Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi::hi::hi:

:doh: świat się chyba kończy - Barca odpadła, Real odpadł :doh::kwasny:

Opublikowano

:siema:

Mistrzem polski jest Legia,Legia najlepsza jest bo Legia CWKS :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Opublikowano

kupował z was ktoś glinke do autka ??? bo tak patrze i pogoda nastraja mnie do wyczyszczenia pazdzierza tak fesy na bardzo wysoki blysk :decayed:

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

nie łam sie Mario mogę ci tez zaspiewac o Lechu jak bys sobie winszował o Pogoni Szczecin :decayed:

Opublikowano

wolał bym coś o Arce Gdynia :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ----------

Seba kupował glinkę - może coś ci odsprzeda :wink: ewentualnie ja mogę ci pożyczyć jak chcesz ???

Opublikowano
wolał bym coś o Arce Gdynia :grin: :grin: :grin:

prosze bardzo:

Żółto-niebieski w herbie się mieni to Areczki Gdynia znak

Jej kibice są niezwyciężeni Boi się nas cały świat.

Boją się nas kibice angielscy, oi, oi

Boją się nas także holenderscy, oi, oi

O Areczko, Areczko, Areczko Ty najlepszych kibiców w Polsce masz

Arka to jest potęga Arka najlepsza jest Arka to chuligani Arka MZKS

pedalska bo pedalksa ale jest :grin:

Opublikowano
:grin: :grin: :grin:
Opublikowano

Mario kupowałe glinke do autka ???

Opublikowano
Mario kupowałe glinke do autka ???

Ja brałem od Seby :wink:

Opublikowano
Mario kupowałe glinke do autka ???

Ja brałem od Seby :wink:

aaaaaaaaaaaaaa a nie pamietasz jaki koszt tego dziadostwa ???

Opublikowano

:no::no::no:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

tak jak pisałem wcześniej - mogę ci pożyczyć ten towar :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

wk***ia mnie to podwójne postowanie :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

dobra lecę do roboty - :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:no::no::no:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

tak jak pisałem wcześniej - mogę ci pożyczyć ten towar :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

wk***ia mnie to podwójne postowanie :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

dobra lecę do roboty - :hi: :hi: :hi:

o widzisz z przyjemnoscia moge sobie uszczknac na majowe czyszczenie :decayed: nie bedziesz gdzies na szczescinkskiej :whistling: albo o ktorej mam byc w miesice Zgierz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

glinka dobra rzecz jeszcze mam na jakichs 30 aut :P

90 zl za paczke

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

glinka dobra rzecz jeszcze mam na jakichs 30 aut :P

90 zl za paczke

to az tyle tego dziadostwa :shock3: sporo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nom spro ale oplaca sie kupic na kilka osob bo jest mega wydajna jesli sie w miare oszczedza i z glowa to robi

z naszego pudelka podzielilem na mnie i bartasa ja ze swojej czesci dalem troche Miskowi DJ i jeszcze kilku osoba

zrobilem swoje auto, DJ, ojca, i chyba ze 3 jeszcze znajomym i mam tego jeszcze w ciul :)

Opublikowano

ja tez dostałem spadek :whistling: z instrukcja obsługi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no widzisz :) chcesz to Ci moge jeszcze cos kopsnac albo ustawimy sie jakos bo ja tez musze swoja wyglinkowac :)

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

k**wa i na spocie nie bede w niedziele wlasnie to do mnie dotarlo kuzwa :/

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

k**wa i na spocie nie bede w niedziele wlasnie to do mnie dotarlo kuzwa :/

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

o i znowu podwojnie jaki wypas :kox:

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

o i znowu podwojnie jaki wypas :kox:

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

:jerk::jerk::jerk::polew::whistling:

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

:jerk::jerk::jerk::polew::whistling:

Opublikowano

nie no ja chyba w niedziele dotre :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.