Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może na fotce sie zasiedział ;]

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A takie tam - praca, trochę zawirowań życiowych i tak zleciało

Opublikowano

o qrczaczek siema Kimi, a tak na marginesie to holandia moze sie pakowac do domu

Opublikowano
dupczył pewnie

:grin:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

A takie tam - praca, trochę zawirowań życiowych i tak zleciało

juz bedziesz teraz obecny :decayed:

Opublikowano

Postaram się :)

Opublikowano
Postaram się :)

:thumbup1: a tak to jak w porzadku leci ?

Opublikowano
Postaram się :)

:thumbup1: a tak to jak w porzadku leci ?

No jakbym napisał, że tak, to troszkę bym się minął z prawdą, więc napiszę, że powiedzmy sytuacja do ogarnięcia w dłuższym okresie czasu :whistling:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

A generalnie co słychać?

Spocicie się?

Opublikowano

no wiesz cieplo sie robi to kazdy sie poci :grin:, nie no powaznie to tak nic sie nie zmienilo co niedziela :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:shock3:

Your submission could not be processed because the token has expired.

Please push the back button and reload the previous window.

---------- Post dopisany at 05:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

:whistling:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:04 ----------

Pany kto to jest ten Kimi :eusathink::question: pewnie jakiś nowy i chce się wkręcić w łódzkie tematy :whistling: :whistling: :whistling:

Opublikowano

Kimi to w ogóle nie reaguje na zaczepki. poskładałem mu lusterka gwizdnąłem wycieraczki nawet fele zdjąłem, auto na klockach postawiłem bo myśałem, że jak w domu więcej czasu spędzi to i na forum zajrzy. A tu aż do tej pory nic cisza...

W każdym razie WITAJ w DOMU :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin:
Opublikowano

i ostatni dzien do roboty i znowu stolyca wzywa ale to juz chyba ostatni weekend a pozniej tylko wrzesień :decayed:

Opublikowano
Siemano :hi:

Jak leci? :decayed::decayed::decayed:

nieładnie to być takim wścibskim - ale no dooobra - regularnie :grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

:hi:Dzień dobry ale deszczowy chyba trzeba wieczorem zajrzeć do butelki :grin:

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

no i Mateusz dal Ci dobra rade :D ja tak zawsze robie jak mam chwile :polew::polew::polew::whistling:

stąd te wycieczki na strzelnice - aby nie być "gołosłownym " Seba gangsta :suicide_anim::grin:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

Madzia no normalnie nic sie przed Toba nie ukryje no nic :D

Nasz Ty Szerloku :D w szlafroku :D:P

Siema Tomcio ;)

Opublikowano

ściema;)

Opublikowano
  • Autor

a do Panba to mozna dzwonic i dzwonic i glucho ;)

Opublikowano
Madzia no normalnie nic sie przed Toba nie ukryje no nic :D

Nasz Ty Szerloku :D w szlafroku :D:P

Siema Tomcio ;)

Szlafroka nie mam kurcze :kwasny: jedynie podomkę :grin: Dobry DJ and Tomcio

Opublikowano
Madzia no normalnie nic sie przed Toba nie ukryje no nic :D

Nasz Ty Szerloku :D w szlafroku :D:P

Siema Tomcio ;)

Szlafroka nie mam kurcze :kwasny: jedynie podomkę :grin: Dobry DJ and Tomcio

dobry dobry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.