Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::hi:

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

:hi:Jesteś Bogiem polecam

wiem wiem czytalem troche recenzje juz zarezerwowalem bileciki i jutro ide a zaraz spadam do Łodzi

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

w ogole przegladalem sobie forum wczoraj i dowiedzialem sie ze nasz kolega ze Zgierza Zbik ma problem ze swoja B7 ktos wpadl w niego i polecial dalej w drzewa i strasznie ubezpieczyciel chce go ze tak kulturnie powiem oszukac

I nic tu kolegom regionalnym nie wspomniał ? :kwasny:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Widziane dziś w Łodzi w sklepie

zdjcie000mkk.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja jebie heheheheheh mocno :D

kupiles ??? :D

Opublikowano

Pewnie :grin: bardzo chuda i pikantna :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

opitolilbym :D

Opublikowano

jak będziesz na Widzewie to podjedź - Sklep "Wędlinka" :wink:

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

ewentualnie Plac Reymonta :wink:

Opublikowano
  • Autor

heehehhee spoko :)

dzisiaj chyba pizza i jak dobrze pojdzie od pazdziernika ruszamy z treningami :D

Opublikowano
heehehhee spoko :)

dzisiaj chyba pizza i jak dobrze pojdzie od pazdziernika ruszamy z treningami :D

Where treningi :question::naughty: Nie powiem Pizze też bym opieprzył :decayed:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

55721450321092304073920.jpg

39342549461382723378216.jpg

dla każdego coś miłego na dobranoc :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

lo kuzwa mega :D jak zwykle z klasa :D

a treningi jeszcze nie wiem :D ale jak bede wiedzial dam cyne :)

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Powiedzenie "Jebnij Bassem Synu" nabrało nowego wymiaru :grin::decayed::grin::decayed:

18518728545035822824220.jpg

Opublikowano
  • Autor

hahaha no musi miec niezle pierdolniecie z takich glosnikow :D:decayed::decayed::decayed::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:kox:

---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ----------

Tych co maja FB zapraszam na profil Łódzkiej sekcji Crossfitowej https://www.facebook.com/pages/CrossFit-%C5%81%C3%B3d%C5%BA/244244569024621

i pomoc przy wyborze logo :)

Opublikowano
:hi::hi::hi: a cio to Seba? :grin:
Opublikowano
  • Autor

Crossfit ?? takie cwiczenia :) bardzo proste i bardzo skuteczne :)

Opublikowano
Crossfit ?? takie cwiczenia :) bardzo proste i bardzo skuteczne :)

jaaasne np. dźwiganie sztangi : ] co to dla mnie...pikuś :grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

przynajmniej o tym wiki pisze:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

heheh to nie taki pikus jakby sie wydawalo :D

Opublikowano
heehehhee spoko :)

dzisiaj chyba pizza i jak dobrze pojdzie od pazdziernika ruszamy z treningami :D

miałeś na myśli Crossfit :question::naughty:

Opublikowano
  • Autor

nom :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.