Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:

witam po weselu :decayed: ale dalem ognia :facepalm: a tu zaraz na poprawiny smigam :decayed: i prosto na tygodniowy urlopik na Tymianke :decayed::banan:

:banan::thumbup1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

witam po weselu :decayed: ale dalem ognia :facepalm: a tu zaraz na poprawiny smigam :decayed: i prosto na tygod niowy urlopik na Tymianke :decayed::banan:

wjadę na kawkę w tygodniu :decayed:

BTW

Zalotka widziana w piątek ok 7.00 przy bałuckim :grin::decayed::wink:

Opublikowano
:siema:

witam po weselu :decayed: ale dalem ognia :facepalm: a tu zaraz na poprawiny smigam :decayed: i prosto na tygod niowy urlopik na Tymianke :decayed::banan:

wjadę na kawkę w tygodniu :decayed:

BTW

Zalotka widziana w piątek ok 7.00 przy bałuckim :grin::decayed::wink:

Mariano zajezdzaj kiedy tylko masz zyczenie :decayed: moj dom stoi dla ciebie otworem :wink: a Zalotka do roboty zasuwala :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj jakis spot ?? :D

Opublikowano

No a nie?

Za tydzień ma być kibel z pogodą, warto wykorzystać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no ciekawe kto dzis przyjezie :) zeby sie nie okazalo ze we 2 bedziemy ;)

Opublikowano
no ciekawe kto dzis przyjezie :) zeby sie nie okazalo ze we 2 bedziemy ;)

Nie no, mam nadzieję, że nie.

Ok, to na ZACHĘTĘ DLA NOWYCH, CO JESZCZE NIGDY NIE BYLI NA SPOCIE:

KAŻDY NOWY FORUMOWICZ, KTÓRY POJAWI SIĘ DZISIAJ NA SPOCIE POD REALEM O 18, MA U MNIE BROWARA :naughty::naughty::naughty::naughty: (proponuję Budweisera 0.5 w butelce, ale jestem otwarty na propozycje, jeśli ktoś lubi inne piffka)

Promocja nie dotyczy tych, co podjadą tylko po browara, żeby nie było. :whistling:

No to jak będzie? :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

ja może podjadę ale z kierowcą :grin: wczoraj 40-ka się udała :drunk:

Opublikowano
ja może podjadę ale z kierowcą :grin: wczoraj 40-ka się udała :drunk:

:decayed:

---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Dobra, bez odbioru, do zobaczenia o 18

Opublikowano

witam jak tam na spocie?

Opublikowano

Lipa, ja i Seba :kwasny:

Opublikowano

Przejeżdżałem JP przed 19 i nikogo nie widziałem :eusathink:

Opublikowano
Przejeżdżałem JP przed 19 i nikogo nie widziałem :eusathink:

Zawinęliśmy się wpół do siódmej

Opublikowano
  • Autor

ano :) pogadalismy trzeba bylo ogarniac inne tematy wiec sie zawinelismy :)

Opublikowano

Trudno sie mówi :decayed:

a myślalem że załapie się na promocyjnego browara :grin:

Opublikowano

ja byłem z młoda w realu za 10 i nikogo nie było wiec też zawineliśmy

Opublikowano

o to widze ze sporo osob sie zjawia, ale spoko zima sie zbliza wiec frekwencja bedzie coraz wieksza

Opublikowano

jak wjedziesz w ogrodzenie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

post-20747-1406905707,2918_thumb.jpg

Opublikowano
  • Autor

nie spimy :) dzisiaj juz pon pon poniedzialek :D:facepalm::grin::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.