Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy :grin:

Opublikowano
  • Autor

melduje odbycie traski hel - łódź - warszawa :)

i teraz uwaga :P

Tomku :D 881050 trasa A2 Łódź - Warszawa :D wyjazd ze stacji 19:10 miniecie znaku Warszawa 20:05

Niestety dalej bylo oberwanie chmury jakies deszcz tak napierdalal ze mi rozjebalo pioro od wycieraczek nie dalo sie jechac wiecej niz 90 pozniej

jeszcze nie zauwazylem zjazdu na ursynow i finalnie dojechalem pod dom 20:45 :) fakt ze 150 praktycznie nie schodzilo z budzika :)

plusy A2 to to ze sie ladnie jedzie :D hehehe

a minusy na ta chwile jest k**ewsko brudno ... kamienie przy wyprzedzaniu leca na szybew jak zloto pare razy oberwalem dosc duzymi odlamkami

takze albo znacznie wolniej albo nie dac sie wyprzedzic :P do tego prawie na calej dlugosci postawiona 70 i znaki co chwila wyboje na odcinku 30 km !! hehehehe kosmos ;)

laczny czas podrozy z wyjazdem z helu do przylotu do domu 7:45 za kolkiem

heh wlasnie spijam nalezne piwko ;)

Opublikowano

turysta kuzwa sie znalazl :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:D

a co tam u DJ ze zglosil naruszeni praw ??

Opublikowano
:D

a co tam u DJ ze zglosil naruszeni praw ??

nie mam pojecia

Opublikowano
  • Autor

hmmmmm

Opublikowano

Seba dzieki za info bede w tym tyogdniu pewnie lecial do stolycy a w weekend bede napewno bo mam szkole

Opublikowano

Kto chciał dziś kupic zmieniarkę bo właśnie świeżo ją wymontowałem z passata :] i mam na sprzedanie audi A4 kombi quatro 97 rok 2.6 V 6 w gazie Full opcja bananowe skóry sprzęt bosse

Opublikowano

ten juz rozbiera paska :/

Opublikowano
melduje odbycie traski hel - łódź - warszawa :)

i teraz uwaga :P

Tomku :D 881050 trasa A2 Łódź - Warszawa :D wyjazd ze stacji 19:10 miniecie znaku Warszawa 20:05

Niestety dalej bylo oberwanie chmury jakies deszcz tak napierdalal ze mi rozjebalo pioro od wycieraczek nie dalo sie jechac wiecej niz 90 pozniej

jeszcze nie zauwazylem zjazdu na ursynow i finalnie dojechalem pod dom 20:45 :) fakt ze 150 praktycznie nie schodzilo z budzika :)

plusy A2 to to ze sie ladnie jedzie :D hehehe

a minusy na ta chwile jest k**ewsko brudno ... kamienie przy wyprzedzaniu leca na szybew jak zloto pare razy oberwalem dosc duzymi odlamkami

takze albo znacznie wolniej albo nie dac sie wyprzedzic :P do tego prawie na calej dlugosci postawiona 70 i znaki co chwila wyboje na odcinku 30 km !! hehehehe kosmos ;)

laczny czas podrozy z wyjazdem z helu do przylotu do domu 7:45 za kolkiem

heh wlasnie spijam nalezne piwko ;)

czyli przy niezłej pogodzie można zrobić Wawę w parę minutek :naughty: :naughty: :naughty: na browar i powrót bez stresu :decayed: :decayed: :decayed:

BTW

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

heheh nooo na browar i powrot po browarku :)

motorkiem by pyknal mysle w 20 minut :D

Opublikowano
Kto chciał dziś kupic zmieniarkę bo właśnie świeżo ją wymontowałem z passata :] i mam na sprzedanie audi A4 kombi quatro 97 rok 2.6 V 6 w gazie Full opcja bananowe skóry sprzęt bosse

ja sie pytalem o zmieniarke a z tej A4 chce rolete bagaznika:wink: dawaj ceny bedziemy myslec

Opublikowano

A co tam masz ciekawego w tym passacie

Opublikowano

mojego paska juz nie ma :kwasny:

Opublikowano
mojego paska juz nie ma :kwasny:

do zyda poszedl :grin:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:siema: turysta
Opublikowano
  • Autor

:naughty:

alez nie moge sie przestawic no nie chce mi sie robic :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.