Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra ja się zawijam..będę zaglądać. pozdro all. mokrego dyngusa.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pingwin doszlo do ciebie PW ???

Opublikowano

doszło doszło. widziałem tą bestyję:) wywal tylko tą wycieraczkę z tyłu hehe

Opublikowano

Dobry:) Witam po sporej przerwie:) Pragne zlozyc wszystkim najserdeczniejsze zyczenia z okazji Swiat Zmartwychwstania Panskiego - obficie zastawionych stolow, dotrzymania dzisiejszej tradycji, duzo usmiechu i wytchnienia:) Robimy spocik wielkanocny? :D

Opublikowano

Witam kolegów z Łodzi, mam do odebrania felgi w Zgierzu . Czy ktoś może planuje trasę w okolice Koszalin, Słupska , Szczecina i mógłby wrzucić je na pakę? Oczywiście nie pozostanę dłużny. Jeśli nikt się nie będzie wybierał to zamówię kuriera, ale wolałbym postawić dobrą flachę komuś z klubu.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

:hi::hi::hi:

wyjazd na autostradke z emilii obstawiony no i zaliczylem pierwsze dmuchanko :) hyh oczywiscie zielone swiatelko :)

a pozniej zapalila mi sie kontrolka ze mam malo oleju :facepalm::facepalm::facepalm:

:decayed:

Opublikowano

nie ładnie :whistling:

Opublikowano
nie ładnie :whistling:

Bart powiedz mi taka sprawe czy przez Vag-a mozna ustawic na ilu litrach ma zaplalc sie rezerwa :eusathink:

---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

doszło doszło. widziałem tą bestyję:) wywal tylko tą wycieraczkę z tyłu hehe

a po jakiego uja mam ja wywalac :whistling:

Opublikowano

niestety nie, musiałbyś eprom z licznika przerobić

Opublikowano
niestety nie, musiałbyś eprom z licznika przerobić

no to co do k**wy nedzy mam ze jak mam tyciuske mniej niz pol kotla zapala mi sie rezerwa juz :doh:

Opublikowano

:hi:Seba nawet jak bys o 16 zadzwonil to bys mnie obudzil :decayed:

Opublikowano
  • Autor
niestety nie, musiałbyś eprom z licznika przerobić

no to co do k**wy nedzy mam ze jak mam tyciuske mniej niz pol kotla zapala mi sie rezerwa juz :doh:

plywak Ci sie o cos zaczepil moze :) trza rwac kanape i patrzec :) u mnie przerabialismy kwestie ale przy pompce paliwa ;)

:hi:Seba nawet jak bys o 16 zadzwonil to bys mnie obudzil :decayed:

heheh sorka :D

Opublikowano

a jednak troche kumasz mechanike :naughty:

mnie jutro czeka wymiana rozrządu w dyliżansie :kwasny:

Opublikowano
niestety nie, musiałbyś eprom z licznika przerobić

no to co do k**wy nedzy mam ze jak mam tyciuske mniej niz pol kotla zapala mi sie rezerwa juz :doh:

plywak Ci sie o cos zaczepil moze :) trza rwac kanape i patrzec :) u mnie przerabialismy kwestie ale przy pompce paliwa ;)

:hi:Seba nawet jak bys o 16 zadzwonil to bys mnie obudzil :decayed:

heheh sorka :D

spoko mam dla Ciebie 2 albo 3 ale to komus podrzuce bo w piatek jade do wwawy

Opublikowano
  • Autor
a jednak troche kumasz mechanike :naughty:

mnie jutro czeka wymiana rozrządu w dyliżansie :kwasny:

no raczej ucze sie u DJ :D :D :D

Opublikowano

:siema:

Seba cenna uwaga wezme pod uwage :decayed:

Opublikowano

:hi:w kolejną rocznicę Smoleńska :kwasny:

Opublikowano

:hi:i czas do roboty po tygodniowym urlopie

Opublikowano

co wy macie z tym smoleńskiem :facepalm: stało sie i c**j :kwasny:

Opublikowano

Siemano :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.