gites nic sie nie odzywasz ostatnio

no jedzenie bylo za***iste i nie do przejedzenia nie da sie tego opisac a tym bardziej zasmakowac wszystkiego

Opublikowano
siema ale ten Swiniak chyba był smaczny az slinka cieknie

wyjebisty w kosmos byl powiem ci ze w zyciu nie jadlem tak samcznego miesa dla mnie bomba :slina:

---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

wszyscy tutaj chyba dzisia nie zyja :facepalm:

żyją i oglądają foty głodni hyhyhy

Opublikowano
siema ale ten Swiniak chyba był smaczny az slinka cieknie

wyjebisty w kosmos byl powiem ci ze w zyciu nie jadlem tak samcznego miesa dla mnie bomba :slina:

---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

wszyscy tutaj chyba dzisia nie zyja :facepalm:

Mniam mniam wyczesane jadło mieliście normalnie wek picaja i jedzenia :D

---------- Post added at 18:02 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

Panie Panton jak synek noce przespane ? a no tak ty i tak nie spisz w nocy , ale wszytko gites nic sie nie odzywasz ostatnio

Młody jest ekstra... w nocy ładnie śpi i tylko budzi się na mleko średnio co 2-3h.... nie sprawia żadnych problemów i jest grzeczny.... co prawda do 2 w nocy potrafi działać ze mną ale ostatnio się przestawił i idzie spać o 22-23.... A ja się nie odzywam bo ostatnio mam kilka większych projektów i już nie wyrabiam z tematami.

Opublikowano
http://allegro.pl/zestaw-ksenon-xeno...175774347.html Opłaca sie takie cos kupić doradzicie :D

Panowie Zegary od s4 beda pasowały do mojej a4 ??? i manetke z fisem zeby sterowac można tokupic od innego zegaru ??

zegary beda fizycznie pasowaly bez zadnego problemu. musisz wrocic uwage na to z ktorego sa roku. jezeli I lift to czeka cie przerabianie kostek do zegarow, jezeli II lift to wyjmujesz stare i wkladasz eS. ty masz immo juz w zegarach wiec bedziesz sie musial pobawic w zakodowanie tego.

Opublikowano
on bez dziecka nie spal, wiec nic sie nie zmienilo :grin:

:grin::grin: cięta riposta, PAntoś ma teraz kilka projektów i syn idzie spać a on nie

Opublikowano
siema ale ten Swiniak chyba był smaczny az slinka cieknie

wyjebisty w kosmos byl powiem ci ze w zyciu nie jadlem tak samcznego miesa dla mnie bomba :slina:

---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

wszyscy tutaj chyba dzisia nie zyja :facepalm:

Mniam mniam wyczesane jadło mieliście normalnie wek picaja i jedzenia :D

---------- Post added at 18:02 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

Panie Panton jak synek noce przespane ? a no tak ty i tak nie spisz w nocy , ale wszytko gites nic sie nie odzywasz ostatnio

Młody jest ekstra... w nocy ładnie śpi i tylko budzi się na mleko średnio co 2-3h.... nie sprawia żadnych problemów i jest grzeczny.... co prawda do 2 w nocy potrafi działać ze mną ale ostatnio się przestawił i idzie spać o 22-23.... A ja się nie odzywam bo ostatnio mam kilka większych projektów i już nie wyrabiam z tematami.

To luzik masz ze taki spokojny :)

---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

http://allegro.pl/zestaw-ksenon-xeno...175774347.html Opłaca sie takie cos kupić doradzicie :D

Panowie Zegary od s4 beda pasowały do mojej a4 ??? i manetke z fisem zeby sterowac można tokupic od innego zegaru ??

zegary beda fizycznie pasowaly bez zadnego problemu. musisz wrocic uwage na to z ktorego sa roku. jezeli I lift to czeka cie przerabianie kostek do zegarow, jezeli II lift to wyjmujesz stare i wkladasz eS. ty masz immo juz w zegarach wiec bedziesz sie musial pobawic w zakodowanie tego.

immo duzo z tym roboty ? z kosciami ? i powiec mi jak te xenony wmiare sa opłaca sie kupić

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

manetka moze buyć od innych zegarow

Opublikowano

immo duzo z tym roboty ? z kosciami ? i powiec mi jak te xenony wmiare sa opłaca sie kupić

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

manetka moze buyć od innych zegarow

z manetka jest tak ze polift i przedlift sie roznia - zarowno budowa jak i pinoutem. musisz kupic manetke ktora bedzie pasowala do twojego auta a wiec poliftowa. przerobienie kostek to jest chwila roboty ale na forum masz wszystko opisane. nie wiem jak wyglada kwestia immo bo nigdy tego nie robilem. mysle ze z tym pytaniem to do DJalbo Pantona musisz uderzyc.

odnosnie ksenonu - link sie u mnie nie otwiera. ja kupilem zestaw z przetwornicami cyfrowymi, slim. nic nie sieje, swieci ladnie i jestem zadowolony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.