Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
a bo mam ku temu powody :D graty dojechaly :D bedzie kox :naughty::naughty::naughty::decayed::decayed::decayed::kox::kox::kox:

:kox: :kox: :kox:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A ja mam piękny silnik od lanosa w częściach wyjęty;p Graty też mam, to jeszcze idę go porozkręcać i mam nadzieję, że jutro złożę;]

składak skaładaj bo jak sam sobie jutro nie poradze to skaładam parcha i zajezdzam na Ksawerow :naughty:

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

a bo mam ku temu powody :D graty dojechaly :D bedzie kox :naughty::naughty::naughty::decayed::decayed::decayed::kox::kox::kox:

powiedz co robisz :whistling: ja tez ci cos powiem co ja bede robil :grin:

Opublikowano

łódź podwodną pewnie robi :grin:

Opublikowano
łódź podwodną pewnie robi :grin:

:decayed:

Opublikowano

Siema Klyś to co umie trzeszczy jak krece kierownica to nie łożyska tam nie ma nic takiego co mi gadałeś ,ale prawdopodobnie zaczyna sie sypać maglownica :( zobaczym ile po latam

Opublikowano
Siema Klyś to co umie trzeszczy jak krece kierownica to nie łożyska tam nie ma nic takiego co mi gadałeś ,ale prawdopodobnie zaczyna sie sypać maglownica :( zobaczym ile po latam

ty lepiej telefon wlacz :punish:

Opublikowano
  • Autor

hehe nie powiem :D niespodzianka :D

Opublikowano

telefon mi sie rozdupczył a co tam klys

Opublikowano
:facepalm: jak ja nie cierpię takich niespodzianek ...:grin:
Opublikowano
telefon mi sie rozdupczył a co tam klys

no chcialem jakies piweczko zmontowac to nie ma z toba kontaktu :facepalm:

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

hehe nie powiem :D niespodzianka :D

w takim razie juz nie chcemy wiedziec co to jest i tego ogladac :kox:

Opublikowano

a ja swoim mam ochote sie komus wystawic zeby mi tak zajebal zebym mial calkowita, od tamtego dzwona ciagle mam problem z olejem znowu zostawiam plamy pod samochodem a dopiero prze bukwina wymienialem olej

Opublikowano

a ja się za to biore po świętach

Opublikowano
a ja swoim mam ochote sie komus wystawic zeby mi tak zajebal zebym mial calkowita, od tamtego dzwona ciagle mam problem z olejem znowu zostawiam plamy pod samochodem a dopiero prze bukwina wymienialem olej

Same problemy a wystawic sie jest ciezko chyba ze jedz sobie róg janosika a pomorskiej ^^

Opublikowano
telefon mi sie rozdupczył a co tam klys

no chcialem jakies piweczko zmontowac to nie ma z toba kontaktu :facepalm:

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

hehe nie powiem :D niespodzianka :D

w takim razie juz nie chcemy wiedziec co to jest i tego ogladac :kox:

piwosza jeb..... jakos w święta czy coś ^^ jutro kupie tele

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

OOOOOOOOOOOOOOOOOOO kurcze a ile taki tuning

Opublikowano

a teraz pytanie techniczne co oznacza na budziku In2 na budziku, pali mi się już od 1tys. km

Opublikowano
a ja swoim mam ochote sie komus wystawic zeby mi tak zajebal zebym mial calkowita, od tamtego dzwona ciagle mam problem z olejem znowu zostawiam plamy pod samochodem a dopiero prze bukwina wymienialem olej

Same problemy a wystawic sie jest ciezko chyba ze jedz sobie róg janosika a pomorskiej ^^

tam moj tata rozwalil samocho wiec miejsce mi znane

Opublikowano
a teraz pytanie techniczne co oznacza na budziku In2 na budziku, pali mi się już od 1tys. km

no kiedys mi sam tlumaczyles ze in1 olej a in2 moze byc rozrzad :whistling:

Opublikowano
a ja się za to biore po świętach

po swietach to ja moge nie miec juz oleju w silniu ja to musze jutro sciagac wszystkie osony i szukac przyczyny:kwasny::kwasny:

Opublikowano

już rupiecie kupione tylko chęci brak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.