Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra ja spadam jak cos jestem pod komem

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
oni to są na miejscu, to mogą z buta o tej godzinie zasuwać

a my mamy rzut beretem :grin: a tak sie pytasz ktoredy chcemy jechac a masz jakis skrot jak do Jarosławca :polew:

Opublikowano
oni to są na miejscu, to mogą z buta o tej godzinie zasuwać

a my mamy rzut beretem :grin: a tak sie pytasz ktoredy chcemy jechac a masz jakis skrot jak do Jarosławca :polew:

:polew::polew::polew:

nie kombinujcie ze skrótami - lecimy normalnie :wink:

Opublikowano

ide sobie jeszcze szybki zczyscic jakiego plaka nalozyc :grin: zatankowac bydlaka i jade po Ewcie :decayed:

takze rozlaczam sie jak cos to walcie na komore bo mam :grin: milego weekendu :banan:

Opublikowano

ja zawsze tamtędy latam :tongue:

Opublikowano
  • Autor

i co lecita juz :)

Opublikowano

siema no to chłopaki maja wyczesana pogode aaaahhhh tez bym wybył . ale chu. jutro tyra :)

---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

Rkwon mozesz mi wysłać te foty co robiłeś na emil a i ty zakładałeś te ksenony tak ? mozesz napisac gdzie w ldz kupiłes i jakie swiatło bo z tego co pamietam pisaliście jakies opcje co do poswiaty niebieskiej

Opublikowano

siema typy z Bukowiny :kox:

Opublikowano
  • Autor

siema

yyy zdjecia co robilem na emil ?? keeeeeeeeeeee ??

zakladales :) a gdzie kupowalem to nie pamietam musialbym fakture znalezc :/ ja mam te same i bartek1605 aka Broda wielbiciel paczkow :D

co do barwy to im nizsza wartosc tym swiatlo mniej niebieskie a bardziej zolte czyli po srodku teoretycznie sa najlepsze my z Broda wzielismy 4300k

czyli w sumie najbardziej zolte :) ktore jest biale :) ale nie niebieskie i to najwazniejsze :)

---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

siema typy z Bukowiny :kox:

hehe siema

cwaniaczek napisal poki moze :D hehehehe :D jeszcze z godzinka i juz nie bedzie widzial klawiszy :D :D :D

wypijcie tam nasze zdrowie :)

Opublikowano

Seba mam fakturke za 280 dla Ciebie

---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:14 ----------

a bo to Tomek pisal w ogole :P:decayed:

Opublikowano

dobra jestem na swoim koncie

Opublikowano

te foty co mojej a4 robiłeś :D jak tam wycieczka ?

Opublikowano

spytaj sie Klysia i Ewci bo prawie sledzia polkneli jak to Ewa powiedziala miala miejsca w pierwszym rzedzie :) poza tym to w korkach stalismy i dlatego tyle jechalismy ale fajnie w sumie droga minela

Opublikowano
  • Autor

heheh spoko dzieki Tomcio ;)

6282bcf0afe379cf07a9145a09fbe4c9.gif

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehhehe ja :D

Opublikowano

hahahaah to super . a moze wyslesz mi te fotki ?:D

Opublikowano

witamy Łódź

Opublikowano
  • Autor

siema siema :D zyjeta ?? Smolu wysle Ci je jak tylko je odnajde ;)

Opublikowano

zyjemy ale co to za zycie, idziemy zaraz Kuba Bielak bedzie nas uczyc jak jezdzic:decayed::decayed::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.